Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

black70

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Też jestem ciekawy, bo mam podobnie. Przebieg ok. 35 tys.
  2. Ja mam to samo: MG1CS031 H80. Czy coś już wiadomo? Byłeś wtedy?
  3. Napisz koniecznie, jak zrobisz program. Bardzo jestem ciekawy Twojej opinii.
  4. Info od tunera: bezpieczne okolice 210-220hp i 360-380nm. Sam się zastanawiam, czy ma to sens bez skrzyni, bo fabryczne wystrojenie skrzyni jest tutaj najsłabszym ogniwem.
  5. Jakby co, to sterownik silnika w tym modelu już rozpracowany. Można robić program Skrzynia nadal nie do ruszenia.
  6. Nie ma takiej możliwości na dzień dzisiejszy. Robią tylko adaptację i nie ma co zaklinać rzeczywistości, że coś to zmienia. Obroty nadal są tam, gdzie były. Trzeba jeździć w trybie S niestety.
  7. Też zacząłem zgłębiać temat, bo mam taki sam model. Gwarancja się kończy i pora coś dłubnąć. Na dzień dzisiejszy auto nie do ruszenia przez tunerów. Kontaktowałem się dzisiaj w tej sprawie z gregor10. Tunera chyba nie muszę przedstawiać Zauważyłem również, że są już gotowe boxy do tego modelu: PowerChip Digital za 1280 zł PowerChip Premium za 1600 zł DTE od 1399 do 3779 zł No i teraz mam zagwozdkę, czy nie kupić któregoś na przeczekanie. Bo oprócz podniesienia mocy, bardzo ważny jest program dla skrzyni biegów. Box niestety tego nie rozwiązuje. W trybie D zbyt niskie obroty, brak możliwości wyłączenia żeglowania w MMI. Czy można to wyłączyć kompem? Ktoś próbował? Podczas wyprzedzania ciągnie jak głupi do czerwonego pola, zamiast zmienić bieg na wyższy. Auto wtedy jęczy, a już nie jedzie. Zamiast wcześniej wrzucić wyższy bieg i wykorzystać moment obrotowy, to przeciąga biegi. Ekologia? Dlatego od nowości prawie cały czas jeżdżę na S. Tu znów do zwykłej jazdy obroty są odrobinę na wysokie. Ale przynajmniej w tym trybie nie włącza mi się żeglowanie, bo tego nienawidzę.
  8. black70 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Potwierdzam, od RM 2022
  9. Dzisiaj przy gameboy to bez sensu. Małe etui używam wyłącznie podczas mycia auta, aby czujniki nie szalały. Kasetkę mam w domu, gdzie odkładam kluczyk. Tak na wszelki wypadek ; )
  10. black70 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Raczej do przodu.
  11. black70 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Mój z listopada. Czyżby dodali to w połowie roku? MY2022? Dziwne trochę. Jesteś pewny, że tego nie masz? edit: A, OK. Pisałeś już kiedyś o tym w innym wątku.
  12. black70 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Ale od 2021 masz fabryczny AAWireless. Nie musisz kupować żadnego dodatkowego dongla.
  13. black70 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Delikatne terkotanie, chrobotanie przy hamowaniu. Słyszę to przy minimalnych prędkościach np. podczas manewrów, albo tak przy lekkim hamowaniu z ok 10 km/h. Nie jest to ten słynny strzał w pedał hamulca. Czy to normalne?
  14. Farciarz ; ) W polifcie niestety nie ma już takiej możliwości. Przy okazji, potwierdzam przeciąganie biegów. Zupełnie jest to bez sensu, bo skrzynia powinna w takim przypadku pracować w przedziale maksymalnego momentu, który zaczyna się na pewno przy niższych obrotach. A w ogóle to wqrwia mnie ta skrzynia i nie mogę się z nią dogadać. Na D są na niskie obroty, na S za wysokie. Praktycznie jeżdżę na S, bo na D to jest jakieś nieporozumienie. Poza tym to żeglowanie (masakra) i na dodatek wyłączanie silnika podczas żeglowania (jeszcze większa masakra). Nie mogę się doczekać programu i chyba zrobię to jeszcze na gwarancji.
  15. Więc wymieniasz podczas każdej zmiany oleju. Przecież ori kilkanaście zł kosztuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.