-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Oj tak robota zrobiona elegancko. 2 wydeszki z tyłu kozak. Pomysł z progami tez fajny. Myślę nad tym kołem w przyszłości ale tak 8,5j max w 19 calach. Jeśli występują. Ale to kiedyś. Aktualnie tez stoi w lakierni.
-
Audi A4B5 2.6 V6 by Łapek
Aktualnie autko stoi u lakiernika. Doczekała sie malowania. Może za tydzień odbiorę.
-
Audi A4B5 2.6 V6 by Łapek
Wiem że może nie wszystkim to pasować bo nie da sie tak. Ale mi ten patent chodził po głowie dawno. Podpatrzone na jakims starszym ferrari. Gałka to replika 5 biegowa. Taka jest w hondzie type-r. Także tym razem nie wpadła z modeli nowszych a całkiem z innej marki. Dekory mam srebrne tak więc jakoś to mi zagrało.
-
Audi A4B5 2.6 V6 by Łapek
No od kierowcy mam jeden róg do odnowienia bo rozdarty. Pasażer ma dołek od papierosa prawdopodobnie. Wypełniłem czarną gąbeczką i jest deko lepiej. Nie widać dziury tak. Teraz domówiłem 2 pierścienie pod odboje piankowe bo usiadła dość mocno z przodu. Czasem na skręconych kołach jak dobije to obcierki o rant są. Wiosna juz leci do odnowy lakieru.
-
Kto z forum jeździ na Eibach Sportline 45-50/35-40
Założone sportline. Przebieg ok 9 tys km. Przód usiadł mocno bo po prostej palec 1 wejdzie max. Między oponę a błotnik. Tył od strony kierowcy ma prześwit na 2 palce. strona pasażera tez na 1. Myslę że spowodowane to jest tym że z jednej strony jest zbiornik i może to wina tego. Springi pro kit sa przystosowane do seryjnego amorka.
-
Audi A4B5 2.6 V6 by Łapek
Jest na zewnątrz w sam raz a w środku cicho. Bo jest jeszcze środkowy seryjny wydech. Nie mam tylko kata. Nie było juz jak nabyłem autko. Ale żeby usłyszec jak jest to tylko na kompie na głośnikach. W tel całkiem inny dzwięk i bez basu.
-
Audi A4B5 2.6 V6 by Łapek
Felga z A6C6. 18. ET48. Opony 215/40. Plus przód dystans 1,3cm a tył 2cm. Na tym foto autko jest jeszcze bez dystansu. Budrzet na ten rok wyczerpany na maxa. Wiosna malowanie auta do okoła.
-
Audi A4B5 2.6 V6 by Łapek
- Audi A4B5 2.6 V6 by Łapek
Zgadza się bez FIS. I tak tez ma zostać. Klasycznie z wielkimi kontrolkami. Co do zmian to ostatnio wpadło nowe sprzęgło bo jednak jak autko ruszyło w ruch to dało znać o sobie. Wpadły także nowe przednie poliftowe lampy od DEPO i ostatni wydech z budrzetowej pułki od WM SPORT. 2X80. Aktualnie odkładam na podlakierowanie jej.- Fotele z a4b6 do a4b5
Do b5 podejdą fotele z seata leona cupry. Bo sa na tych samych mocowaniach. Tak mi się wydaje na 80% ?- Audi A4B5 2.6 V6 by Łapek
A podziękował. Te zamoczenia są tylko tak naprawde denerwujące. Posilikonowane kilka miejsc i zobaczymy. Drzwiami myślałem ze moze leci ale raczej nie bo odpływy drożne zero syfu.- Mokry dywan od strony kierowcy
Masakra z tymi wadami. Też poprawiałem to podszybie ale jeszcze nie wysuszyłem auta. Wyschnie poskładam i latem znowu zajżę czy znowu mokro czy nie.- Audi A4B5 2.6 V6 by Łapek
Dzięx za kilka miłych słówek. No na to wygląda. Wyschnie i poskładam. Na wiosnę można odkryć i obserwować. Jak będzie mokro to wywalic cała wykładzinę i lać na auto wodę. Wnewriające usterki fabryki ale co zrobić.- Audi A4B5 2.6 V6 by Łapek
Zabawa z zalana podłoga od strony kierowcy. Może problem udało sie usunąć. Podstawa sterownika zasilikonowana. Uszczelka linki klapy zasilikonowana. Odpływ nad filtrem kabinowym poprawiony. Odpływ pod akumulatorem i pod serwem drożny. Moze juz nie będzie leciało. Z grubsza podczyszczone i zalane epoksydem.- Audi A4B5 2.6 V6 by Łapek
Dzięx. Autko juz śmiga. Wymieniłem jeszcze oba przeguby zewnętrzne. Zrobione jak narazie ok 300 km. Po tysiaku zmiana oleju na docelowy. Motul 5W40. Bedzie jeszcze jednak do wymiany sprzęgło gdyż na 5 biegu tak od 130 juz daje znać na obrotach. Oraz 2 tuleje na belce z tyłu. I to tyle. Miałem teraz zmienic przednie lampy na polift. Wzbraniałem sie przed tym ale po zabawie z pasowaniem przedliftowych zapadła dezyzja że jednolity klosz lepiej ustawię. Ale koszta sprzęgła plus wymiana sa wazniejsze. Co do końcówek to sa chwilowo takie. Nie było czasu na zabawe z dokładaniem większych. Beda 2x fi 70. Na foto wygląda jak nowa. Jednak realia sa inne. Buda po wypiaskowaniu plamek pod listwami drzwi i pod progami wnękowymi jest zdrowa. - Audi A4B5 2.6 V6 by Łapek