Jump to content

Tomafx

Pasjonat
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

3

About Tomafx

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolejny samochód też będzie audi? Czy wychodzisz w inną markę.
 2. Tomafx

  Proszę o ocenę

  Witam, ktoś może sprawdzał? Cena atrakcyjna. 1. Używane Audi A4 - 72 400 PLN, 189 000 km, 2016 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi A4 - Pierwszy właściciel, Czarny, Metalik, Nie... 2. Używane Audi A4 - 74 444 PLN, 175 547 km, 2017 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi A4 - Pierwszy właściciel, Szary, Metalik, Perłowy... Pytanie czy warto albo czy jest sens do ASO podjęć.
 3. 8T audi A5 oczywiście. F5 to już bardziej do b9 - jak się nie mylę :).
 4. Witam. Pytanie a4 B8 avant 2015r diesel 2.0 i A5 2015r diesel 2.0 ( 5 drzwi) to po za "Budą" te same samochody? Silniki. Wnętrze, zawieszenie? Jeśli mieli byście wybierać, które z tych dwóch byście wybrali ?
 5. Witam, pytanie do kolegów. Czy znacie kogoś, polecacie, z zachopomorskiego, kto sprowadza samochody na zamówienie? Nawet wchodzi w grę wspólny wyjazd po samochód. Ważne, aby się znał na robicie. Temat dotyczy a4 b9.
 6. Paliwo nie ma znaczenia aż tak dużego :). Bardziej eksploatacja.
 7. Ok, rozumiem. Ja nie mam problemu z parkowaniem. Nie ukrywam, że A6 avant mi się bardzo podoba, bardziej niż a4. Program się zrobi o będzie optymalnie. Kwestia kosztów utrzymania. Czy jest duża różnica?. No i ewentualnie 2.0 diesel po programie czy będzie się w miarę odpychał, a chodzi mi o wyprzedzanie na trasie np 2 tirów, czy nie będzie zamulał, bo buda jest spora.
 8. Ok, wezmę to pod uwagę
 9. Witam. Co według Was lepiej kupić a4 b9 2.0 TDI, czy A6 C7 2.0 TDI. A6 po lifcie od 2015/16r, napęd ośka. Samochody używane. Drugie pytanie, co będzie tańsze w eksploatacji? Zakładam, że samochody są serwisowane i bezwypadkowe. Głównie chodzi o normalną eksploatację.
 10. OtoMoto.pl to wiem, ale nie mogę znaleźć jego aut.
 11. Ma ktoś może namiary na Michała? Link do jego aukcji?
 12. Witam, ostatnio rozmawiałem ze znajomym na stacji diagnostycznej coś wspominał, że mają wejść jakieś nowe przepisy dotyczące kontroli norm spalin. Ponoć te nowe samochody diesel euro5 i wyżej będą miały problem z przejściem przeglądu, bo wartość są zaniżane. Na początku jak są nowe to będzie na styk się mieściło, po kilku latach 2,3 mogą już przekraczać wartości, bo ponoć dla nowych aut są bardzo zawyżone. A najlepsze jest to, że nowe diesle będą miały problem większy niż te stare. Ponoć miały już te nowe przepisy wejść ale jakoś się wstrzymali. Natomiast jak wejdą to może być nie wesoło i to dla nowych diesli które na początku przejdą przegląd ale po kilku latach będzie lipa. Co myślicie o tym? Wejdą przepisy? Czy nastają ciężkie czasy dla Diesla w Polsce?
 13. Tomafx

  Audi a4b9 opinie

  Dokładnie, mało tego znalazłem już za 65 tyś b9 tylko w dieslu.
×
×
 • Create New...