dobry1

Treść opublikowana przez dobry1

1. dobry1

Dekory piano black

Pojedyncze sztuki w drzwi mam
  2. Może Makarska 🤔 zależy kto co lubi trudno trafić w czyjeś upodobania
  3. Witam wszystkich od tygodnia jestem w Cro. miejscowość Podgora temat cen był poruszany tak jest trochę drożej ale bez przesady turyści są ale bez jakiegoś wielkiego najazdu sa wolne apartmani 🙂 Zdążyłem już trochę pozwiedzać wiec najtańszy parking jest w Omisiu 1e/h Split Riwa 5e/h Baśka voda 3e/h i gwiazda Dubrownik faktycznie parking podziemny 7e/h Kilka fotek 😄
  4. A już cisza w piątek 23.06 start do Cro 😆
  5. Jakiej firmy box dachowy używacie plusy minusy ? mile widziane zdjęcia ? Sezon się zbliża bagażnik już jest czas na box ?
  6. Jednak jest kilku Cro ?? maniaków na forum .W tym roku już 11wyjazd dalej odwieczny problem ? który browar pierwszy wypić ??
  7. Kto w tym roku wybiera się do Cro ??
  8. Tarcze oryginały kupić ?? Czy coś innego polecacie ??
  9. Chorwacja (Podgora) powitała nas piękna pogoda ale kilka słów z podróży jechałem przez Gorzyczki kontrol paszportów zero problemów w Austrii i Słowenii żadnych problemów Chorwaci skanują paszporty kilka minut czekania cała trasa pokonana na spokojnie mały ruch. W samej Chorwaci naprawdę mało turystów dużo Hoteli zamkniętych generalnie cisza bez tłumów polecam.
  10. Ok będę na miejscu napisze jak wygląda sytuacja ?
  11. Planuje jechać przez Gorzyczki w którym miejscu przekraczasz granice ?
  12. Armi czekam na szczegółowe info trasa utrudnienia itd. ?