Jump to content

Tomafx

Pasjonat
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0

About Tomafx

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Paliwo nie ma znaczenia aż tak dużego :). Bardziej eksploatacja.
 2. Ok, rozumiem. Ja nie mam problemu z parkowaniem. Nie ukrywam, że A6 avant mi się bardzo podoba, bardziej niż a4. Program się zrobi o będzie optymalnie. Kwestia kosztów utrzymania. Czy jest duża różnica?. No i ewentualnie 2.0 diesel po programie czy będzie się w miarę odpychał, a chodzi mi o wyprzedzanie na trasie np 2 tirów, czy nie będzie zamulał, bo buda jest spora.
 3. Ok, wezmę to pod uwagę
 4. Witam. Co według Was lepiej kupić a4 b9 2.0 TDI, czy A6 C7 2.0 TDI. A6 po lifcie od 2015/16r, napęd ośka. Samochody używane. Drugie pytanie, co będzie tańsze w eksploatacji? Zakładam, że samochody są serwisowane i bezwypadkowe. Głównie chodzi o normalną eksploatację.
 5. OtoMoto.pl to wiem, ale nie mogę znaleźć jego aut.
 6. Ma ktoś może namiary na Michała? Link do jego aukcji?
 7. Witam, ostatnio rozmawiałem ze znajomym na stacji diagnostycznej coś wspominał, że mają wejść jakieś nowe przepisy dotyczące kontroli norm spalin. Ponoć te nowe samochody diesel euro5 i wyżej będą miały problem z przejściem przeglądu, bo wartość są zaniżane. Na początku jak są nowe to będzie na styk się mieściło, po kilku latach 2,3 mogą już przekraczać wartości, bo ponoć dla nowych aut są bardzo zawyżone. A najlepsze jest to, że nowe diesle będą miały problem większy niż te stare. Ponoć miały już te nowe przepisy wejść ale jakoś się wstrzymali. Natomiast jak wejdą to może być nie wesoło i to dla nowych diesli które na początku przejdą przegląd ale po kilku latach będzie lipa. Co myślicie o tym? Wejdą przepisy? Czy nastają ciężkie czasy dla Diesla w Polsce?
 8. Tomafx

  Audi a4b9 opinie

  Dokładnie, mało tego znalazłem już za 65 tyś b9 tylko w dieslu.
 9. Tomafx

  Audi a4b9 opinie

  Witam, czy ktoś oglądał może tą b9. Cena atrakcyjna. Używane Audi A4 - 69 999 PLN, 185 000 km, 2016 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi A4 - Pierwszy właściciel, Czarny, Metalik, Nie...
 10. Tomafx

  Audi a4b9

  Ok, czyli trzeba się wstrzymać. Za B8 nie dałbym 70 tyś. Lepiej poczekać, ewentualnie dołożyć i kupić b9.
 11. Może dlatego, że Janki kupują b8, które są już bardzo tanie a później płaczą, że audi się psuję. B7 jak nie masz tanio i dobrze podrobionej to ciężko sprzedać w normalnej cenie.
 12. Tomafx

  Audi a4b9

  Witam kolegów, krótkie pytanie do kolegów, czy jest sens albo czy można już kupić a4 b9 avant obojętnie w jakim silniku ( 2.0) w kwocie +,- 70 tyś ? Czy w Niemczech będzie taniej czy lepiej w Polsce szukać? Termin zakupu ostatecznie do marca 2020r
 13. Tomafx

  Kupię a4 B8 avant

  Witam, kupię audi a4 B8 2.0 TDI 150 km po lifcie najlepiej od roku 2014, manual, avant, najlepiej czarny, chodzi kolor nie jest wyznacznikiem. Najlepiej rejon zachodniopomorskie, lubuskie. Oferty proszę pisać na PW.
 14. Tomafx

  Kupię a4 B8 avant

  Zobacz ofertę Kupię a4 B8 avant Witam, kupię audi a4 B8 2.0 TDI po lifcie najlepiej od roku 2013, manual, avant, najlepiej czarny, chodzi kolor nie jest wyznacznikiem. Najlepiej rejon zachodniopomorskie, lubuskie. Oferty proszę pisać na PW. Dodający Tomafx Wysłano 22.09.2019 Kategoria Kupię
×
×
 • Create New...