krystian92

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia krystian92

Reputacja

1. Dzięki za odpowiedź tydzień po wymianie żarówek:)
  2. Odpowiem sobie sam. Wyjąłem Lampy z obu stron bez demontażu zderzaka( mam polifta) założyłem nowe żarówki. (OSRAM H7 Night Breaker LASER 150%) usunąłem błędu VCDS.
  3. Witam. U mnie to samo. Zna ktoś numer tego wygłoszenia, albo pod jaka nazwa szukac ?
  4. Da się to jakoś usunąć, żeby nie pokazywalo błędu?
  5. Witam. Mam taki błąd jak niżej: Znaleziono 1 błąd: 03606 - Antena uchwytu telefonu 009 - Przerwa / zwarcie z masą Ramka zamrożona: Stan błędu: 01101001 Priorytet błędu: 5 Częstość błędu: 2 Wew.licznik błędów: 168 Przebieg: 213178 km Wskaźnik czasu: 0 Data: 2021.05.29 Czas: 18:23:15 Ramka zamrożona: Napięcie: 14.40 V Gdzie szukać usterki? W sieci niewiele informacji o tym błędzie. Skasowanie błędu nic nie daje, błąd powraca. Jest to błąd tej śmiesznej podstawki pod telefon w podłokietniku? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
  6. A jak z wymiana żarówki z prawej strony ? Jak się tam dostać? Przeszkadza obudowa filtra powietrza. Jakie żarówki polecacie, i czy wymienić tylko z jednej strony czy od razu obie?
  7. Ponawiam pytanie. Przy demontazu nadkola trzeba demontować spinki, czy wystarczy śruby odkręcić?
  8. Gdybym miał możliwość jechać tam gdzie tą powłokę nakładali to zrobiłbym to. Jestem 1180 km od tego miejsca a na urlop jak na razie się nie wybieram. Więc muszę sam coś z tym zrobić
  9. Taką gąbkę kupiłem. Z jednej strony twarda z drugiej miękka. Pastę niestety muszę przez internet zamówić. Jeszcze mam pytania. Czy mogę spolerować tylko ten punkt, czy muszę całą maskę? Lakier jest w bardzo ładnym stanie. Czy po polerce muszę czymś zabezpieczyć lakier? Nałożona jest powłoka ceramiczna
  10. Nie mogę namierzyć nigdzie tego pada. Meguiar's Ultimate Compound znalazłem. Mieszkam w Niemczech. Mam taki pad jak na zdjęciu. Nada się?
  11. Co to jest UC? Nie mam doświadczenia przy polerowaniu nie znam niestety pojęć Autodetalingowych. Mam w mieszkaniu pastę polerska Koch Chemie Heavy Cut 8.02 ale jest ona mocno ścierna więc coś innego muszę zamówić. Na zdjęciu widoczne ślady po odchodach.
  12. Dziękuje za odpowiedź. Ślady widać tylko pod odpowiednim kątem ale są dość duże 4x4cm (wielkie kupsko) , tak jakby klar schodzi. Przejeżdzając paznokciem nie czuć wgłębienia albo wypukłości. Nie mam polerki, jest możliwość usunięcia tego chemią albo ręcznie spolerować?
  13. Witam. Panowie czym usunąć ślady po ptasich odchodach? Auto ma nałożoną powłokę ceramiczną. ( Nigdy więcej nie dam się już namówić) Kupy bez problemu dało się zmyć ale pod pewnym kątem widać duży ślad wraz z odłamkami po gównie.
  14. A co z samochodami po 2012r? Jak poprawnie odpowietrzyć układ?