-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
Temat zamykam ! Auto sprzedane
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
Mój już jak Nówka Sztuka W poniedziałek odebrałem Mam na Sell listwy S4 z Mojego B7 jak by ktoś chciał. 1000zł komplet - kolor LZ5A (tak jak mój wóz) Pw jak co
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
NoNoNo też tak Pier*olisz W sumie nic sie nie dzieje ... W zeszłym roku zerwałem zderzak i połamałem uchwyty Lamp przednich... Obecnie Samochód stoi u lakiernika,będzie malowany nowy zderzak który zakupiłem dzień po tym jak zerwałem stary,będą spawane uchwyty lamp,malowana maska (POOBIJANA OD KAMIENI),dwa blotniki bo je troszkę Rdza chwyciła. Ramka grilla zostanie poprawiona bo tez ma kilka odprysków. Next będzie Montowany czujnik zmierzchu/deszczu,lusterko fotochrom,CLH... I to tyle Nic w planach nowego nie ma Tak to wyglądało po zjeździe z krawężnika : Zderzak ze zdjęć jest do sprzedania,praktycznie bez Rys,ma zerwane z obydwu stron mocowania które zaznaczyłem na zdjęciu na czerwono. Te mocowania/uchwyty idzie przespawac ze zwykłego zderzak lub poczarować,jak ktoś chce nabyć to zapraszam na Priv Z propozycją cenową. Zderzak pod spryskiwacze.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Miejmy nadzieje że będą szczelne i wszystko będzie Okej Nie zpaomnij o dźwigienkach
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Nie wiem po co ci to wszystko jak ty jeździsz jak Emeryt Matizem
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
A czym tu się chwalić Zaślepką ?? Michał Michał Ale Dzięki za tą zaślepkę tej kratki zderzaka bo nie mogłem nigdzie jej znaleźć
-
[A4 BPW] 2.0 TDI Avant 2007r.
Brakuje mi tu soczewek i Xenonu Poza tym... Bezawaryjności W moim przypadku się to nie sprawdziło w Silniku BPW
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ale nikt nie ma 20"
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
A te okulary aby nikogo nie razić blaskiem mojej Zaje*istości :decayed: :decayed: :kox: :kox:
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
A mi to jest niepotrzebne,jeżdżę kilka dni po nocach i nikt mnie nie oślepia...
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
No i przede wszystkim $$$ włożone masa... ale teraz wiem ze warto,samochód od dłuższego czasu bezawaryjny! Jedynie oczywiście części eksploatacyjne Sie wymienia Dzięki raz jeszcze
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Pffffffffff Dostał w promocji za 0zł i jeszcze coś Fuczy
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
Dziękuje Chudy Staram się
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
EEEEe tam... Ciemne szyby mam,nie potrzebny mi Fotochrom :-) Prędzej co bym zrobił z "Gadżetów" to : -CLH bo nie mam -Składane lustra elektrycznie -Inne koło ale to Może na 2016. Nie planuje wielkich zmian... Tak jak jest mi się podoba,ale co będzie...tego nie wiesz Planuje zakup motoru na 2016r wiec samochód troszkę pójdzie w odstawkę Pozdro i dzięki za miłe słowa A tu jeszcze Fotki z poniedziałku:
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
Dokładka tylna i grill jest malowany w czarnym niemetalicznym połysku Każdy lakiernik ci to ogarnie,bez problemu Sobotnie popołudnie minęło pod znakiem wosków,odkurzacza itd itd... a na koniec poszło Kilka strzałów z Kumpla B8 który to dzielnie robił jako statyw do Lamp Ostanio w końcu zderzaki pomalowałem w kolorze takim jaki ma być + listwy drzwiowe,lotkę itd... Samochód przeszedł małe odnowienie Lakieru + ściema tylnych Szyb