-
BRD czarny dymek
Jak u Ciebie wygląda rozwiązanie probemu? U siebie mam od niedana podobny objaw, w aucie brak DPF-u i przy przśpieszaniu lubi sie mu odbić na siwo.
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
znalazłam z końcówką TX za dość fajne pieniądze...
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
To po jakich oznaczeniach szukać do siebie najlepiej i jaka jest różnica między M, T a MX? Temat dosyć pilny
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
Wszystkie cztery pompki wysłałem dzisiaj do regeneracji. Zobaczymy jaki będzie tego efekt Orientuje się ktoś po oznaczeniach jakie maja być pompki w BRD? Ja mam u siebie 03G130073M a wyczytałem ze po akcji były zakładane 03G13003T, stąd moje pytanie po chce kupić nowe i nie wiem na jakie oznaczenia patrzeć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie macie kogoś sprawdzonego w okolicy co wgrywa polskie oprogramowanie do MMI ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chłopak obdarzył nas wielkim kredytem zaufania Ale widzę, że powoli mu zmniejszacie kapitał tego kredytu haha, to może jeszcze się zastanowię, bo daliście mi do myślenia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam Panowie! Chciałbym sie z wami przywitać. Przeglądam forum i widzę, że z bielska jest fajna ekipa, to może warto się dołączyć
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
Znalazlem firmy co regeneruja wlasnie siemensa ze strony elektryki- koszt ok 400 zl sztuka. Prawda jest taka ze ja sie zastanawiam nad wymiana 4 zeby miec spokojna glowe i jezdzic bez obaw, ze pewnego dnia mi auto zgasnie i juz go nie odpale, bo teraz siadł jeden i na nim sie pewnie nie skończy. Jutro bede sie orientowal ile kosztuje nowy i zobaczymy czy warto.
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
A nie wiesz jak jest z regeneracją Siemensa? Czy jest to warte zachodu czy lepiej dać sobie spokój? Szukałem tematu na temat regeneracji pompek z siemensa ale nic nie znalazłem, a jak założyłem nowy temat to mi zablokowali
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
U mnie najpierw byl wymieniony jeden, potem dwa i ostatni w maju 2013, dokladnie nie wiem w jakiej kolejnosci. Teraz padl na drugim cylindrze
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
U mnie jest ten problem ze auto jest po akcji, a wczoraj jeden odmówił posłuszeństwa ;/ NIe orientuje się ktoś jak jest z regeneracją pompek z Siemensa? Założyłem nowy wątek, żeby nie było OT http://a4-klub.pl/index.php?/topic/347834-pompowtryskiwacze-simens/
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
Jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy przy wymianie w ASO wtryski wymieniali na simensa czy te nowe po akcji już były z boscha, bo słyszałem coś takiego i nie wiem ile w tym prawdy
-
A4 B7 Quattro - efekt przeskakującego koła przy skręcie
Też słyszałem coś takiego, ale nie daje mi to spokoju, musiałbym to porównać z kims innym
-
A4 B7 Quattro - efekt przeskakującego koła przy skręcie
Witam, Od pewnego czasu mam A4 B7 w Q i ostatnio zaczęło się coś dziać. Problem polega na tym, że przy ruszaniu i skręconych kołach w lewo słychać jakby takie przeskaiwanie prawego koła na tylnej osi. Dzieje sie tak tylko przy skręcie w lewo, przy ruszaniu na "pół sprzęgle" i uspokaja sie po wyjeździe na prostą. Może miał ktoś z was podobny problem? Byłem u jednego mechanika to mi powiedział ze dyfer do wymiany, a inny nie znalazł problemu. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam wszystkich!
-
Felgi do b5
dawca do przeszczepu już prawie jest to mam nadzieje, że szybko to nastąpi