-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
Zestaw LUKa pod CGLC. Wejdź np na sprzegla24.pl, podaj info o aucie i wszystko zobaczysz.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Robiłeś już sprzęgło i dwumase ? Bo dobrze by było za jednym razem wszystko zdjąć ?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Nie ma sprawy ?? Ponoć przy mojej różnicy ciśnień zapełnienie jest już takie, że trzeba robić na cito inaczej paliwo w oleju i turbina się sypnie. Ktoś potwierdzi ?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
234k km
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Sprawdziłem jak wygląda u mnie sytuacja z DPF - VCDS i logi. Na rozgrzanym na postoju różnica ciśnień 11-14 hPa. Dużo. 3 bieg i 4000 obrotów 231 hPa. Lokalna firma mówi tak: dobierają się od spodu, rozbierają zawieszenie. Auto zostawiam im na 3 dni.
-
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Obczaj czy ta instrukcja podana przez mat1234 będzie dobra i do nas. Na telefonie nie będę rozpakowywał pliki. [CNHA 2.0 190 KM] filtr dpf - Strona 2 - Forum Audi A6 / A7 Klub Polska A6KLUB.PL witam właśnie dzisiaj wywalił mi błąd filtra dpf jak zrobić wypalanie czy to tylko przez kompa można? dzięki za...
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
Podziękował
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
Witam Czy w B8 trzeba by zrobić to samo ze sterownikiem ? Znajduje się w tym samym miejscu ?
-
Dwumas dla A4 B8 CNHA - czy ktoś montował może 0CS105266L?
I jak tam Panowie ? U mnie akurat pomogła wymiana płynu hamulcowego na poszarpywanie. Mechanik odsłuchiwał dwumase i nic niepokojącego nie słyszał. Same sprzęgło w sumie LUKa w razie wu jest takie same jak od CGLC (177km) i dwumasa z kompletu ponoć też podchodzi bez problemu.
-
CNHA - drgania silnika ?
Mieliśmy trochę opóźnień z mechanikiem, ale wczoraj już u niego byłem. Nic niepokojącego nie słyszy. Ciśnienia paliwa tez mówi, że ok a takie drgania jakie mam ponoć w normie i kolejny głos na to, że szukam dziury w całym.
-
CNHA - drgania silnika ?
Wymieniony przed chwila. Niestety zero zmian i fizycznie i w VCDSie.
-
CNHA - drgania silnika ?
Będę w piątek na podnośniku to powiem, żeby posłuchał. Do tego czasu wymienię tez filtr.
-
CNHA - drgania silnika ?
Co więc sugerujesz ? W temacie nagrania z VCDS. W poście powyżej nagranie z dźwiękami pod skrzynia.
-
CNHA - drgania silnika ?
No to jutro jak dostanę na miejscu to kupuję MAN’a i dam znać po wymianie ??
-
CNHA - drgania silnika ?
Knecht.