Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. Rabbi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A co sądzisz o rozrządach Conti ?
  2. Jaki czas operacji ?
  3. Zacznij od zakręcenia całkowicie butli z gazem i zobacz czy będzie jakakolwiek zmiana w jedźie na PB
  4. A jakie ciśnienie DPF na biegu jałowym?
  5. Ciśnienie nie jest ok jak na wymyty dpf. Myłeś w profesjonalnej firmie czy "pan Zenek" mył myjką ?
  6. Pytanie zasadnicze: Czy po czyszczeniu DPF został założony nowy,oryginalny z ASO czujnik różnicy ciśnień ?
  7. I co było przyczyną?
  8. Ładna sztuka ?
  9. Rabbi odpowiedział(a) na snejkusek temat w 2.0TDI
    Jeden i drugi będzie dobry,byle oryginał i zgodny z normą.
  10. Daj znać jak znajdziesz przyczynę
  11. Jeśli ciśnienie paliwa nie skacze to przy sprawnym dwumasie nie powinieneś czuć żadnych drgań.Jeśli na lewarku zmiany biegów też czuć te drgania to raczej dwumas bije. Na jakiej podstawie twierdzisz że dwumas ok? Był wyjęty czy tylko mechanik tak twierdzi bo nie hałasuje?
  12. czy nie skacze
  13. Sprawdź ciśnienie paliwa na listwie CR jeśli jesteś pewien że dwumas ok.
  14. Jak pisze kolega czareq powyżej
  15. 130 tyś km to rzeczywiście sporo za wcześnie aby dwumas padł. Auto po programie czy fabryka?
  16. S-line,xenon,led ???
  17. Dziwna sprawa.Kupiłeś bagnet serwisowy czy na podstawie wyświetlacza sprawdzasz stan oleju?
  18. a jak na takie spoż A jak na takie spożycie oleju reaguje DPF? Powinien się co rusz wypalać.
  19. Rabbi odpowiedział(a) na robertin12 temat w 2.0TDI
    I co było przyczyną ?
  20. Rabbi odpowiedział(a) na rafauuu temat w 2.0TDI
    Ktoś z forum zrobił remont,zregenerował turbo i dalej mu brał olej. Jest wątek na ten temat.
  21. O w mordę ... A może zapchana odma od początku robiła Ci taki cyrk z poborem oleju skoro cała reszta robiona i to samo..... ?
  22. Kawał dobrej roboty
  23. Przy jakim przebiegu takie wartości?
  24. Niezły cyrk. Wżery czy jednak porysowane?
  25. A co w końcu z cylindrami?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.