Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. Tomasz dobrze pisze,antena do wymiany.
  2. Skrzypienie pojawiło się po dolaniu płynu czy już było przed?
  3. Rabbi odpowiedział(a) na wristtech temat w 2.0TDI
    Muszę Cię zmartwić.Niewiele da wymiana.
  4. Czyli potwierdziło się że okradali nas przez kilka miesięcy aby propaganda się zgadzała po 1 stycznia.
  5. Gratuluję
  6. Trzeba by spróbować wrócić do fabrycznego softu tak jak go zaprojektowano i jak wyszedł z fabryki gdyż późniejsze majstrowania przy sofcie po aferze chyba miały na celu dostosowanie się do rygorów i wymagań UE w celu "zadośćuczynienia za przekręt" a nie poprawy parametrów gdyż ludzie po akcji serwisowej często narzekali na spadki mocy,dziwny dźwięk motoru,zwiększoną częstotliwość wypalania DPF,okopcone rury wydechowe itp.
  7. Rabbi odpowiedział(a) na wristtech temat w 2.0TDI
    Asterka boża nie ma lekko
  8. Przy jakim przebiegu te cyrki?
  9. Panowie czy ma ktoś jakieś nowe spostrzeżenia na w/w temat ?
  10. Rabbi odpowiedział(a) na Berserker temat w 2.0TDI
    Wiadomo w jakiej kwocie się zamknie remont?
  11. Rabbi odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Jak zrobiłeś dwa tysiące przez rok to nie daj się zwariować i nie wymieniaj jeszcze. Sprawdź czy nie ma masła lub czy olej nie jest czarny.Jeśli jest bursztynowy to przy tak znikomym przebiegu jeszcze nie zmieniaj .
  12. Panowie czy po numerze na obudowie D3S Osram Xenarc sprawdzę gdzieś rok produkcji żarnika?
  13. Norma w tych motorach
  14. Polska to kraj mlekiem i miodem płynący więc nas stać. A co.
  15. Prawdopodobnie skrzynia automatyczna robi różnicę bo tam jest jest trochę inny układ chłodzenia. Tak słyszałem ale niech ktoś potwierdzi.
  16. Rabbi odpowiedział(a) na Berserker temat w 2.0TDI
    Jaki finał ?
  17. Jaki przebieg ma auto ?
  18. Tanio już było.... Teraz czas na wyzysk "szarego luda" za pomocą cen energii.
  19. Z tego wynika że 6 cylindrów w 3.0 TDI wytwarza podobną ilość sadzy co 4 w 2.0 TDI ? Czy dopala tą sadzę skuteczniej skoro takie wyniki Oil Ash ?
  20. Czyli wychodzi na to że u Ciebie 0.01 l na ok 10tyś km. Większość przebiegu robisz w trasie ze tak mało wychodzi oil ash?
  21. Tak.Mniej więcej taki przebieg. 0.1 l oil ash odpowiada + - 15tyś km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.