Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A skąd wiesz że ci przepustnica padła
  2. bardzo ładnie teraz ta twoja Audi wygląda fajnie to wszystko pomodzone i dużo pracy sam włożyłeś,pytanie mam do ciebie posiadasz jeszcze adaptery do sprysków na szybę do sprzedania może
  3. całkiem fajnie to siadło
  4. jest za***ista teraz ta twoja audi drugiej na pewno nie ma takiej jak twoja,Kowi87 mam do ciebie prośbę podrzuciłbyś link z aliexpress dop nakładek na pedały bo sam szukam do swojej i powiedz mi jak ze spasowanie tego byłbym wdzięczny bardzo
  5. oby nowe audi dało ci tyle frajdy co stara poczciwa b5,powodzenia przy nowym nabytku
  6. chudy30 odpowiedział(a) na majkelmn temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    coraz to ciekawiej wygląda
  7. prace nad autem na duży plus jak najbardziej a przy alternatorze jak robiłeś trzeba było zmienić na większy ja w swojej 1.8 20v zmieniłem z 90 na 140 z 2.5 tdi v6 musiałem tylko zmienić koło pasowe bo w 140 jest 6pk a w mojej 5pk no i skr€cić szyjkę z koła pasowego o parę milimetry bo było wysunięte za daleko i cały kabel plusowy bo szlak go trafił
  8. no mam nadzieję że się widzimy na majówce tylko czy będzie,ale fury to ci tylko teraz pozazdrościć projekt koks jak dla mnie nic jej nie przebije chyba że ori RS4 B5
  9. a już myślałem że rozebrałeś na części a tu kopara aż opada jest grubo po całości
  10. chudy30 odpowiedział(a) na majkelmn temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ciekawy pomysł na b5 czekam na finał,powodzenia
  11. oj będę musiał pogrzebać ale u mnie minimalnie luz był i były wklejane,mam ori czujnik nie wiem tylko czy sprawne zdjęte z mojej dokładki z pdc bo koleżka uciął wiązkę i dlatego je wyjełem
  12. mam chinola za 40zł w ori dokładce pod PDC i działa bardzo dobrze i bez problemowo
  13. jeśli nie ma wiązki to jej nie ma a jak chcesz dołożyć grzane fotel to musisz ciągnąć wiązkę
  14. Ładny zestawik Paweł wkładasz ja też u siebie już mam od 3 miesięcy 312 i większych nie będę wstawiał do mojego silnika powodzenia w dalszych modach
  15. ładnie u ciebie w v-ce brzmi ciekawe jak przy zwykłych 4 cylindrach by to brzmiało,dzięki za filmik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.