Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szuwi3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. szuwi3 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Cześć, poproszę o rozkodowanie: WAUL2AF22KN062752
  3. Proszę o rozkodowanie: WAUHGBFC9GN158388
  4. szuwi3 odpowiedział(a) na mhmm temat w 2.0TDI
    Wg. mnie lepiej dolać. U mnie ostatnio była taka sytuacja, że nie zapalił się komunikat o niskim poziomie Adblue (przejechałem prawie 30kkm na pełnym zbiorniku 24l), tylko od razu komunikat "Adblue/EDF: usterka! Brak rozruchu silnika za 1000km". Po diagnozie, okazało się że to błąd P20E800: Reducant Pressure Too Low. Pomyślałem, że może nie ma ciśnienia bo nie ma czynnika - i tak było - dolałem, błąd skasowałem i jest spokój.
  5. szuwi3 odpowiedział(a) na mhmm temat w 2.0TDI
    Dokładnie nie zwróciłem uwagi, ale tak na oko jakieś 15 - 30 min.
  6. szuwi3 odpowiedział(a) na mhmm temat w 2.0TDI
    U mnie też tak to wygląda - Mam 208kkm i 60g popiołu.
  7. Po jakim przebiegu wymieniałeś świece? Mi właśnie wyskoczył błąd świecy żarowej na 3 cylindrze (czyli ta z czujnikiem), przy przebiegu 208kkm.
  8. szuwi3 odpowiedział(a) na mhmm temat w 2.0TDI
    A co ile Wam się wypala DPF? u mnie tak co 250 km jazdy po mieście.
  9. Jak wrażenia z jazdy po zmianie punktów zmiany biegów? warto to zrobić?
  10. Ja wymieniałem wczoraj, przy przebiegu 204k km i wieku 6 lat. Mechanik ocenił stan na dobry - nie widać jakiegoś zużycia, ale co "siedzi" w środku nikt nie wie. Zaskoczyło mnie, że pasek był z DAYCO.
  11. Czy ktoś się orientuje, co oznacza ostatnia litera w kodzie części (chłodnicy klimy)? ASO jako skraplacz wskazało: 8W0 816 411 R jednak nie da się go kupić poza ASO. Jest natomiast dostępny: 8W0 816 411 S Pytanie - jaka jest różnica?
  12. szuwi3 odpowiedział(a) na polo25 temat w Audi A4 B9
    A masz może gdzieś zapisany nr. katalogowy tej chłodnicy? dałeś oryginał czy zamiennik?
  13. szuwi3 odpowiedział(a) na polo25 temat w Audi A4 B9
    Też mam chłodnicę do wymiany... mógłbyś opisać w kilku zdaniach przebieg tej operacji?
  14. Czy ja wiem czy cena niska - po prostu są słabo wyposażone. Najbardziej to widać po światłach - zwykły ksenon i te diody LED do jazdy dziennej. Przed zakupem obowiązkowo wjedź na kanał, zdejmij osłony i skontroluj wycieki.
  15. Wg. poniższego rysunki jest tam oring:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.