Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż przedniego grilla


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Małe sprostowanie, przy zderzaku S-line na dole jest jeszcze do odkręcenia cięgna ( 3 sruby odkręcic można je od srodka ) trzymajace sztywno dokładkę szarą :)

20110320064.jpg

Wszystko mozna zrobic od góry, po zdjeciu kratki halogena jest jeszcze kolnierz gumowy ( zaslepka ) wiec aby nie demontowac tego zabrałem sie od góry za odkecenie wszytskiego :) da rade bez problemów. Fakt wyciągniecie samego grilla nie jest łatwą sztuką ale da rade :) zabawy około 40 minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, kratka zderzaka (przy halogenie) ta sama jest w s-line co w normalnej wersji ? Chodzi mi czy pasuje jedna do drugiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, kratka zderzaka (przy halogenie) ta sama jest w s-line co w normalnej wersji ? Chodzi mi czy pasuje jedna do drugiej

Oczywiście że się różnią :wink:

Tu masz porównanie :

kratki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko zmienialem dzis grilla i nie moglem zamontowac nowego z tym styropianem zalozylem go bez przeszkadza to w czyms??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko zmienialem dzis grilla i nie moglem zamontowac nowego z tym styropianem zalozylem go bez przeszkadza to w czyms??

Nic nie będzie przeskadzać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zielony999

Witam , mam pytanie , czy gril z S4 wersja B8 pasuje do zderzaka zwyklego lub zderzaka s-line z Audi A4 B8 wersja ? Czy da sie zamienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pomalowalem ramke na głęboki czarny mat. Poszło nawet sprawnie. Jeszcze mała poprawka i będzie git. Dzięki za solucje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do b8 przed FL mozna zamontowac zderzak z grilem po lifcie ZDERZAK PRZÓD AUDI A4 B8 FL 12 ROK 8K0 Z GRILLEM (3034882723) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ???

nastepnie zmiana lamp i mamy facelifting ??

linia maski i błotników wygladaja na takie same przed i po FL ??

szukałem tego tematu ale nigdzie na forum nie widze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maska na pewno jest inna.. błotniki też mi się wydaje, że są inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najdrozsze wychodza lampy

zwyke lampy za komplet to ok 1000zł A4 8K b8 LIFT 2012 LAMPY ZWYKŁE KOMPLETNE NOWE (3065967704) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

za lampy BI-XENON z osprzetem ok 1700zł Audi A4 B8 Lift BI XENON NOWY MODEL 2012- (3098736828) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zderzak z grilem 600zł ZDERZAK PRZÓD AUDI A4 B8 FL 12 ROK 8K0 Z GRILLEM (3034882723) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

maska 1000zł AUDI A4 B8 LIFT 2012-2013 ROK (3099838957) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co do błotników to przygladajac sie wygladaja na identyczne.... jezeli nie to koszt 500zł

LIFT AUDI A4 8K0 2012-2013 rok LIFT BŁOTNIK PRZÓD LEWY (3099333760) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

przed LIFTEM Błotnik prawy lewy przód AUDI A4 B8 2008-12 8K (3035905899) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

kompletny przod bez lamp w jenym kolorze 3000zł Audi A4 B8 lift 2012 maska zderzak błotnik (3050395378) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

calkowity koszt gratów ok 4500zł oczywiscie kwestia dobrania z odpowiednim lakierem, faktycznie tani MOD to nie jest ale konkretny...

(zawsze pozostaje tez kwestia gustu i sensu) :)

ale jezeli ktos ma stłuczke to mozna to wykonac za free za pieniadze z ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego trzeba jeszcze doliczyć koszt sterownika MCE 09 , kodowanie wszystkiego , okablowanie , piny , odwiedziny w ASO celem sciagniecia OCHRONY KOMPONENTU .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteśmy już przy ściaganiu grila to moze ktoś wie jak odkręcić cały zderzak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie lekko nie jest zwłaszcza bez pomocy sąsiadki :grin: paluchy bolą, dwa wkręty najniżej położone pod belką da rade od kręcić od góry wsuwając grzechotkę z przedłużką . Przy montażu poluzowałem i wysunąłem lampy łatwiej odciągać zderzak .Styropian na swoim miejscu :facepalm: usztywnia całość. Naprawdę jest gimnastyka ,do zrobienia ale przy kolejnej wymianie zdemontuje zderzak :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego trzeba jeszcze doliczyć koszt sterownika MCE 09 , kodowanie wszystkiego , okablowanie , piny , odwiedziny w ASO celem sciagniecia OCHRONY KOMPONENTU .

Grześ, MCE 09 na polift nie trzeba wymieniać, bixy i neon są do ogarnięcia bez wymiany MC :naughty:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...