Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] avant US quattro by dydo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :-) przyszedł czas żeby pokazać następce B4.

OGÓLNIE:

MODEL: A4 B7 avant
SILNIK: 2,0 BPW
MOC: 140KM
ROK: 2006
MODY POD MASKĄ: seria
UKŁAD NAPĘDOWY: 4x4
KOLA: 16" zima i 17" na lato

WYPOSAŻENIE:

- 4 x elektryczne szyby
- bi xenon
- RNSe
- PDC tył
- tempomat
- FIS kolorowy
- skóra z alcantara
- podgrzewanie siedzeń
- elektryczna regulacja ledzwi
- kierownica trójramienna, wielofunkcyjna
- quattro

Plany są, tylko nie wiadomo od czego zacząć... kilka zdjęc zaraz po kupnie :-)

PS- podziękowania dla Hammera który pojechał ze mną i swoja apraturą oraz Lakiego

img5130po.th.jpg img5127z.th.jpg img5122o.th.jpg img5124g.th.jpg
img5135f.th.jpg img5137z.th.jpg img5136m.th.jpg

Edytowane przez dydo85

Opublikowano

Ładna czarna sztuka :good: Ja na 1 miejscu chyba posadził bym ją troszkę niżej :wink: A później co wpadnie do głowy :grin:

Bezawaryjności :hi:

Opublikowano

Fajna sztuka. :wink4: Wyposażenie spox... :good: A co do planów to niżej trzeba na pewno, jakieś koło a później już z górki... :naughty::wink4:

Opublikowano

Znowuż czarna:facepalm: Bezawaryjności:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

sorki Hammerku, było kopiuj wklej i zapomniało mi sie o tym. Już poprawione

Opublikowano

widziałem,jechałem....fajna fura.az chce sie myslec o zmianie na b7:wink:

Opublikowano

Ladna ladna :decayed: i super wyposazenie :kox:

Opublikowano

gratki dydo :wink:....oby śmigała długo i bezawaryjnie

Opublikowano

Gratuluje ,fajna sztuka, teraz sporo modów do zrobienia. Bezawaryjności...:wink:

Opublikowano

gratki dydo, ładna przesiadka. znajac twojego bylego avanta mysle ze bedize gruubo :banan:

Opublikowano

pięęęęknie Dydo pięęęknie :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

teraz jest Avant'ura na placu, Tatowi tak sie nowy nabytek spodobał ze także sobie kupił. Ciężko teraz z miejscem... :naughty:

d65fbaa9b6e9c5f8m.jpg

Opublikowano
teraz jest Avant'ura na placu, Tatowi tak sie nowy nabytek spodobał ze także sobie kupił. Ciężko teraz z miejscem... :naughty:

http://images49.fotosik.pl/1866/d65fbaa9b6e9c5f8m.jpg

no pięęęknie to wygląda :decayed: tylko star przeszkadza :P

Dydo a ta deska to do pływania czy lansu na dachu? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
teraz jest Avant'ura na placu, Tatowi tak sie nowy nabytek spodobał ze także sobie kupił. Ciężko teraz z miejscem... :naughty:

http://images49.fotosik.pl/1866/d65fbaa9b6e9c5f8m.jpg

no pięęęknie to wygląda :decayed: tylko star przeszkadza :P

Dydo a ta deska to do pływania czy lansu na dachu? :decayed:

jak mojego Merca mogłeś starem nazwać :shock3: deska do lansu B4 :decayed:

Opublikowano

widze że w domu kierowców 2 a aut jak pod kościołem:wink:

Opublikowano

kto bogatemu zabroni :)

Opublikowano

No Krzusiu zacna furka :wink: Patrząc jaka była B4, to już nie mogę się doczekać, aż zaczniesz z tą działać :decayed: A twój plac mi się podoba 4 audice i mercedes, to się chwali :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

pierwsze kroki poczynione, małe ale zawsze coś :grin: lampki ledowe podświetlania tablicy rejestracyjnej oraz adapter od akjama, dzięki :wink: oraz ramki klubowe :naughty:

17f978f8d5d5e3d8m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.