Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20220907_063601.thumb.jpg.046874b2d5e38d164195fc315a8b4c03.jpg20220907_064243.thumb.jpg.407f8230929a2598af742bc5746507ca.jpg20221029_134358.thumb.jpg.2977560d5b92dfe1145af215b39c100d.jpgPora pochwalić się nowym nabytkiem. Po dość szybkiej sprzedaży A5 (link do tematu niżej) nie wiedziałem za bardzo co chcę kupić.

Na pewno miał być diesel i automat. Chodziło po głowie kolejne A5 ale z lepszym wyposażeniem i Quattro albo nawet A7 C7 lub A6 ale jakoś stwierdziłem że jak mam wywalić taką kwotę za samochód to nie kupię auta starszego niż 2015. Gdzieś z tyłu głowy od początku miałem jeszcze B9 w Avancie ale koniecznie w pełnym sline, no i pewnej niedzieli zrezygnowany brakiem nowych ogłoszeń na Otomoto od kilku dni -znalazłem ją na Facebooku. Trochę nie licząc na cud, że jeszcze jest napisałem do właściciela no i maszyna ruszyła. Po wstępnych oględzinach przez znajomego i sprawdzeniu historii pojechałem po nią:

IMG-20211107-WA0029.jpg.7897d74fac474f35bf774fbb15ea97dd.jpg

Troszkę o niej:

Rocznik: 2016

Przebieg: 182.000km w dniu zakupu

Silnik: R4 2.0 TDI 190 KM Quattro DETA S-tronic 7 biegów po sofcie silnika i skrzyni w R-performance. 225KM i 475NM

Kolor: Mythos Black LY9T

Z wyposażenia: zewnętrzny Sline, matrixy, virtual cockpit, panorama, aktywne zawieszenie, oświetlenie ambiente, radary, lane assist, czarny sufit, sportowe fotele pół skóra z alcantara, sportowa kierownica, klima 3 strefy, grzane fotele, klapa elektryczna, elektrycznie składane lusterka, android auto, VIM, hak elektryczny, czarne szyby z tyłu i pewnie jeszcze coś o czym zapomniałem,

Z modyfikacji poprzednika: Nie hejtuję bo technicznie auto jest porobione. Rozrząd, oleje w silniku, skrzyni, dyfrze zrobione, Zostało wymienić olej w mechanicznej części skrzyni.

-dokładka przód Maxton

-przedłużenie spojlera klapy Maxton

-ppf na lampach przednich, krawędziach drzwi, pod klamkami i progu bagażnika.

-dystanse 15mm(zdjęte bo na 18" była komedia)

-dekle felg czerwone:polew: też zmienione od razu

-owiewki szyb(wywalone od razu po wjechaniu na podwórko):wallbash:

-srebrne lustra i relingi (znów mam więcej roboty z dechromingiem)

Poniżej kilka zdjęć jeszcze poprzedniego właściciela:

IMG-20211107-WA0034.jpg.afb0925cd7d094fbeb51e7170bc8af49.jpgIMG-20211107-WA0036.jpg.87f107e7040e652f123fe41db7d7d38e.jpgIMG-20211107-WA0033.jpg.03768ab4e60a05754a6138b59eef1c76.jpgIMG-20211107-WA0022.jpg.d89d5b4c6a6708a3b22e6ce9601ed2bc.jpgIMG-20211107-WA0027.jpg.4d0e874472a65b6624393b3047dd32a0.jpg

 

I u mnie po modach po zakupowych.

20211114_105827.thumb.jpg.1947a2d742c8550e13d395944d8bdb8c.jpg20211114_105835.thumb.jpg.9285143be3ea46a3624b755ad350533a.jpg20211114_105849.thumb.jpg.5f0909a790618130a5d3bcf9b691373f.jpg20211113_204544.thumb.jpg.bdbdd6c711c5bee8fe59768313cdb341.jpg20211113_204533.thumb.jpg.cc601fafa3af2101382d4044fb5d7728.jpg

 

Co do planów jak zawsze jakieś sa:

-pełny dechroming: grill, ramki, dyfuzor, końcówki, emblematy DONE

-koła 20" lato Rotor S5 8W DONE

-koła 19" zima 5V Spoke DONE

-montaż autohold

-może jakiś eibach prokit (nie wiem jak to się ma do aktywnych amorów)

-koniecznie hamulce mocniejsze 350/330 z S4 B9 DONE

-kiera Sline ścięta i gałka biegów

-na pewno jakaś korekta lakieru choć nie jest źle jak na czarne auto

-tylni dyfuzor z polifta DONE

i pewnie 1000 innych dupereli jak najdzie ochota:D

Lepsze zdjęcia będą jak pogoda pozwoli i czas.

