-
black70 obserwuje zawartość Chiptuning w Audi A4 B9 35 TFSI 2021 i Pojedynczy stuk przy opuszczaniu ronda w Audi A4 B9
-
Pojedynczy stuk przy opuszczaniu ronda w Audi A4 B9
Też jestem ciekawy, bo mam podobnie. Przebieg ok. 35 tys.
-
Chiptuning w Audi A4 B9 35 TFSI 2021
Ja mam to samo: MG1CS031 H80. Czy coś już wiadomo? Byłeś wtedy?
-
Chiptuning w Audi A4 B9 35 TFSI 2021
Napisz koniecznie, jak zrobisz program. Bardzo jestem ciekawy Twojej opinii.
-
Chiptuning w Audi A4 B9 35 TFSI 2021
Info od tunera: bezpieczne okolice 210-220hp i 360-380nm. Sam się zastanawiam, czy ma to sens bez skrzyni, bo fabryczne wystrojenie skrzyni jest tutaj najsłabszym ogniwem.
-
Chiptuning w Audi A4 B9 35 TFSI 2021
Jakby co, to sterownik silnika w tym modelu już rozpracowany. Można robić program Skrzynia nadal nie do ruszenia.
-
Chip tuning Audi A4 B9 2.0 TFSI
Nie ma takiej możliwości na dzień dzisiejszy. Robią tylko adaptację i nie ma co zaklinać rzeczywistości, że coś to zmienia. Obroty nadal są tam, gdzie były. Trzeba jeździć w trybie S niestety.
-
Chiptuning w Audi A4 B9 35 TFSI 2021
Też zacząłem zgłębiać temat, bo mam taki sam model. Gwarancja się kończy i pora coś dłubnąć. Na dzień dzisiejszy auto nie do ruszenia przez tunerów. Kontaktowałem się dzisiaj w tej sprawie z gregor10. Tunera chyba nie muszę przedstawiać Zauważyłem również, że są już gotowe boxy do tego modelu: PowerChip Digital za 1280 zł PowerChip Premium za 1600 zł DTE od 1399 do 3779 zł No i teraz mam zagwozdkę, czy nie kupić któregoś na przeczekanie. Bo oprócz podniesienia mocy, bardzo ważny jest program dla skrzyni biegów. Box niestety tego nie rozwiązuje. W trybie D zbyt niskie obroty, brak możliwości wyłączenia żeglowania w MMI. Czy można to wyłączyć kompem? Ktoś próbował? Podczas wyprzedzania ciągnie jak głupi do czerwonego pola, zamiast zmienić bieg na wyższy. Auto wtedy jęczy, a już nie jedzie. Zamiast wcześniej wrzucić wyższy bieg i wykorzystać moment obrotowy, to przeciąga biegi. Ekologia? Dlatego od nowości prawie cały czas jeżdżę na S. Tu znów do zwykłej jazdy obroty są odrobinę na wysokie. Ale przynajmniej w tym trybie nie włącza mi się żeglowanie, bo tego nienawidzę.
-
B9 Fellows
Potwierdzam, od RM 2022
-
System Keyless w A4 B8
Dzisiaj przy gameboy to bez sensu. Małe etui używam wyłącznie podczas mycia auta, aby czujniki nie szalały. Kasetkę mam w domu, gdzie odkładam kluczyk. Tak na wszelki wypadek ; )
- B9 Fellows
-
B9 Fellows
Mój z listopada. Czyżby dodali to w połowie roku? MY2022? Dziwne trochę. Jesteś pewny, że tego nie masz? edit: A, OK. Pisałeś już kiedyś o tym w innym wątku.
-
B9 Fellows
Ale od 2021 masz fabryczny AAWireless. Nie musisz kupować żadnego dodatkowego dongla.
-
B9 Fellows
Delikatne terkotanie, chrobotanie przy hamowaniu. Słyszę to przy minimalnych prędkościach np. podczas manewrów, albo tak przy lekkim hamowaniu z ok 10 km/h. Nie jest to ten słynny strzał w pedał hamulca. Czy to normalne?
-
S-Tronic - osiąga 4700 rpm w trybie D - czy to normalne?
Farciarz ; ) W polifcie niestety nie ma już takiej możliwości. Przy okazji, potwierdzam przeciąganie biegów. Zupełnie jest to bez sensu, bo skrzynia powinna w takim przypadku pracować w przedziale maksymalnego momentu, który zaczyna się na pewno przy niższych obrotach. A w ogóle to wqrwia mnie ta skrzynia i nie mogę się z nią dogadać. Na D są na niskie obroty, na S za wysokie. Praktycznie jeżdżę na S, bo na D to jest jakieś nieporozumienie. Poza tym to żeglowanie (masakra) i na dodatek wyłączanie silnika podczas żeglowania (jeszcze większa masakra). Nie mogę się doczekać programu i chyba zrobię to jeszcze na gwarancji.
-
Korek spustu oleju silnika
Więc wymieniasz podczas każdej zmiany oleju. Przecież ori kilkanaście zł kosztuje.