-
Zmiana dekorów na szczotkowane alu z wnętrza SWING
praktycznie pasuje do wszystkiego Do klamek, do gałki s line, itd. Mam u siebie i jak najbardziej polecam.
-
przedni gril SWAP na czarny mat
ja dzisiaj malowałem gril, i wyszlo elegancko. dałem sporo, ale za to cieniutkich warstw i jest ok.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
nie pogadasz konkretnie jozek
-
Wymiana lampki oświetlenia tablicy - zapieczone śruby
poszukaj dobrze na forum, bo było juz sporo o tym problemow. ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-b6-ukrecony-gwint-srubek-oswietleniu-tablicy-rejestracyjnej-112374/
-
przedni gril SWAP na czarny mat
i nazwa
-
przedni gril SWAP na czarny mat
Dzieki bardzo za informacje koledzy
-
przedni gril SWAP na czarny mat
ile warst psikłes? i czym odtlusciłes? ja tez juz mam zakupiony plastidip, i niedlugo sie biore do roboty...
-
[B6 AWX] Komunikat na wyświetlaczu "OLDRUCK"
Panowie mam taki problem. Niedawno zapalił mi sie ,,Oldruck" zaprowadziłem do mechanika, sprawdził cisnienie, wymienił czujnik, wyczyscil kostki, piny i kable ktore ida do licznika i blad zgasł... ostatnio znowu mnie sie zapalił ,,Oldruck" i ,,Sensor" zaprowadziłem znowu do mechanika, i znowu wszystko posprawdzał, wyczyscił kable, piny itd, ale bład dalej sie pokazuje. Stwierdził ze to cos stało sie teraz w liczniku, zawiozl licznik do elektryka a elektryk stwierdził ze to jest normalne w tych samochodach i powiedziel ze nie da sie tego raczej naprawic... I moje pytanie teraz do was. Nie da sie tego naprawić? Co mam teraz zrobić? Musi byc nowy licznik? Z gory dzieki za pomoc.
-
Wymiana szyby przedniej. Ktoś wymieniał?
mnie wstawiali sam nowa szybe, bez zadnej uszczelki... fachowa firma, sama ci doradzi co i jak
-
Czujniki parkowania
no trudno mi powiedziec jakie sa dobre... poszukaj na forum, moze jest cos na ten temat
-
Czujniki parkowania
drogie bo oryginalne. no cos za cos wkoncu... to juz musi byc Twoj wybor.
-
Czujniki parkowania
a nie lepiej gdybys kupił sobie cały tylni zderzak, z oryginalnymi czujnikami?
-
Traktorek w Avancie czyli A4 B6 1.9tdi
no ciekawy, ciekawy filmik.
-
Traktorek w Avancie czyli A4 B6 1.9tdi
tak, przód calutki w czarnym już jest wiec tylko trzeba kupić plastidip i tył machnąć w tygodniu może uda mi się przymierzyć 18-steczki wiec wtedy się zdecyduje, czy je brać tylko czy spowrotem znowu przykleisz emblemat. ostatnio za puszke plastidipa zaplaciłem tyle, co za oryginalny emblemat w czarnym macie. jak Ci sie farba nie przyda juz na nic innego wiec nie ma takiej potrzeby kupowac...
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
możesz zdradzic rabka tajemnicy jakie planujesz?