-
Zabudowa pod wskaźnik doładowania
P.S ale osobiście człowieka nie znam
-
Czerwona Bepiątka 1.8T
samych zegarów już dawno nie mam, jedynie kratki p.s Norbert91 ładnie się prezenci gajger, ładne auto pożyczam sobie fotkę
-
B6 DIVISION
Panowie czy kratka nawiewow środkowa od a4 b6 Anglika pasuje do Europejczyka?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
temat od zamknięcia, auto odjechało w siną dal
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
what? że ja? właśnie zobaczyłem że ktoś dodał nie pytając o zgodę http://otomoto.pl/oferta/sprzedam-audi-a4-b5-2-4-v6-avant-quattro-lpg-mozliwa-zamiana-ID6y3WX3.html
-
[A6 ALLROAD] 2.7T- terenowy wariat :D
Też mi było szkoda ale już się z tym oswoiłem. Potrzebuję czegoś wygodniejszego, wyższego bo dojazd do nowej działki mam 50 metrowy po glinie. Kurcze nie mogę się zdecydowac na skrzynię. Widzę ze manuale mają reduktory w gałce. W automacie nic takiego nie masz? Nic złego Ci sie nie dzieje z tipem? NIe szarpie?
-
[A6 ALLROAD] 2.7T- terenowy wariat :D
Aha, koleś się chce zamienić ze mna, ja daję swoje auto + 5 tys a on mi tego allroada, opłaca się? Jak myślisz? http://olx.pl/oferta/audi-a6-allroad-2-7-biturbo-CID5-ID9hfZd.html
-
[A6 ALLROAD] 2.7T- terenowy wariat :D
No to fajnie. Dużo CI to pali? Masz lpg?
-
[A6 ALLROAD] 2.7T- terenowy wariat :D
A jak skrzynia się sprawuje w porównaniu z manualem? Kurcze szkoda mi mojego srzedawać ale potrzebuje czegoś wyższego z hakiem i komfortowego bo dziecku głowa odpadnie od gwintu;-) No i jak z zawieszka? Nie opada? Miechy trzymają? Kompresor ładnie pompuje? Mówisz ze na powietrzu taki mega komfortaśny jest ?
-
Spoty Puławskie
Przypominam o jutrzejszym rozpoczęciu sezonu! Godzina 18.00 Parking McD lub Hala targowa w zależności od pogody https://www.facebook.com/groups/335400953254873/
-
[A6 ALLROAD] 2.7T- terenowy wariat :D
podbijam także szukam takiej konfiguracji jak komfort w tym aucie? Możesz z czymś porównać?
-
Audi A4 B5 2.6
do uratowania jeszcze pozdro z LPU
-
Nie za niskie obroty na jałowym?
Ja wymieniłem czujnik i błąd zniknął
-
Takie tam B5 quattro... :)
Dokładnie, porządne fotostory Projekcik zacny, dobrze mieć u boku takiego mentora jak guzior
-
Nie za niskie obroty na jałowym?
2.4 FWD i Quattro - 670-770 obr tak się zastanawiam czy po wysprzęgleniu mogą spaśc do tych 670 i powrócić do 770 poźniej, ciekawe czy to wg audi norma