Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

paput

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. P.S ale osobiście człowieka nie znam
  2. samych zegarów już dawno nie mam, jedynie kratki p.s Norbert91 ładnie się prezenci gajger, ładne auto pożyczam sobie fotkę
  3. paput odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy kratka nawiewow środkowa od a4 b6 Anglika pasuje do Europejczyka?
  4. temat od zamknięcia, auto odjechało w siną dal
  5. what? że ja? właśnie zobaczyłem że ktoś dodał nie pytając o zgodę http://otomoto.pl/oferta/sprzedam-audi-a4-b5-2-4-v6-avant-quattro-lpg-mozliwa-zamiana-ID6y3WX3.html
  6. Też mi było szkoda ale już się z tym oswoiłem. Potrzebuję czegoś wygodniejszego, wyższego bo dojazd do nowej działki mam 50 metrowy po glinie. Kurcze nie mogę się zdecydowac na skrzynię. Widzę ze manuale mają reduktory w gałce. W automacie nic takiego nie masz? Nic złego Ci sie nie dzieje z tipem? NIe szarpie?
  7. Aha, koleś się chce zamienić ze mna, ja daję swoje auto + 5 tys a on mi tego allroada, opłaca się? Jak myślisz? http://olx.pl/oferta/audi-a6-allroad-2-7-biturbo-CID5-ID9hfZd.html
  8. No to fajnie. Dużo CI to pali? Masz lpg?
  9. A jak skrzynia się sprawuje w porównaniu z manualem? Kurcze szkoda mi mojego srzedawać ale potrzebuje czegoś wyższego z hakiem i komfortowego bo dziecku głowa odpadnie od gwintu;-) No i jak z zawieszka? Nie opada? Miechy trzymają? Kompresor ładnie pompuje? Mówisz ze na powietrzu taki mega komfortaśny jest ?
  10. paput odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Przypominam o jutrzejszym rozpoczęciu sezonu! Godzina 18.00 Parking McD lub Hala targowa w zależności od pogody https://www.facebook.com/groups/335400953254873/
  11. podbijam także szukam takiej konfiguracji jak komfort w tym aucie? Możesz z czymś porównać?
  12. paput odpowiedział(a) na lg.qkie temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    do uratowania jeszcze pozdro z LPU
  13. paput odpowiedział(a) na akrak temat w 2.4
    Ja wymieniłem czujnik i błąd zniknął
  14. Dokładnie, porządne fotostory Projekcik zacny, dobrze mieć u boku takiego mentora jak guzior
  15. paput odpowiedział(a) na akrak temat w 2.4
    2.4 FWD i Quattro - 670-770 obr tak się zastanawiam czy po wysprzęgleniu mogą spaśc do tych 670 i powrócić do 770 poźniej, ciekawe czy to wg audi norma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.