Treść opublikowana przez Rabbi
-
B8 TrOOOOp
A co sądzisz o rozrządach Conti ?
-
Wyjąca manualna skrzynia biegów w Audi A4 B8
Jaki czas operacji ?
-
Na benzynie auto szarpie, a na gazie nie jedzie
Zacznij od zakręcenia całkowicie butli z gazem i zobacz czy będzie jakakolwiek zmiana w jedźie na PB
-
Ocena stanu DPF i korekty wstryskiwaczy
A jakie ciśnienie DPF na biegu jałowym?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Ciśnienie nie jest ok jak na wymyty dpf. Myłeś w profesjonalnej firmie czy "pan Zenek" mył myjką ?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Pytanie zasadnicze: Czy po czyszczeniu DPF został założony nowy,oryginalny z ASO czujnik różnicy ciśnień ?
-
Zgasł i jakby nie miał kompresji
I co było przyczyną?
-
VW Golf 7.5 2.0TDI 4Motion
Ładna sztuka ?
-
Shell czy Liqui Moly?
Jeden i drugi będzie dobry,byle oryginał i zgodny z normą.
-
Drgania na biegu jałowym 2.0 tdi cglc
Daj znać jak znajdziesz przyczynę
-
Drgania na biegu jałowym 2.0 tdi cglc
Jeśli ciśnienie paliwa nie skacze to przy sprawnym dwumasie nie powinieneś czuć żadnych drgań.Jeśli na lewarku zmiany biegów też czuć te drgania to raczej dwumas bije. Na jakiej podstawie twierdzisz że dwumas ok? Był wyjęty czy tylko mechanik tak twierdzi bo nie hałasuje?
-
Drgania na biegu jałowym 2.0 tdi cglc
czy nie skacze
-
Drgania na biegu jałowym 2.0 tdi cglc
Sprawdź ciśnienie paliwa na listwie CR jeśli jesteś pewien że dwumas ok.
-
Drgania na biegu jałowym 2.0 tdi cglc
Jak pisze kolega czareq powyżej
-
Drgania na biegu jałowym 2.0 tdi cglc
130 tyś km to rzeczywiście sporo za wcześnie aby dwumas padł. Auto po programie czy fabryka?
-
A4 b8 2008 czy warto
S-line,xenon,led ???
-
Jakie macie zużycie oleju w A4 B8 2.0TDI CGLC?
Dziwna sprawa.Kupiłeś bagnet serwisowy czy na podstawie wyświetlacza sprawdzasz stan oleju?
-
Jakie macie zużycie oleju w A4 B8 2.0TDI CGLC?
a jak na takie spoż A jak na takie spożycie oleju reaguje DPF? Powinien się co rusz wypalać.
-
Buczenie przy przyspieszaniu
I co było przyczyną ?
-
2.0 TDI CJCA Silnik szrot
Ktoś z forum zrobił remont,zregenerował turbo i dalej mu brał olej. Jest wątek na ten temat.
-
Ubytek oleju 700ml/1000km pomocy !
O w mordę ... A może zapchana odma od początku robiła Ci taki cyrk z poborem oleju skoro cała reszta robiona i to samo..... ?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Kawał dobrej roboty
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Przy jakim przebiegu takie wartości?
-
Jakie macie zużycie oleju w A4 B8 2.0TDI CGLC?
Niezły cyrk. Wżery czy jednak porysowane?
-
Jakie macie zużycie oleju w A4 B8 2.0TDI CGLC?
A co w końcu z cylindrami?