Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daviss7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. praktycznie pasuje do wszystkiego Do klamek, do gałki s line, itd. Mam u siebie i jak najbardziej polecam.
  2. ja dzisiaj malowałem gril, i wyszlo elegancko. dałem sporo, ale za to cieniutkich warstw i jest ok.
  3. poszukaj dobrze na forum, bo było juz sporo o tym problemow. ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-b6-ukrecony-gwint-srubek-oswietleniu-tablicy-rejestracyjnej-112374/
  4. i nazwa
  5. Dzieki bardzo za informacje koledzy
  6. ile warst psikłes? i czym odtlusciłes? ja tez juz mam zakupiony plastidip, i niedlugo sie biore do roboty...
  7. Panowie mam taki problem. Niedawno zapalił mi sie ,,Oldruck" zaprowadziłem do mechanika, sprawdził cisnienie, wymienił czujnik, wyczyscil kostki, piny i kable ktore ida do licznika i blad zgasł... ostatnio znowu mnie sie zapalił ,,Oldruck" i ,,Sensor" zaprowadziłem znowu do mechanika, i znowu wszystko posprawdzał, wyczyscił kable, piny itd, ale bład dalej sie pokazuje. Stwierdził ze to cos stało sie teraz w liczniku, zawiozl licznik do elektryka a elektryk stwierdził ze to jest normalne w tych samochodach i powiedziel ze nie da sie tego raczej naprawic... I moje pytanie teraz do was. Nie da sie tego naprawić? Co mam teraz zrobić? Musi byc nowy licznik? Z gory dzieki za pomoc.
  8. mnie wstawiali sam nowa szybe, bez zadnej uszczelki... fachowa firma, sama ci doradzi co i jak
  9. no trudno mi powiedziec jakie sa dobre... poszukaj na forum, moze jest cos na ten temat
  10. drogie bo oryginalne. no cos za cos wkoncu... to juz musi byc Twoj wybor.
  11. a nie lepiej gdybys kupił sobie cały tylni zderzak, z oryginalnymi czujnikami?
  12. no ciekawy, ciekawy filmik.
  13. tak, przód calutki w czarnym już jest wiec tylko trzeba kupić plastidip i tył machnąć w tygodniu może uda mi się przymierzyć 18-steczki wiec wtedy się zdecyduje, czy je brać tylko czy spowrotem znowu przykleisz emblemat. ostatnio za puszke plastidipa zaplaciłem tyle, co za oryginalny emblemat w czarnym macie. jak Ci sie farba nie przyda juz na nic innego wiec nie ma takiej potrzeby kupowac...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.