jaco124

• Napęd
  • Skrzynia
  • Paliwo
  1. Panowie dzieje się coś w Tarnowie? są jakieś spoty audi czy temat umarł całkiem?
  2. teraz własnie padł mi jeden czujnik i myślałem że się da rozebrać ale chyba jednak nie, lakiernik też powiedział że to nierozbieralne, tyle ze lakier mu został bo mi malował kilka pierdół to jeszcze starczy na czujniki. padł mi jeden ale mam 4 więc odrazu 4 w kolor będzie na zapas ...ale niech się wypowie ktoś mądrzejszy, może jest jakiś patent na to aby go rozebrać czujnik
  3. a korzystał ktoś z usług evo3000 ?
  4. jeśli dobrze pamiętam to w Chorzelowie (koło Mielca) robiłem łącznie 3 turbiny i wszystko zawsze w porządku i jeżdżą do dziś i nic się z nimi nie dzieje. za regeneracje turbiny do 1.9tdi 90KM 1Z płaciłem 600zł, a do 1,9tdi 110 AFN - 700zł. dokładnie jak się firma nazywa to musiałbym wizytówkę poszukać bo gdzieś chyba miałem, w samym mielcu to jest chyba z 6 firm a w tym chorzelowie są 2 jak dobrze kojarzę. (jak byłem tylko raz zawieź, potem zawsze kogoś wysyłałem bo czasu nie miałem)
  5. aktualne? jak coś to rezerwuję
  6. ma ktoś takie siłowniki? założyłem dziś te siłowniki z niebieskimi sprężynkami, zauważyłem że momencie zamykania one się ściskają na styk - czy nie powoduje to wyrywania uchwytów (tych bolców) na które nakłada się te siłowniki, w sensie czy po jakimś czasie one się nie zerwią? druga sprawa to trzeba nie lada siły aby tą klapę dobrze zamknąć - otwieranie bajka, ale zastanawiam się jak z żywotnością tego zestawu i czy nie będę musiał wymieniać mocowań tych siłowników. Zamykając klapę na tych siłownikach powoli czuć jakby te siłowniki były trochę za długie (mimo tam już ściśnięcia tej sprężyny) - używając odpowiednio siły wiadomo, klapa się zamknie.
  7. jak dalej szukasz to napisz na priv
  8. kurier paczkę odbierze z tym że jeśli np. wymiar czy waga nie będzie się zgadzało z tym co wpisałeś przy zamowieniu do dostaniesz informacje że musisz dopłacić. ja korzystam z epaka i furgonetka ale jeśli wysyłam większe gabaryty jak zderzak, koła czy cokolwiek innego to zawożę do znajomego (on ma podpisaną umowę z firma kurierską więc obojętne czy wysyła standardowy kształt czy nie, i obojętnie ile paczka waży do 30kg ma zawsze taką samą cenę. wejdz sobie na epaka.pl wpisz wagę, wymiary i zaznac przesyłka niestandardowa i pokażą ci się różne ceny, najtaniej powinieneś mięc dhl coś koło 50-60zł choć moge się mylić bo ja mam trochę inne ceny już.
  9. tutaj raczej nie wymienisz punktów na nagrody
  10. a wiesz cos na temat oryginalnych welurowych bo z gumowmi nie ma problemu właśnie
  11. kupie tylni zderzak do avanta sline na 2 kominy w kolorze LZ9W pod PDC ale przygarnę również inny oraz wydech od 1.8T (ośka) cały kpl z osłonami itd. (najlepiej małopolska aby nie trzeba było ciąć i wysyłać)
  12. ile komplet ori kosztuje w aso? jakies numery seryjne? są jakies kolory ? sam szukam czegoś ale wszystkie które nie są ori mnie nie przekonują jakoś. Ma ktoś fotkę nowych ori a aso?
  13. Jak w temacie, kupię moduł komfortu do a4 b6 o numerze 8E0 959 433 AT tylko żeby był sprawny w 100% i nie zalany bo trupa nie potrzebuje. najlepiej przez allegro ale do ustalenia..
  14. jak w temacie - kupie do a4 b6: zawias dolny do drzwi lewy przód najlepiej LZ9W ale jak będzie inny w ciemnym kolorze to też kupię. oraz mechanizm podnoszenia szyby elektr. lewy tył + sterownik 8E0 959 801A