-
Raceman obserwuje zawartość Jak poprawić dźwięk układu wydechowego? , Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej , Nierówna praca silnika, szarpanie i drgania w A4 B8 2.0TFSI CDNC i 1 inny
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Nie musisz jeździć z olejem i odmą w bagażniku tylko moja procedurę zastosuj opisaną w tym dziale.
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Ja leje ten co Stiv podał, ale jeśli chcesz tego Black to myślę że oczywiście możesz...
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Polecam XADO, serio bardzo dobry produkt i nie kosztuje fortuny.
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Ktoś jeszcze stosował przepis płukankowy? Tak z ciekawości pytam...
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Też się zastanawiam czy może specjalnie nie chcą zastosować dobrej chemi do silników, ja jak bym miał wydać 20tysi za remont zaczął bym od próby za 600pln ale to moje zdanie. Nie upieram się choć przepis umieściłem tylko dla chcących samemu sobie wypłukać zawalony silnik który może odzyskać zdrowie. Tak by tak żadnych profitów nie mam z tego (co sugerowali niektórzy ) , pozdrawiam i zachęcam do dzielenia się swoimi doświadczeniami z tym przepisem.
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Jestem ciekaw jak kol. Steve69 się sprawuje AUDI po moim przepisie. Wiadomo kto ma totalnego wyeba to jest silnik do remontu ale jak tylko nagar chwycił piersionki to ta chemia daje rade z rozpuszczeniem tego syfu. PS. AUDI mam na zbyciu ale nie na siłę ktoś coś to proszę piszcie.
-
Raceman zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Nierówna praca silnika, szarpanie i drgania w A4 B8 2.0TFSI CDNC
Wyłącz klimę i sprawdź, daj znać.
-
Problem z pobieraniem oleju w A4 B8 2.0TFSI
Masz problem z złopaniem oleju? Zacznij od tego:
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Auto bez zmian, Zero spalania oleju. Pozdrawiam wszystkich miłośników AUDI.
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
138 tysi nalotu i nic bez dolewania ale wymieniam co 10 tyś km olej. Pozdro i zdrowych wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Hej, więc tak silnik nie bierze oleju od wymiany do wymiany, przy 128 tyś będę wymieniał i znów ten Xado zastosuję, czeka mnie jeszcze jazda do Francji ( jak auto się nie sprzeda to nim pojadę ). Melduję Wam co i jak z olejem by być wiarygodnym. Pozdro Marcin.
-
Jak poprawić dźwięk układu wydechowego?
Ja tam nie grzebię w wydechu, kiedyś jak miałem 20 parę lat to się bawiłem ale zawsze mi przechodziło na długiej trasie "basowanie" ....
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Hej, nie pod pierzyną tylko przestałem do roboty jeździć ( dupłem nią i tak jestem emerytem...) i 15 -20 tyś na rok odpadło ale spokojnie w marcu i tak wymienię olej, jeśli nie będę pracował to auto przestanie mi być potrzebne...
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Hej więc auto ma 122 tyś nalotu i nie bierze oleju ni grama... od wymiany do wymiany ten sam stan oleju.
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Nie jeżdżę 30 tyś na oleju, silnik nie jest wyremontowany i zero zużycia oleju, narka.