-
Parametry dpf
Dzięki Panowie za informacje miłego weekendu
-
Parametry dpf
A możesz mi powiedzieć mniej więcej w czym może być problem jak nie z filtrem, bo wypala mi go co 200- 250 km z góry dzięki za odpowiedz
-
FuriaB8 obserwuje zawartość Problem po wymianie termostatu , Terkotanie, stukanie podczas gwałtownego przyśpieszania , Parametry dpf i 2 innych
-
Terkotanie, stukanie podczas gwałtownego przyśpieszania
Czesc czy udało się rozwiązać problem?
- Parametry dpf
- Parametry dpf
-
Parametry dpf
Cześć proszę osoby, które coś kumają z tego. Mechanik powiedział, ze wszystkie parametry w normie. Nie ufam do końca - proszę o pomoc:)
-
Kontrolka silnika
Czesc panowie orientujecie się może za co odpowiada błąd P0012? Audi a4 b8 2013 cjca silnik 2.0 tdi dzieki
-
Kontrolka silnika
Nie wiem czy to był vcds:) podłączał się do kompa tyle wiem. Natomiast dzwoniłem do serwisu audi i powiedzieli, ze jeżeli świece maja czujniki, to może wyskoczyć kontrolka silnika. Wymienię świece zobaczę czy pomoże. Świece firmy Bosh będą Ok?
-
Kontrolka silnika
Był tez nieokreślony błąd p0012C7
-
Kontrolka silnika
Już wiem. Komputer wyskwietlil nieprawidłowość w świecy 3 cylindra. Pytanko : czy te świece są z czujkami, ze wyslwietla się silnik? Czy za świece nie odpowiada spirala? pozdrawiam
-
Kontrolka silnika
Witem panowie, pytanko. Zatankowałem do pełna na stacji shell. Po przejechaniu kilku metrów zapaliła mi się pomarańczowa kontrolka silnika. Jutro jade dopiero podłączyć sie pod komputer. Myślicie ze może to być zła mieszanka? Czy błąd może wyskoczyć jak zaleje się do pełna? z góry dziękuje za odpowiedz pozdrawiam Michał
-
Problem po wymianie termostatu
W piątek wymieniłem termostat. Temperaturę trzymał tylko jak jechał. Natomiast na światłach było 70/80 st. Wczoraj poczułem z pod maski lekki zapach spalenizny i okazało się ze olej uciekł od spodu bliżej strony pasażera…. Co może być powodem? temperatura jak nie trzyma tak teraz jest równe 90 st Proszę o pomoc. Pozdrawiam
- Pytanko o termostat
-
Pytanko o termostat
-
Pytanko o termostat
Wymieniłem termostat. Byłem na godzinnej przejażdżce i generalnie nabija do 90 podczas jazdy. Jest Ok. Natomiast jak się zatrzymam na chwile to temperatura spada… czy to normalne zjawisko? proszę o info
FuriaB8
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta