Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. Oj tam oj tam,pandemia była
  2. Może tak być .Zamienniki często świecą w cały świat. Na filmie wyglądają ładnie.
  3. o w mordę...B8 2012 rok??? Przy jakim przebiegu się to stało?
  4. Co się stało że zatarłeś motor?
  5. Oil Ash na poziomie 0.11 nie bardzo pasuje do przebiegu 250kkm.
  6. Rabbi odpowiedział(a) na Karol1999 temat w 2.0TDI
    Jeśli wytarty wałek i szklanki to będzie basowe bicie w filtrze powietrza. A że wałek był dobry rok temu to tym się nie sugeruj.One potrafią szybko polecieć.
  7. Ot cały "kryzys paliwowy". Z cukrem i opałem ta sama historia. Gładko przeszły numery z pompowaniem cen płyt osb,styropianu,stali to teraz jadą i z paliwami bo to większy rynek.
  8. Rekordowe zyski koncernów paliwowych. Zarobiły więcej niż rok temu - Money.pl WWW.MONEY.PL Ceny paliw na całym świecie szybują. Kierowcy płacą coraz więcej za litr benzyny, rośnie inflacja, a w tym samym czasie koncerny paliwowe liczą zyski. "Dziennik Gazeta Prawna"...
  9. Rabbi odpowiedział(a) na FuriaB8 temat w 2.0TDI
    A Q3 szwagra co 220-250km jazda tylko miejska
  10. Rabbi odpowiedział(a) na FuriaB8 temat w 2.0TDI
    Wypalanie co 200-250km to ponoć norma na sofcie po DieselGate
  11. Jeszcze Audi nie poprawiło tego szajsu?
  12. W B8 s-tronic też taki awaryjny?
  13. Jak zużycie oleju? Zrobiłeś coś z tym?
  14. Dystanse masz założone?
  15. Np zimowe założyć
  16. Sprawdzałeś na innym komplecie kół czy jest tak samo?
  17. U Ciebie raczej auto za świeże.Zacznij od wyważania kół na "Hunterze"
  18. Na forum BMW był kiedyś podobny problem i uszkodzone było to łożysko górne-poduszka
  19. Fajnie że udało się rozwiązać problem
  20. Rabbi odpowiedział(a) na Mateusz8769 temat w 2.0TDI
    Dwumasa nie musi hałasować.Może być zatarta i generować wibracje a będzie cisza jak makiem..
  21. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zdejmij osłonę bezpieczników i spróbuj wypchnąć od środka
  22. Rabbi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.