Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Komunikat na wyświetlaczu "OLDRUCK"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam taki mały problem. Jadąc dziś, na wyświetlaczu zapaliła mi się kontrolka oleju i napis OLDRUCK. Silnik bez problemu zapala i wchodzi na obroty. Jeżeli już jadę, to gdy osiąga 1800 obr/min zapala się ponownie, kiedy obroty spadną, wraca wszystko do normy. Olej zmieniam regularnie, pilnuję stanu, regularne wymiany. Na tym zrobiłem 5tys. olej Castrol EDGE 5W40. Czytałem już na różnych forach, ale nigdzie nie znalazłem dokładnie takie przypadku. Ktoś z Was spotkał się z taką usterką?

Opublikowano

uważaj bo zatrzesz silnik, to ciśnienie oleju!

Opublikowano

może być uwalony czujnik albo faktycznie coś z ciśnieniem oleju, proponuję podpiąć VAG i zobaczyć jakie błędy

Opublikowano
  • Autor

problem rozwiązany, czujnik przy filtrze ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a miałes moze metaliczny dzwiek jak mialo by cos zaraz wybuchnac? bo ja własnie mam tak samo i nie wydaje mi sie zeby byl to czujnik bo by tak niee nawalało...? Pozdro

Opublikowano

a miałes moze metaliczny dzwiek jak mialo by cos zaraz wybuchnac? bo ja własnie mam tak samo i nie wydaje mi sie zeby byl to czujnik bo by tak niee nawalało...? Pozdro

No tak kolego, ale on ma 1.9TDI (tam nie ma kłopotów ze smarowaniem silnika), a Ty masz 2.0TDI, a to silniki słynące z rozsypujących się silników po awarii napędu pompy oleju.

  • 2 lata później...
Opublikowano

Panowie mam taki problem. Niedawno zapalił mi sie ,,Oldruck" zaprowadziłem do mechanika, sprawdził cisnienie, wymienił czujnik, wyczyscil kostki, piny i kable ktore ida do licznika i blad zgasł... ostatnio znowu mnie sie zapalił ,,Oldruck" i ,,Sensor" zaprowadziłem znowu do mechanika, i znowu wszystko posprawdzał, wyczyscił kable, piny itd, ale bład dalej sie pokazuje. Stwierdził ze to cos stało sie teraz w liczniku, zawiozl licznik do elektryka a elektryk stwierdził ze to jest normalne w tych samochodach i powiedziel ze nie da sie tego raczej naprawic... I moje pytanie teraz do was. Nie da sie tego naprawić? Co mam teraz zrobić? Musi byc nowy licznik? Z gory dzieki za pomoc.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Może smok się zapchał? proponuje zdjąć misę i sprawdzić jak wygląda sam smok i pompa. Pompa nie jest droga nowa więc dla świętego spokoju wymień ją + nowa uszczelka na misę i nowy olej:wink: Jakoś się nie spotkałem z tym "normalne" w żadnym audi z tych lat :whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Panowie mam taki problem. Niedawno zapalił mi sie ,,Oldruck" zaprowadziłem do mechanika, sprawdził cisnienie, wymienił czujnik, wyczyscil kostki, piny i kable ktore ida do licznika i blad zgasł... ostatnio znowu mnie sie zapalił ,,Oldruck" i ,,Sensor" zaprowadziłem znowu do mechanika, i znowu wszystko posprawdzał, wyczyscił kable, piny itd, ale bład dalej sie pokazuje. Stwierdził ze to cos stało sie teraz w liczniku, zawiozl licznik do elektryka a elektryk stwierdził ze to jest normalne w tych samochodach i powiedziel ze nie da sie tego raczej naprawic... I moje pytanie teraz do was. Nie da sie tego naprawić? Co mam teraz zrobić? Musi byc nowy licznik? Z gory dzieki za pomoc.

Co zrobić? Chyba poszukac bardziej rozgarniętego mechaniora.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.