Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę


maciek711

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wybieram się w dłuższą trasę (około 1300km) jaki dodatek mogę zastosować do paliwa by przeczyścić układ i wtryski by nie zaszkodzić i nie pogorszyć pracy silnika ? Silnik 2.0 TDI 140KM Przebieg 270 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xeramic, do czyszczenia wtryskiwaczy, buteleczka na zbiornik, dodatkowo podnosi cetany więc lepiej,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mechanior stwierdził że drugi wtrysk trochę kuleje. Troszeczkę trzęsie budą na jałowym . Dwumas 100 % sprawny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam motul albo LM bo moim zdaniem jak stp kiedyś lałem raz to nie widziałem różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motul lub LM do czyszczenia wtryskow silnika diesla. na forum sa linki do produktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motul lub LM do czyszczenia wtryskow silnika diesla. na forum sa linki do produktow.

a dlaczego nie STP? w czym są lepsze motul czy LM? pytam bez przekąsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w czym są lepsze tylko napisałem że po stp nie widzialem żadnej różnicy a po motulu czy LM owszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum czytałem wątek o środku Kleen Flo do czyszczenia wtryskiwaczy. Kolega z forum dzięki temu preperatowi ograniczył kerekcje pompek w AWX prawie o połowę. Jak znajdę posta to go wkleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybieram się w dłuższą trasę (około 1300km) jaki dodatek mogę zastosować do paliwa by przeczyścić układ i wtryski by nie zaszkodzić i nie pogorszyć pracy silnika ? Silnik 2.0 TDI 140KM Przebieg 270 tyś

Jak jedziesz za granice to odpuść sobie dodatki. Zatankuj do pełna na zagranicznej stacji paliwo klasy premium, odżałuj 100 zł i zobacz efekty oraz różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś podobnego i leży w garażu - okazało się po przeczytaniu instrukcji - że trzeba wlewać za filtrem paliwa jakoś - już mi się nawet nie chciało.

Czasami lepiej doczytać jak sie stosuje.

Jak coś to mogę odstąpić za 1/3 ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz dokładnie ten sam środek z LM?

Mam coś podobnego i leży w garażu - okazało się po przeczytaniu instrukcji - że trzeba wlewać za filtrem paliwa jakoś - już mi się nawet nie chciało.

Czasami lepiej doczytać jak sie stosuje.

Jak coś to mogę odstąpić za 1/3 ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam ten preparat lalem na zbiornik paliwa bo mechanik mi kiedyś mówił że można go lać bezpośrednio do filtra paliwa ale to w nagłych sytuacjach gdy pompki naprawde niedomagają

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

tyle że ja leje to profilaktycznie co jakieś 15tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...