-
Problem z pobieraniem oleju w A4 B8 2.0TFSI
Okej , jeżeli była by to wada olejowa to na czym by polegała taka naprawa?
-
Problem z pobieraniem oleju w A4 B8 2.0TFSI
- Problem z pobieraniem oleju w A4 B8 2.0TFSI
Mój mechanik jest naprawdę dobry robił już wady olejowej , mam znajomego który u niego pracuje oraz opinie na internecie są naprawdę wiarygodne- Problem z pobieraniem oleju w A4 B8 2.0TFSI
Dobrze spróbuję podjechać do mechanika który będzie miał endoskop, wycieków nie ma oraz w płynie chłodniczym też , chce na początku sprawdzić czy czujnik nie jest popsuty bo od pewnego czasu zaczął świrować przy wlewaniu oleju samochód kupiłem niedawno i jest to moja pierwsza Audica- Problem z pobieraniem oleju w A4 B8 2.0TFSI
Dzięki ale nie pomogłeśAdamuss02 obserwuje zawartość Problem z pobieraniem oleju w A4 B8 2.0TFSI- Problem z pobieraniem oleju w A4 B8 2.0TFSI
Witam, mam problem z moją A4 B8 2014r. 2.0 tfsi 211km Cbmp . Otóż bierze nadmierne ilości oleju, nie wiem czy spowodowane jest to czujnikiem bo od , pewnego czasu zaczął szwankować . Gdy wskaźnik pokazuje minimum oraz po wlaniu 1l Castrola 5w30 wyskakuje komunikat żeby upuścić olej. Spodziewam się również że może być to wada olejowa samochód bierze mi 1l na niecały 1km , nie wiem kompletnie jak się za to zabrać , pytałem się mechanika czy da się jakoś to zdiagnozować ale , powiedział mi że ciężko , dziś kupuje bagnet serwisowy i raczej z niego będę korzystał. Z góry dziękuję za pomoc - Problem z pobieraniem oleju w A4 B8 2.0TFSI
Adamuss02
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta