Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Avant - V6 3.0 TDI quattro - daytona grey pakiet czerń


BlackM4mba

Rekomendowane odpowiedzi

Chwilę już tutaj z Wami jestem, ale wreszcie znalazłem czas na założenie wątku.

Moje pierwsze Audi, kryterium poszukiwań auta ograniczało się praktycznie tylko do silnika, czyli 3.0 TDI :wink: Udało mi się zrobić zacny prezent na nowy rok. Wyposażenie dość ciekawe, osobiście brakuje mi tylko wentylacji foteli.

Wyposażenie znajdziecie tutaj

Do tej pory wyłączyłem system S&S, wygląd VC zmieniłem na S4, zaślepki pod maską dodane, spryskiwacze reflektorów wyłączone. Planuję przyciemnić tylne szyby, zmienić tylny znaczek na czarny oraz wrzucić tylny dyfuzor z polifta. 

20210515_164428.jpg

20210515_164437.jpg

20210515_164529.jpg

20210515_164539.jpg

Edytowane przez BlackM4mba
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna sztuka, Kilka detali do Black pakietu i będzie bunia? bezawaryjności pozostaje tylko życzyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! :oklasky: kolejny CRTC, serducho musi być mocne:decayed: do tego skrzynia tip:thumbup1:

BTW. Nie dostaniesz przeglądu z wyłączonymi spryskami, do tego pogorsza się wiązka światła z zabrudzonymi lampami. Przy matrixach to aż grzech bez sprysków jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby ktoś to sprawdzał na przeglądzie :wink: a o brudne lampy w moim przypadku nie ma się co martwić, wręcz za często myję autkoB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, BlackM4mba napisał:

Wątpię, żeby ktoś to sprawdzał na przeglądzie 

Sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, BlackM4mba napisał:

Wątpię, żeby ktoś to sprawdzał na przeglądzie :wink: a o brudne lampy w moim przypadku nie ma się co martwić, wręcz za często myję autkoB)

Częste mycie auta nie ma tu nic do rzeczy. Wystarczy wyprzedzić lub minąć się na trasie z 3 tirami w niesprzyjających warunkach i już masz uyebane światła. Będziesz zatrzymywał się po drodze i przecierał co chwilę lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, będziesz a) walił innym po oczach i b) ograniczasz sobie własną widoczność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi nawet w przypadku xenonów, full ledów nie stosuje spryskiwaczy więc o czymś to świadczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, black70 napisał:

Częste mycie auta nie ma tu nic do rzeczy. Wystarczy wyprzedzić lub minąć się na trasie z 3 tirami w niesprzyjających warunkach i już masz uyebane światła. Będziesz zatrzymywał się po drodze i przecierał co chwilę lampy?

Chcesz mi powiedzieć, że po wyprzedzeniu np. 3 wspomnianych tirow w niesprzyjających warunkach od razu spryskujesz reflektory? Z tego co kojarzę to spryskiwane są co 5 razy przy okazji mycia szyby.

Ale pomijając to wszystko, w poprzednim samochodzie zakodowałem sobie spryskiwanie reflektorów po przytrzymaniu dźwigienki ok. 2.5 sekundy,  czu tutaj da się też tak zrobić? Bo mi osobiście nie pasuje ten cykl co 5 raz, szczególnie na krótkiej trasie, gdzie po każdym wyłączniu auta ten licznik się resetuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcin_o23 napisał:

audi nawet w przypadku xenonów, full ledów nie stosuje spryskiwaczy więc o czymś to świadczy

Tak ale są to xenony, które nie przekraczają 2000 lm (D8S) lub na rynek USA gdzie jak wiadomo, jest dziki zachód i nikogo nie obchodzi co w lampie świeci i tym bardziej jak świeci. To samo z led bez sprysków, też nie przekraczają 2000 lm.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marcin_o23 napisał:

audi nawet w przypadku xenonów, full ledów nie stosuje spryskiwaczy więc o czymś to świadczy

Świadczy to o skompstwie i cięciu na czym się da. :facepalm:

A przy okazji graty z pięknej fury. :hi:

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby wymuszały to przepisy to pewnie musiałoby to być zamontowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, marcin_o23 napisał:

gdyby wymuszały to przepisy to pewnie musiałoby to być zamontowane

Przepisy to jak najbardziej regulują i  wymuszają (ECE Nr 48).

Słowo kluczowe jest tak jak pisałem wartość 2000 lm.  Masz lampy powyżej 2000 lm musisz mieć spryski, masz poniżej nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, vvalery napisał:

Świadczy to o skompstwie i cięciu na czym się da. :facepalm:

A przy okazji graty z pięknej fury. :hi:

Dziękuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2021 o 10:01, marcin_o23 napisał:

audi nawet w przypadku xenonów, full ledów nie stosuje spryskiwaczy więc o czymś to świadczy

Dokładnie tak, u mnie w wersji z full led nie odczuwam braków, wręcz się cieszę że tego dziadostwa nie ma bo non stop maska była uj***na/zachlapana płynem :gicior:

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to oryginał, ale wg. mnie lampki dają radę :decayed: jak się jakaś spali to idę w oryginały.

20210924_201528.jpg

20210925_001131.jpg

Edytowane przez BlackM4mba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...