Treść opublikowana przez camillotychy
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
Oczywiście że ogarnąłem pompę paliwa szlag trafił
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
Audi sprzedane, temat do zamknięcia może nowy właściciel tu zaglądnie i będzie chciał kontynuować przygodę z tym samochodem, bo plany jak mówił ma. Ja dziękuję wszystkim za opinie te pozytywne i negatywne! pozdrooooo!
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Q i 1.8T bardzo dobra baza do modzenia Też niestety Cię jeszcze nie ustrzeliłem w Tychach ale co jakiś czas widzę S3 ze zdjęcia pozdro!
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
Dzięki Pany za dobre słowo, niestety do zrobienia jeszcze duuuuużo, ale priorytety się zmieniły przynajmniej na jakiś czas, więc póki co nie robię kompletnie nic Co do szyb nie pamiętam dokładnie na ile były ściemnione przody, gdzieś mam to zapisane podeślę Ci na pw H4mm3r wiem, jak zobaczyłem te odważniki to też to wypomniałem gumiarzowi
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
dokładnie, ma być wąski i naciągnięty
-
świrująca elektryka A4 B6
Wszystko suche, sprawdzone kilka razy, samochód stał długo w garażu i obstawiam że coś się porobiło z wilgoci akumulator sprawdzony, na innym to samo.
-
świrująca elektryka A4 B6
Akuś jest ok, zapalał nawet przy mrozach po 2 tygodniach stania. Takie błędy: Ale mimo wszystko sprawdzamy, akuś podmieniony, zobaczymy co będzie za około dwie godziny.
-
świrująca elektryka A4 B6
Tak, sypie bardzo dużo różnych błędów wskazujących właśnie na bordnetz, postaram się je tu zaraz wrzucić
-
świrująca elektryka A4 B6
Mam nadzieje że ktoś z Was miał już taki problem i mi pomoże bo ja walczę z tym miesiąc, dwóch elektryków a efektów brak… już mam dość. Do rzeczy: Pacjent to A4 B6. Jak samochód postoi(wystarczy kilka godzin) dzieją się takie rzeczy: -Nie działający "pająk" (długie, wycieraczki, kierunkowskazy, kontrola fis) -Nie działające otwieranie szyb -Nie działający klakson -Nie działające światło wsteczne -świrujący nawiew, centralny zamek - robią co chcą zazwyczaj -radio i oświetlenie w środku samochodu nie reaguje (po przekręceniu kluczyka radio się nie włącza, a oświetlenie wnętrza po zamknięciu drzwi świeci cały czas) wczoraj zdarzyło się gdy wszystko miałem rozkopane że sam sobie zatrąbił i włączył kierunek… cuda! Gdy samochód trochę pojeździ, czasami wszystko wraca do normy, jeżeli nie wróci, zamknę go to za kilka godzin jest rozładowany akumulator. Pierwsza diagnoza to był moduł Bordnetz(MCE), w sobotę kupiłem o tych samych numerach podmieniłem i dalej to samo. Pomóżcie magicy pozdrawiam
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Bardzo ciekawy projekt, ale Q weź sobie jako priorytet w kolejnych modach Przy tej mocy bardzo się przyda
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Zdziwiłeś mnie kosztami swapu na Q - graty modu, bo naprawdę na + !
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
przy 8" zdecydowanie 215
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
a jeżeli chodzi o oponę to i owszem - chińczyk hehe Sunny SN3970 - opinie wyczytałem nie najgorsze na jej temat, sprawdzimy 215/35 naciągnięte na 8,5
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
Nie, nie, żaden chińczyk i nie ostatnio, tylko przy pierwszym kole które zagościło w tym aucie Sline MAM przeżyły swoje i nawet delikatnie się nie zakrzywiły
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
haha co to za podśmiec**jki? Niestety w tym roku zabrakło funduszy na zimowe 18", więc stoi na pożyczonych kołach letnich. Nowy felunek w malowaniu i dziś przyszły opony Daaaaawno nic się nie działo W oczekiwaniu na dekielki i dystanse małe spy foto koła na sezon 2015. Budżet miał być inny, ale plany się zmieniły no i wyszło jak wyszło. Mimo wszystko chyba nie jest źle 19" 8,5j i na to opona 215/35 Tak to wygląda w całości
-
jakie lampy?
Zawsze można oddać do regeneracji, albo do przeróbki koledze Gwerty z tego co się orientuję to przeróbka na bixy : malowanie + soczewka b8 + żarniki + przetwornice to koszt 900zł.
-
S line na jaki kolor ?
Niestety polerka wibracyjna swoje kosztuje, dokładnie nie powiem Ci ile musiałbyś dopytać w miejscach gdzie się tym zajmują, ale zawsze zostaje opcja ręcznej polerki
-
przeciemnianie szyb cena?
obyś nie musiał przekonać się na własnej skórze, jak np rozwalisz auto z własnej winy i będziesz chciał naprawić z AC wtedy zobaczysz jak wartość odszkodowania poleci w dół przez Twoją mądrość do przyciemniania przednich szyb Zapewne dzięki mojej mądrości tak będzie. każdy robi jak uważa.
-
felgi sline r18 8j
Przy 8j i 225/40 też będziesz miał dużo mięsa bo to nie jest wcale szeroka felga. http://www.tyrestretch.com- to powinno rozwiać Twoje wątpliwości
-
Regeneracja
Zależy jeszcze czy felgi są proste, nie są pęknięte itp - wtedy odpowiednio cena idzie w górę Samo piaskowanie i malowanie felg 18"/19" to koszt 400-800 w zależności gdzie będziesz to robił. A co do Delocha to daje radę, polecam również Eltom Katowice, właśnie u niego robią się moje felgi.
-
S line na jaki kolor ?
U mnie w temacie masz wypolerowane wibracyjnie tylko inny wzór sline i na b6 znalazłem: http://www.polerowanie-felg.pl/20zoll/nysa/images/img4952a.jpg
-
Prośba o wycenę felg 18"
zależy jak bardzo są podrapane ale pewnie w granicach 1000zł
-
Felgi P-H-ALUFELGI
Za tą cenę lepiej ustrzelić jakąś ładną używaną ori felgę niż chińczyka
-
S line na jaki kolor ?
Jeżeli mogę zasugerować coś innego, to polerka najlepiej wibracyjna
-
Montować używki czy kupić nowe?
Też zainwestowałbym w nowe, będzie dłużej spokój, no chyba że to auto jest tylko na chwilę