Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klubowa Poczta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myśle , że nie głupi temat ;) jak sie nie spodoba to pójdzie do kosza i c**j ;]

chodzi mi o coś w stylu pomocy w wysłaniu czegokolwiek lub podrzuceniu kogoś gdzieś jak ma sie możliwość ;)

jakby to miało działać?

jade do Warszawy więc piszę tu posta , że jade do WWa i ktoś może sie ze mną zabrać lub moge zabrać paczke lub odebrać ;)

lub

mam do wysłania paczke i piszę , że potrzebuje coś wysłać do Radomia i ktoś odpisuje , że akurat jedzie do Radomia,

Pasuje wam coś takiego ? ja wole dać 4pak lub na 4pak komuś z klubu niż poczcie ;)

Opublikowano

Myślę, że dobry pomysł :good: do póki ktoś kogoś w chu*a nie zrobi bo spodobają mu się przewożone graty :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

To dawaj Keżor pierwsze konkretne zapytanie o wawe :kox:

Opublikowano
  • Autor

To dawaj Keżor pierwsze konkretne zapytanie o wawe :kox:

jedzie ktoś do wawy w najbliższym tygodniu ? :kox:
Opublikowano

To dawaj Keżor pierwsze konkretne zapytanie o wawe :kox:

jedzie ktoś do wawy w najbliższym tygodniu ? :kox:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Myślę, że dobry pomysł :good: do póki ktoś kogoś w chu*a nie zrobi bo spodobają mu się przewożone graty :gwizdanie: :decayed:

nie no wiadomo , że jak ktoś nie jeździ na spoty i ma 5 postów to mu niczego w opieke nie dam :wink4:
Opublikowano

ja jadę jutro do Częstochowy tzn za ale nie w kierunku warszawy :D a z tam tond kolejny klubowicz może... :polew: oczywiście nie 86na Katowice tylko S1 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

z tam tond :

zawsze byłem słaby z ortografii , ale takiego kombo to nie widziałem dawno :tongue4:
Opublikowano

z tam tond :

zawsze byłem słaby z ortografii , ale takiego kombo to nie widziałem dawno :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

z tam tond :

zawsze byłem słaby z ortografii , ale takiego kombo to nie widziałem dawno :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jakby ktoś leciał do Wrocławiai spowrotem to też może dałbym dobrą flaszke zarobic ... :naughty:

Opublikowano

temat jak najbardziej OK i popieram w 100% pod jednym warunkiem

SPAM będzie wypierdzielany od razu do kosza a nagminne zaśmiecanie wątku będzie kończyło się kropkiem :wink4:

Opublikowano

Jeżdżę dostawczym po śląsku czasami nawet zapędzam się nad morze :kox: także numer Ci co muszą mają to dzwonić jak coś potrzeba może akurat będę tam leciał :gwizdanie:

Opublikowano

Jeżdżę dostawczym po śląsku czasami nawet zapędzam się nad morze :kox: także numer Ci co muszą mają to dzwonić jak coś potrzeba może akurat będę tam leciał :gwizdanie:

Daj znac jak polecisz na Wrocław :wink4:

Opublikowano

Jeżdżę dostawczym po śląsku czasami nawet zapędzam się nad morze :kox: także numer Ci co muszą mają to dzwonić jak coś potrzeba może akurat będę tam leciał :gwizdanie:

Daj znac jak polecisz na Wrocław :wink4:

Parę dni temu byłem w Oleśnicy :gwizdanie:
Opublikowano

Wybiera się ktoś w świętokrzyskie może?

Opublikowano

Wybiera się ktoś w świętokrzyskie może?

podaj dokladniejsze namiary :wink4:
Opublikowano

Wybiera się ktoś w świętokrzyskie może?

podaj dokladniejsze namiary :wink4:

Chcę kupić od użytkownika "Krycha" wygłuszenie, nie ma podanego miasta ale zapytałem się. Jak odpisze, to poinformuję tu was albo sam napisze :)

Opublikowano

Krycha chyba w starachowicach z tego co kojarze wiec odpadam

Opublikowano

super temat, sam chciałem kiedyś skopiować ten pomysł z innych źródeł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.