Treść opublikowana przez Raceman
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Nie musisz jeździć z olejem i odmą w bagażniku tylko moja procedurę zastosuj opisaną w tym dziale.
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Ja leje ten co Stiv podał, ale jeśli chcesz tego Black to myślę że oczywiście możesz...
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Polecam XADO, serio bardzo dobry produkt i nie kosztuje fortuny.
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Ktoś jeszcze stosował przepis płukankowy? Tak z ciekawości pytam...
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Też się zastanawiam czy może specjalnie nie chcą zastosować dobrej chemi do silników, ja jak bym miał wydać 20tysi za remont zaczął bym od próby za 600pln ale to moje zdanie. Nie upieram się choć przepis umieściłem tylko dla chcących samemu sobie wypłukać zawalony silnik który może odzyskać zdrowie. Tak by tak żadnych profitów nie mam z tego (co sugerowali niektórzy ) , pozdrawiam i zachęcam do dzielenia się swoimi doświadczeniami z tym przepisem.
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Jestem ciekaw jak kol. Steve69 się sprawuje AUDI po moim przepisie. Wiadomo kto ma totalnego wyeba to jest silnik do remontu ale jak tylko nagar chwycił piersionki to ta chemia daje rade z rozpuszczeniem tego syfu. PS. AUDI mam na zbyciu ale nie na siłę ktoś coś to proszę piszcie.
-
Nierówna praca silnika, szarpanie i drgania w A4 B8 2.0TFSI CDNC
Wyłącz klimę i sprawdź, daj znać.
-
Problem z pobieraniem oleju w A4 B8 2.0TFSI
Masz problem z złopaniem oleju? Zacznij od tego:
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Auto bez zmian, Zero spalania oleju. Pozdrawiam wszystkich miłośników AUDI.
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
138 tysi nalotu i nic bez dolewania ale wymieniam co 10 tyś km olej. Pozdro i zdrowych wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Hej, więc tak silnik nie bierze oleju od wymiany do wymiany, przy 128 tyś będę wymieniał i znów ten Xado zastosuję, czeka mnie jeszcze jazda do Francji ( jak auto się nie sprzeda to nim pojadę ). Melduję Wam co i jak z olejem by być wiarygodnym. Pozdro Marcin.
-
Jak poprawić dźwięk układu wydechowego?
Ja tam nie grzebię w wydechu, kiedyś jak miałem 20 parę lat to się bawiłem ale zawsze mi przechodziło na długiej trasie "basowanie" ....
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Hej, nie pod pierzyną tylko przestałem do roboty jeździć ( dupłem nią i tak jestem emerytem...) i 15 -20 tyś na rok odpadło ale spokojnie w marcu i tak wymienię olej, jeśli nie będę pracował to auto przestanie mi być potrzebne...
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Hej więc auto ma 122 tyś nalotu i nie bierze oleju ni grama... od wymiany do wymiany ten sam stan oleju.
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Nie jeżdżę 30 tyś na oleju, silnik nie jest wyremontowany i zero zużycia oleju, narka.
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
118500 km na dziś, i tak jeszcze oleju nie wymieniłem nie było czasu może przyszły tydzień.
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Dobra to 10 000km zrobione, silnik niełyknął nigrama oleju, szykuję się do wymiany oleju. Oczywiście nie zmieniam oleju. Więc mogę polecić stosowanie w/w specyfików by wypłukać szkodliwy nagar z silnika.
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Hej, 1900 km Alpy jazda na miejscu ( w tym podjazdy ) sprawdzałem na bagnecie i stan jak 2500 km temu po wymianie oleju, więc jest dobrze. Pozdro.
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Ok, 10 tyś km zrobione i olej wymieniony, nie dolewałem nic , byłem w Alpach i auto dostało przy podjazdach i na 10tyś spalił 100 może 200 ml? Zaznaczam auta nie katuję, raczej normalna eksploatacja a jeszcze teraz przy cenach benzyny raczej głaskam pedał gazu. Znów zastosowałem tę olejową płukankę co się na niej jeździ i ponownie zastosowałem ten sam olej. 108 tyś przejechane w sumie i jestem zadowolony z kuracji. Silnik chodzi cicho i równo co jeszcze, znów jadę w niedzielę w Alpy zobaczę jak będzie to napiszę.
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Myślę że jeśli byś miał od nowości i dbał i co wymianę oleju stosował w/w środki to myślę że remont odwlekł by się znacznie. Ja zastosowałem te płukankę którą się jeździ 150km w silniku i mam-miałem jak sądziłem zajechany silnik kosiarki Husqvarny Rider i w sumie nie zależało mi ale zastosowałem tę właśnie płukankę i o dziwo przestał kopcić jak piekielnik a i olej przestał znikać.
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
A ja za względu na zadziałanie preparatów postanowiłem roztrąbić wszystkim wszem i wobec, nigdy nie dozowałem "dupideł" do silników.
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Acha jeszcze to znalazłem że ktoś pisze o środku anticocs Xado...
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
O i to jest odpowiedź, dziękuję za normalne słowo , pozdrawiam Marcin ps. Przepraszam za ostrą reakcję nie adekwatną do Waszej reakcji, przepraszam .
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
I to mnię się podoba hehehe, nie sprawdzali działania w tym wypadku Xado a piszą jak wściekli, i jeszcze Muskel z rozpuszczaniem metalu.... eh. Takie typowe piekiełko, nie pomaga zaproszenie by się przekonać, Afroo przecież masz też stare auto i tez Ci pewnie spala olej, możesz sobie je odblokować no nie? Panowie za nim coś napiszecie że wierzycie po to tylko by swoje ego podbudować to sprawdźcie w internecie choć trochę, lub do Pawłowic przyjechać pogadać popatrzeć , pomacać bagnet serwisowy, może zajechać na analizator spalin, serio to takie proste...
-
Całkowita likwidacja spalania oleju w Audi A4 B8 2.0TFSI
Skoro piszesz ze jest możliwe odblokowanie zapieczonych nagarem pierścieni przez dobrą chemię to w czym problem? Tak w pierwszych modelach silników Audi chciało lub miało taką myśl przewodnią -cieńkie pierścienie co za tym idzie cieńkie tarcie pierścieni na cylindrze i wtedy będzie cieńkie spalanie paliwa - wyszło jak wyszło, ale można dobrą chemią zapobiec na jakiś czas proces destrukcji, litości szanowny kolego...