-
BiXy do wymiany
No ale czy leglana firma wystawiajaca mi fakture i pisemna gwarancje sprzedala by mi trefny towar? a co to za oznaczecie HBI? podkresle zarowki byly w ori pudelkach Audi
-
BiXy do wymiany
Xenonowe.pl kupilem odnich ori osram 5000K jutro maja byc:) zaroweczki sa przeszly probe magnezu wszystko ok tylko ciekawi mnie czemu maja na koncu oznaczenia HBI a nie CBI?? (zaplacilem 400zl)
-
BiXy do wymiany
a macie jakies sprawdzone dojscie do dobrych cen?
-
BiXy do wymiany
czyli mowisz kolego max 5000?
-
BiXy do wymiany
przyszlo i na mnie ori przebieg 212tys jeden bix zaczol mrugac i gasnie rozumiem do wymiany oba. postawilem na Osram tylko pytanie jaka barwe wacham sie nad 5000k-6000k. chcialbym zeby sie wypowiedzialy osoby ktore maja te 5ooo i 6ooo jak swieca? jak wygladaja jakies foto moze?
-
Szkoda AC a nie seryjne czesci?
a ile plus/minus powinienem sie spodziewac ceny? do wymiany zderzak kratki grill halogeny?
-
Szkoda AC a nie seryjne czesci?
no ogolnie wykupiel full opcje w generalli kupowalem u nich oc i ac juz 3 lata ale szkode mam dopiero teraz. i chcialbym wlasnie wiedziec jak przyjdzie rzeczoznawca na co zwrocic uwage. bo mysle ze wlasciciel psa raczej sie nie znajdzie.....
-
Szkoda AC a nie seryjne czesci?
Witam mialem ostatnio nie grozna kolizje z psem na drodze niestety(albo stety) nie przezyl. ale wracajac do tematu mam uszkodzony zderzak(popekal) halogeny (wpadly do srodka) grill kratki, tablica rej, i jakies tam oslony. czekam na policje az zamknie sprawe bo szukaja wlasciciela.. A moje pytanie brzmi czy jak dojdzie do szacowania szkody z AC to jak mialem np.ori Grill od S4 i kratki to czy wycenia mi tez na takie czy na ori grill?? czy jak mam pogieta tablice moge sie upomniec o nowa?? na co mam zwrocic uwage o co sie upomniec?? Prosze o pomoc jestem zielony??
-
Demontaż przedniego grilla
koledzy podrzuci ktos maly instruktarz jak zrzucic caly zderzak??
-
Folia na lampy przednie;)
Wiyam czy ktos z was koledzy bawil sie folia kameleon/holograficzna na przednich lampach jak efekt??
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
koledzy mam pytanie jak jest z tym grzaniem?? grzeja sie automatycznie czy jak zalwazylem ze temp ponizej 0 a kropelki wody/lodu jak byly tak sa talej nic sie nie topi??
-
Listwy zewnetrzne progowe S LINE A4 B8 vs A5
moze cos takiego?
-
dyfuzor tylnego zderzaka - non S LINE - ma ktoś ?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/744799375f595ebc.html jak ktos zainteresowany takim dyfuzorem mam dojscie 500zł szczegoly priv
-
kratki swiateł przeciwmgielnych s-line z siateczka
kolego artur jak to zrobiłeś z tą siateczką? Gdzie ją zakupiłeś? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ccbd84628b8f35f4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/167202a6bb8a3173.html sory za slaba jakosc nie mam innych na dzien dzisiejszy,zeszlifowalem ten plastik od tylu siatka z allegro sylikon i git
-
kratki swiateł przeciwmgielnych s-line z siateczka
u mnie wyglada to tak: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/167202a6bb8a3173.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ccbd84628b8f35f4.html