Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klubowa Poczta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie ktoś jechał Śląsk-Warszawa i Wawa-Śląsk pod koniec przyszłego tygodnia?

Opublikowano

Jutro gdzieś po 4 wyjeżdżam z ustronia/Tychy/Dąbrowę do Częstochowy około południa wracam

Opublikowano

Witam kolegów czy jest ktoś z Knurowa i ktoś kto jedzie do BT miał bym prośbę.

---------- Post added at 12:02 ---------- Previous post was at 11:54 ----------

jakby ktoś był proszę smsa na nr.605319212 oddzwonię.

Opublikowano
Witam kolegów czy jest ktoś z Knurowa i ktoś kto jedzie do BT miał bym prośbę.

---------- Post added at 12:02 ---------- Previous post was at 11:54 ----------

jakby ktoś był proszę smsa na nr.605319212 oddzwonię.

pisz na Gliwickie tam jest kilku gnomów z Knurowa :kox:

---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:45 ----------

i jada do BT :naughty:

Opublikowano

Leci ktoś w najbliższym czasie w kierunku legnicy ???

Opublikowano
Leci ktoś w najbliższym czasie w kierunku legnicy ???

ja będę leciał po 10-tym do Legnicy :whistling:

Opublikowano

A do Warszawki jedzie kto? :slina:

Opublikowano

Witam, potrzebuję pomocy przy przewiezieniu roweru, bądź nadaniu do kuriera w Stargardzie Szczeciśnkim do Leszna/Rawicz -WLKP. Jeśli ktoś może pomóc proszę o kontakt na PW. Z góry dziękuję.

Opublikowano

Jutro kielce-radomsko-gliwice-bielsko :decayed::decayed::decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jutro ok 15 będę robił trasę Kato-Legnica-Tychy

Opublikowano

Mi to się pisać nawet nie chce już tu :decayed: 0 klienteli hehe. co tydzień jeżdżę Śląsk Częstochowa, Radomsko czasem Lubliniec opole ;] PW :decayed:

+ zagranica jeśli ktoś preferuje :wink:

Opublikowano

Jutro rano ok.6 ruszam na Wrocław, powrót w piątek lub sobotę.

Jakieś małe paczki mogę zabrać jak co to pisać :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

teraz w piątek jadę do z Tychów do Zakopca przez Bielsko,Żywiec, Korbielów itd wracam w niedzielę popołudniu tą samą drogą.

w poniedziałek lub wtorek lecę na Warszawę wracam w piątek

jak zawsze standardowo małe przedmioty mogę zabrać (do Wawy jadę sam więc coś większego wejdzie)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

w poniedziałek rano jadę z Tychów do Drezna we wtorek powrót i w środę taka sama trasa wracam na piątek

małe przedmioty mogę zabrać jak co to pisac :wink:

Opublikowano

ciekawy pomysł powiem :)

Opublikowano
w poniedziałek rano jadę z Tychów do Drezna we wtorek powrót i w środę taka sama trasa wracam na piątek

małe przedmioty mogę zabrać jak co to pisac :wink:

a ja się mogę zabrać w dwie strony ? zawsze się chciałem przejechać TIREM :kox:

Opublikowano
w poniedziałek rano jadę z Tychów do Drezna we wtorek powrót i w środę taka sama trasa wracam na piątek

małe przedmioty mogę zabrać jak co to pisac :wink:

a ja się mogę zabrać w dwie strony ? zawsze się chciałem przejechać TIREM :kox:

:eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink:

flachę bierzesz i damy radę :grin:

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ----------

NIE TIREM TYLKO SAMOCHODEM CIĘŻAROWYM :polew:

---------- Post dopisany 06-10-2012 at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2012 at 10:53 ----------

W poniedziałek trasa na Drezno z Tychów przez Kalety,Zawadzkie,Strzelce Opolskie do A4 coś małego mogę zabrać :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

hallo czy jedzie ktos może do wrocławia a najlepiej przez miejscowośc Góra 100 za Wrocławiem mam do odebrania felunek ???

Opublikowano
hallo czy jedzie ktos może do wrocławia a najlepiej przez miejscowośc Góra 100 za Wrocławiem mam do odebrania felunek ???

w poniedziałek na drezno wtorek wracam jeżeli ci to podwiozą na a4 to ci moge zabrac

Opublikowano
hallo czy jedzie ktos może do wrocławia a najlepiej przez miejscowośc Góra 100 za Wrocławiem mam do odebrania felunek ???

w poniedziałek na drezno wtorek wracam jeżeli ci to podwiozą na a4 to ci moge zabrac

widzisz Maksiu mówiłem, że chłopaki latają w okolice :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.