Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

robertin12

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć, co byście polecali klocki tarcze przód do 2,0 tdi chodzi o cos nie za drogiego srednia półka. Widziałem ze polecacie zimmermann i ferodo klocki ale samochod za rok pojdzie na sprzedaz więc nie chce ładować za dużo więc cos spoko ale tańszego niż te wyżej firmy.
  2. A ile u Ciebie za rozrzad Dayco VIN WAUZZZ8K8CA056920 2,0 tdi caga 2011
  3. Witam, mam problem buczy podczas przyspieszania i jazdy jest to z prawej strony silnika nasluchiwalem w kanale i nawet na wolnych troche slychac ze buczy. Irytuje to podczas jazdy, myślałem ze moze wydech nieszczelnosc ale gdy podczas jazdy zaczal wypalac sie dpf to wiadomo jest wtedy odglos dudnienia ale znika te moje buczenie silniczek cicho i ladnie przyspiesza co to moze byc.
  4. Witam, czy moze ktos powiedziec czy moge wstawic skrzynie o innym kodzie niz mam? Jesli tak to czy ma ktos wiedze z jakimi innymi kodami montowano do 2,0 tdi caga?
  5. robertin12 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, mam problem jak w temacie gdy dodaje gazu to wogole swiergocze jak slowik jak puszcze gaz przestaje mechanik mowil ze roznocowka dodatkowo wibracje na podlodze lewarku i jakby ze skrzyni wibruje po calej podlodze predkosc nie ma znaczenia od 60 sie zaczyna i im szybciej tym batdziej to slychac i bardziej wibracje czuc.
  6. Jesli z dwoch stron slychac to te ramoi trzeba poprzyginac chyba ze ktores drzwi uszczelka nie dociska jak powinna.
  7. robertin12 odpowiedział(a) na mini002 temat w Audi A4 B5
    Moze wystarczy tylko sksowac bo sie przez chwile obwod rozlaczyl.
  8. robertin12 odpowiedział(a) na JulciaAudiA4 ;* temat w Audi A4 B5
    alarm!
  9. U mnie raz otworzyl a za drugim juz ciezko i wymienilem na uzywke pompke centralnego i wszystko otwieralo wiec juz moze nie domaga pompa centralnego.
  10. Teoretycznie dojdziesz bez wyjmowania fotela w podłodze pod fotelem jak odsuniesz na maksa mozesz poruszac wtyczka ale zeby zobaczyc czy nie jest luzna i czemu sie rozlacza trzeba wyjac fotel i podniesc wykladzine, pewnie wtyczka luzno chodzi i jak przesuwasz fotel to sie rozlacza czasami wystarczy ruszyc tylko kabelkiem pod fotelem i skasowac blad kabelkiem u mnie tak bylo jak fotel regulowalem.
  11. Mialem w swojej 1,8 t ze staga nalatalem 70 tys fakt ze wymienilem po tym czasie wtryski i reduktor ale oszczędność bajka 2900 instalka i srednio palil mi 11 gazu 65% trasa reszta miasto dojszdy do pracy 6 km plus na rozruchy miesiecznie 50 zl na bene w lato z 30 zima ponad 50 takze srednia wyjdzie :d
  12. Temat do zamkniecia. Samochodu nie kupiłem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.