 

Edytowane przez kris_91

Opublikowano

Czarny Avant dobrze kontrastuje z białym Variantem :thumbup1:

Edytowane przez granatowy

Opublikowano

Gratulacje. Wątek o Twojej A5 był dosyć obszerny, także domyślam się, że tutaj też się będzie działo :wink:

Opublikowano

Ładna A4, zapowiada się ciekawie. Pytanie ile trzeba wyłożyć za taką tak mniej więcej?

Opublikowano
9 godzin temu, kristof91 napisał:

 

-dystanse 15mm(zdjęte bo na 18" była komedia)

:think2:

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, Tomafx napisał:

Ładna A4, zapowiada się ciekawie. Pytanie ile trzeba wyłożyć za taką tak mniej więcej?

W tym wypasie mysle że koło 95. Są nawet droższe na otomoto bez quattro.

Opublikowano

:thumbup1: daj znać jaka jest różnica  między tą a wcześniejszą A5, dynamika, wyciszenie, komfort jazdy, jakość wykonania. Też zastanawiam się nad avantem, między innymi a4.?

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano

@kristof91 Bardzo ładna sztuka:thumbup1: Dobrze wyposażona no i z quattro:wink: Jakiś pomysł na letnie koło już jest?

Opublikowano

Gdzieś już widziałem ten różaniec na lusterku .... :wink: Graty, cierpliwość została wynagrodzona :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, Tomafx napisał:

:thumbup1: daj znać jaka jest różnica  między tą a wcześniejszą A5, dynamika, wyciszenie, komfort jazdy, jakość wykonania. Też zastanawiam się nad avantem, między innymi a4.?

Dynamika na pewno na plus A4 ale tu jest więcej mocy i momentu no i stronic z quattro swoje robi.

Wyciszenie jest porównywalne choć w a5 chyba było lepiej może kombi też swoje robi.

Komfort trochę lepszy za sprawą adaptacyjnego zawieszenia, w dynamicu jest dosyć zwarty i sztywny

Wykonanie mam wrażenie też na plus, lepsza skóra na fotelach i na pewno dużo ładniejsze wnętrze

Technicznie B9 mocno poszło do przodu.

14 godzin temu, Wandej napisał:

@kristof91 Bardzo ładna sztuka:thumbup1: Dobrze wyposażona no i z quattro:wink: Jakiś pomysł na letnie koło już jest?

Dzięki, coś z ori wzoru chyba wleci.

1 godzinę temu, vvalery napisał:

Gdzieś już widziałem ten różaniec na lusterku .... :wink: Graty, cierpliwość została wynagrodzona :thumbup1:

Tak to ten sam różaniec:D Dzięki:good:

Opublikowano

?

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj szybki mod. Wiem syf ale nie ma czasu ogarnać wnętrza.20211204_155135.thumb.jpg.acdb057ed868a5df1bd1ddfd3208e6fd.jpg

Opublikowano
  • Autor

20211205_142202.thumb.jpg.18b6a41ab64f5e448b92387b1dbdbdd0.jpgTrochę ogarnięte?

Opublikowano

Skąd nakładki ? Montaż bez problemu ?

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, granatowy napisał:

Skąd nakładki ? Montaż bez problemu ?

Ali pasuja idealnie.

Opublikowano
  • Autor

Przygotowania do wymiany oleju w części mechanicznej skrzyni bo tylko ten nie jest wymieniony.

20211208_234639.thumb.jpg.44701eb27325ef9521fd8360dc772980.jpg

Edytowane przez kristof91

Opublikowano

Jaka ilość potrzebna jest do wymiany? Gdzieś widziałem informację, że 4l?

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, hertz napisał:

Jaka ilość potrzebna jest do wymiany? Gdzieś widziałem informację, że 4l?

Jedni mówią że niecałe 4L inni że niecałe 5L. Kupiłem 5 najwyżej oddam.

Opublikowano
1 minutę temu, kristof91 napisał:

Jedni mówią że niecałe 4L inni że niecałe 5L. Kupiłem 5 najwyżej oddam.

Jeśli możesz to napisz proszę po wymianie ile faktycznie Ci weszło ;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.12.2021 o 14:33, hertz napisał:

Jeśli możesz to napisz proszę po wymianie ile faktycznie Ci weszło ;)

W czwartek jestem umówiony to dam znaka.

Zimowa aura to cyknąłem coś w drodze do pracy.

20211210_073622.thumb.jpg.c51e4f2a82831e2f9e6b2dd3b1ebe828.jpg20211210_073610.thumb.jpg.b90808cc5ba8db56b7add7697c4b9741.jpg20211210_073550.thumb.jpg.c9f39379cfc0290e7d0c5d13e5d4abc9.jpg20211210_073558.thumb.jpg.ca7609486bc172edf7dea646548c0db6.jpg20211210_073542.thumb.jpg.3ed9907a72b1ad602e57e7e3d5d350ff.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.