-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
Wielkie dzięki Panowie - 3majcie się i powodzonka przy modach
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
Krzysiek - A4 sprzedana a teraz przyszedł czas na małą zabawkę Audi TT czyli kolejna skarbonka. Człowiek się nigdy z tego nie wyleczy. Pozdrawiam
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
Cześć wszystkim. Chciałbym się tylko podzielić smutną wiadomością iż bez powodu sprzedałem swoje ,,serduszko''. Mam nadzieje, że poszła w dobre ręce i może pojawi się kiedyś jeszcze na forum. W moje ręce wpadła już nowa zabawka - także zaczynamy od nowa (to było do przewidzenia) - oczywiście dalej wierny marce . Pozdrawiam wszystkich i Życzę dalszych modów
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
PiterA4 wyszła tak na zdjęciu wiesz. Połysk 5d. Na pewno lepiej to wygląda niż ten matowy czarny.
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
Dziękuję ? staram się jak mogę i na co pozwoli czas.
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
Postaram się jeszcze uzbroić folię na trójkąty z tyłu wtedy pokażę jak to siadło.
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
Kolejna aktywność z mojej strony - oklejenie słupków w Carbon 5d. Wcześniej po umyciu auta kolor nakładek na słupki nie był zdumiewający więc postanowiłem to zmienić. Poniżej zdjęcia (przed i po). Moim zdaniem zdaje to egzamin
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
A co z przewodami hamulcowymi i pompą? Zostaje seria czy trzeba coś rzeźbić? - jestem laikiem w tych sprawach dlatego wolę dopytać.
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
Szafa a co z przegubami - będą pasować? Rozumiem, że adaptery nie będą potrzebne? Wygląda mega - szacun. Przewalałeś już taki temat?
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
Drodzy forumowicze. Chciałbym wykrzesać jakiś swap hebli z przodu lecz nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Myślałem nad zaciskami od Porsche Cayenne/ Audi Q7. Szczerze mówiąc ori hamulec jest za słaby jak na ten silnik. Może jest ktoś obeznany w tym temacie. Co od czego będzie potrzebne i jakie mniej więcej koszta wyjdą. Mogą być i inne propozycje - grunt w tym aby tarcza była większa niż 312mm, z tego co słyszałem mała poprawa. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam (zdjęcie poglądowe dla uwagi i moje ala zaciski )
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
BartoszSoldier z wielką chęcią bym to zrobił lecz w moich rejonach długo nie pojeżdżę na takich kopconych szybach. Natomiast nie chcę odcięcia przód tył, dlatego tak lekko poszło. Dzięki za dobre słowo i opinię. Pozdrawiam
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
Dziękuję krzysiek_f staram się dbać - tak jak mówią:,, jak kto dba tak ma''. Pozdrawiam
-
Audi A4 B5 2.8 V6 30V quattro by Chojnaś
Wpadły również nakładki progowe ,,repliki S4''. Wymieniony emblemat ,,quattro'' z przodu - stary już był wypiaskowany. Dodatkowo kilka fotek w jakim stanie auto się znajduje.