Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S2PABLO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. S2PABLO odpowiedział(a) na Gentleman temat w 2.0TDI
    Jak u Ciebie wygląda rozwiązanie probemu? U siebie mam od niedana podobny objaw, w aucie brak DPF-u i przy przśpieszaniu lubi sie mu odbić na siwo.
  2. znalazłam z końcówką TX za dość fajne pieniądze...
  3. To po jakich oznaczeniach szukać do siebie najlepiej i jaka jest różnica między M, T a MX? Temat dosyć pilny
  4. Wszystkie cztery pompki wysłałem dzisiaj do regeneracji. Zobaczymy jaki będzie tego efekt Orientuje się ktoś po oznaczeniach jakie maja być pompki w BRD? Ja mam u siebie 03G130073M a wyczytałem ze po akcji były zakładane 03G13003T, stąd moje pytanie po chce kupić nowe i nie wiem na jakie oznaczenia patrzeć
  5. Panowie macie kogoś sprawdzonego w okolicy co wgrywa polskie oprogramowanie do MMI ?
  6. Chłopak obdarzył nas wielkim kredytem zaufania Ale widzę, że powoli mu zmniejszacie kapitał tego kredytu haha, to może jeszcze się zastanowię, bo daliście mi do myślenia
  7. Witam Panowie! Chciałbym sie z wami przywitać. Przeglądam forum i widzę, że z bielska jest fajna ekipa, to może warto się dołączyć
  8. Znalazlem firmy co regeneruja wlasnie siemensa ze strony elektryki- koszt ok 400 zl sztuka. Prawda jest taka ze ja sie zastanawiam nad wymiana 4 zeby miec spokojna glowe i jezdzic bez obaw, ze pewnego dnia mi auto zgasnie i juz go nie odpale, bo teraz siadł jeden i na nim sie pewnie nie skończy. Jutro bede sie orientowal ile kosztuje nowy i zobaczymy czy warto.
  9. A nie wiesz jak jest z regeneracją Siemensa? Czy jest to warte zachodu czy lepiej dać sobie spokój? Szukałem tematu na temat regeneracji pompek z siemensa ale nic nie znalazłem, a jak założyłem nowy temat to mi zablokowali
  10. U mnie najpierw byl wymieniony jeden, potem dwa i ostatni w maju 2013, dokladnie nie wiem w jakiej kolejnosci. Teraz padl na drugim cylindrze
  11. U mnie jest ten problem ze auto jest po akcji, a wczoraj jeden odmówił posłuszeństwa ;/ NIe orientuje się ktoś jak jest z regeneracją pompek z Siemensa? Założyłem nowy wątek, żeby nie było OT http://a4-klub.pl/index.php?/topic/347834-pompowtryskiwacze-simens/
  12. Jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy przy wymianie w ASO wtryski wymieniali na simensa czy te nowe po akcji już były z boscha, bo słyszałem coś takiego i nie wiem ile w tym prawdy
  13. Też słyszałem coś takiego, ale nie daje mi to spokoju, musiałbym to porównać z kims innym
  14. Witam, Od pewnego czasu mam A4 B7 w Q i ostatnio zaczęło się coś dziać. Problem polega na tym, że przy ruszaniu i skręconych kołach w lewo słychać jakby takie przeskaiwanie prawego koła na tylnej osi. Dzieje sie tak tylko przy skręcie w lewo, przy ruszaniu na "pół sprzęgle" i uspokaja sie po wyjeździe na prostą. Może miał ktoś z was podobny problem? Byłem u jednego mechanika to mi powiedział ze dyfer do wymiany, a inny nie znalazł problemu. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam wszystkich!
  15. dawca do przeszczepu już prawie jest to mam nadzieje, że szybko to nastąpi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.