-
A4 B7 stuki z przodu (mimo zastosowania zest. naprawczego)
Dzięki, biorę się zatem za górne mocowania. Który z producentów jest godny uwagi? Żeby nie wtopić w jakiś chłam.
-
A4 B7 stuki z przodu (mimo zastosowania zest. naprawczego)
Mam problem. Wymieniłem komplet z przodu, wziąłem lemfordera, ale na drobnym bruku lub niewielkim uskoku (podjazd) jeszcze coś stuka. Na szarpakach w stacji diagnostycznej nic nie słychać, zero luzów, przy bujaniu też cisza, co to może być? Poduszki amortyzatorów? Coś jeszcze?
-
[B7 BLB] Brak mocy, świecąca się kontrolka silnika
u mnie był egr, 800 zł i po kłopocie
-
wyłączająca sie turbina
to niestety nie pomogę
-
wyłączająca sie turbina
miałem tak samo ostatnio, wymiana egr
-
Dziwny odgłos przy puszczaniu gazu
"Dziwny odgłos przy puszczaniu gazu" - odgłosy przy puszczaniu gazu to rzecz normalna, zwłaszcza w samotności
-
Turbo przerywa w trasie, czy jechać dalej?
EGR padł 50 km po przekroczeniu 150 tyś, niemieccy inżynierowie czuwają by auto "punktualnie" wróciło do ASO:-)
-
Turbo przerywa w trasie, czy jechać dalej?
I po kłopocie! Zasyfiony EGR. Już po wymianie, auto śmiga.
-
Turbo przerywa w trasie, czy jechać dalej?
Dzięki, choć odpowiedzi się nie posypały:-) Dojechałem szczęśliwie, telefonicznie mechanik polecił mniej więcej to co radioo11, prawdopodobnie egr zawalony, ale jutro w warsztacie się okaże. Jazda delikatna, za wyprzedzanie się nie brałem, bo ledwo tico można było dogonić, czułem się jak rekin bez zębów he he, najważniejsze że rodzinę dowiozłem, jutro Wam zamelduję co i jak.
-
Turbo przerywa w trasie, czy jechać dalej?
Jechałem na święta i w połowie drogi do celu zauważyłem brak mocy. Tzn silnik działa normalnie, ale jakby turbo się nie włączało - najpierw rzadko, później częściej. Po dojechaniu do celu (250 km od domu), zgaszeniu i ponownym odpaleniu zapaliła się żółta kontrolka systemu kontroli spalin. Następnego dnia zrobiłem przejażdżkę i turbo czasami działa, czasami nie. Praca silnika, spaliny, odgłosy - raczej bez zmian. Jestem laikiem więc nie sprawdzę żadnych rurek, dziurek, w dolocie itp. Moje pytanie brzmi: czy mogę wrócić do domu autem czy na lawetę? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.
-
Turbo przerywa w trasie, czy jechać dalej?
Jechałem na święta i w połowie drogi do celu zauważyłem brak mocy. Tzn silnik działa normalnie, ale jakby turbo się nie włączało - najpierw rzadko, później częściej. Po dojechaniu do celu (250 km od domu), zgaszeniu i ponownym odpaleniu zapaliła się żółta kontrolka systemu kontroli spalin. Następnego dnia zrobiłem przejażdżkę i turbo czasami działa, czasami nie. Praca silnika, spaliny, odgłosy - raczej bez zmian. Jestem laikiem więc nie sprawdzę żadnych rurek, dziurek, w dolocie itp. Moje pytanie brzmi: czy mogę wrócić do domu autem czy na lawetę? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.
-
Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
he he dobra riposta, wracając do tematu głównego, na trasę nie dolewałbym niczego, przepali normalne paliwo i będzie git
-
usterka silnika B7 BRD
no to ulga, że już po sprawie, ciekawe kiedy mnie to trafi?
-
rozrząd
w książce piszo że pierwszy raz 120 tysi, później co 90 tysi
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
tak ---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- nie
pukko
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta