Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. I jak sytuacja z poborem oleju? Robiłeś coś?
  2. Sprawdz vcds-em jaka jest wartość 1.zadana i 2.rzeczywista wyskoiego ciśnienia paliwa na biegu jałowym
  3. Kup bagnet i będziesz miał prawdziwy obraz stanu oleju
  4. Dzięki za tak błyskawiczną odpowiedź. Brać tylko oryginał ,czy zamiennik wchodzi w grę?
  5. Witam,potrzebuję nr przetwornicy xenon dla reflektora 8K0 941 006 C . Jest to prawy reflektor A4 B8 lift 2013 rok.
  6. Gospodarka ręcznie sterowana jak za komuny takie skutki właśnie przynosi.
  7. Niestety,naród ciemny to im piorą mózgi ?
  8. U mnie wczoraj na Orlenie brak jakiegokolwiek ON ....tzn "awaria dystrybutora"? Oni naprawdę mają ludzi za kretynów
  9. Wybory niebawem to i ceny spadają. "Ciemny lud to kupi".
  10. Polskie Aso taki numer wywinęło ?
  11. No to nie żatry ? Przecież to nie najtańsza marka chińska tylko relatywnie drogie auto.
  12. To są jakieś żarty żeby takie cuda się działy przy takich przebiegach.
  13. Rabbi odpowiedział(a) na GoldJunge temat w 2.0TDI
    Coś mocno za duża ta masa zmierzona w stosunku do obliczonej ... Jakia różnica ciśnień Dpf na biegu jałowym ?
  14. Cześć, ile weszło oleju do skrzyni?
  15. Sprawdź u dobrego szpenia ciśnienie oleju na biegu jałowym bo w 3.0tdi miały od któregoś roku obniżone ciśnienie oleju na biegu jałowym w imię chorej ekologii. Tunerzy podnoszą softem ciśnienie ale u Ciebie auto nowe na gwarancji to może być problem.....
  16. Na zimnym chodzi raczej normalnie,jak to 3.0tdi ale na ciepłym sieczkarnia rzeczywiście.
  17. Żeby test był miarodajny to teraz trzeba czekać na temperaturę -9 st ?
  18. Rabbi odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Jeśli soft po Dieselgate to wyniki całkiem przyzwoite jak na ten przebieg.
  19. A po wymianie termostatu jak to wygląda?
  20. W dniu wybuchu wojny ceny wariowały więc nie ma co porównywać do tamtej paniki, ale tankowałem na stacji Shell 01.02.2022 r. i zrobiłem foto pylonu. Na nim PB 95 5.24 ON 5.28 LPG 2.75 Tylko cena LPG jest dziś taka sama . Kurs baryłki ropy dziś niższy o 14 dol (wtedy 89dol a dziś 75dol) Kurs dolara dziś 4.15 pln (wtedy 4zł) Reasumując- dziś baryłka jest tańsza o ok 15% ,dolar droższy o ok 5% a cena PB i ON i tak dziś na tej samej stacji wyższa około 1zł/litr niż 01.02.2022r. Cały czas jest jakaś zmowa cenowa. Nie ma wątpliwości że im bliżej wyborów tym będzie taniej ale nijak się to ma w naszym kraju do relacji baryłki do dolara.
  21. Jeszcze daleko do cen sprzed wojny
  22. Ktoś z forum pisał że kupił z alle...ten bagnet i pokazywał on zgodnie z tym co na wyświetlaczu. Do tego zalecają żeby nie jeździć z tym bagnetem,tylko sprawdzić stan i zamontować z powrotem zaślepkę.
  23. Rabbi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jakiś argument za Dayco lub przeciw Conti?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.