Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż virtual cockpit w MIB Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Prośba o opinie osób posiadających Virtual Cocpit w b9 lub innym modelu..

 Jest to gadżet czy może coś lepszego niż zwykłe zegary?

Opublikowano
  • Autor

na zywo to inaczej wyglada :wink:  jak dla mnie fajny nowy bayer

Niestety nie da sie załozyc w kazdym A4 B9 aby miał pełna funkcjonalnośc

 

 

Opublikowano

komponent jak rozumiem nikt nie obszedł..

Edytowane przez RALF76

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Warto, robi dobre wrażenie.

Edytowane przez shaqal

Opublikowano

w nocy nie razi? w dzień słoneczny dobrze widać? z boku też dobrze widać?

Edytowane przez RALF76

Opublikowano
5 godzin temu, Kosmita napisał:

Masz wtedy normalne zegary, po środku duży ekran ze wszystkimi udogodnieniami VC

faktycznie świetna opcja połączenie tradycyjnych zegarów z VC :)

Opublikowano

Podobne zegary do np A6 C7 POLIFT . Temp oleju pewnie można zakodować. 

Opublikowano
9 minut temu, Kodzak33 napisał:

Podobne zegary do np c7.
Temp oleju pewnie można zakodować. 

Mają swój urok ale powiem szczerze, że konfigurując nowe auto nawet chwili bym się nie zastanawiał nad zaznaczeniem VC ;)
Z temperaturą również stawiam, że jest tak jak napisałeś i jest to kwestia kodowania.

Opublikowano
W dniu 11 lutego 2018 o 09:27, Telefonicz napisał:

konfigurując nowe auto nawet chwili bym się nie zastanawiał nad zaznaczeniem VC ;)

Dlatego tak jak napisałem - subiektywne zadnie każdego z osobna. Ja bym dopłacił za klasyczne zegary. Akurat w Audi wyglądają kozacko i nie masz komputerka przed oczami.

Opublikowano
7 minut temu, Kosmita napisał:

Dlatego tak jak napisałem - subiektywne zadnie każdego z osobna. Ja bym dopłacił za klasyczne zegary. Akurat w Audi wyglądają kozacko i nie masz komputerka przed oczami.

W żadnym wypadku nie neguję, Twoje również są bardzo fajne ;)
Z drugiej strony spójrz na to z perspektywy wieloletniego użytkownika zwykłego, kolorowego licznika z A4 B8, ten VC to w końcu coś świeżego ;)

Opublikowano
Godzinę temu, Telefonicz napisał:

W żadnym wypadku nie neguję, Twoje również są bardzo fajne ;)
Z drugiej strony spójrz na to z perspektywy wieloletniego użytkownika zwykłego, kolorowego licznika z A4 B8, ten VC to w końcu coś świeżego ;)

Nie no fajna sprawa. ALe ogólnie jeździłem trochę z VC i no wkurzało mnie bardziej niż podobało. Masz pionową szybkę albo nawet jeszcze większy kąt w dół, te wskaźniki nie są jakieś piękna.. Np. w BMW w nowej 5-ce, jak nie weźmiesz VC to dostajesz takie nie wiadomo co. Nie opłaca się tego nie wziąć. A w Audi te zegary są naprawdę ładne. Stąd moja decyzja. Niedługo wpadnie S5 lub RS5 w sportbacku i też zapewne nie będzie VC :) 
 

Opublikowano
W dniu 13.02.2018 o 10:46, wrclaguna napisał:

Trzeba pamietać  aby był w pełni funkcjonalny musi byc odpowiedni MIB

Jakie jednostki?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. Używam VC od miesiąca i jestem zadowolony. Mi najbardziej sie podoba wykorzystanie całego wyświetlacza do mapy. Jasność jest wystarczająca a nocą nie oślepia. Osobiście bałem sie jak bedzie z wyświetlaniem wskazówki obrotomierza, czy naprzyklad nie bedzie opóźnień , ale jest ok. Polecam jest to fajna sprawa

Opublikowano

Ja tylko nadmienie, że VC w S/RS mnie przekonał :) 

Opublikowano

@Kosmita - i bardzo dobrze - tez mam VC i uważam ze wyglądają świetnie - tak samo też świetnie działają !

Tradycyjne zegary w Audi są b. dobre - ale VC jednak jest jakby nie patrzeć ... "inne".

W dzień super widoczne w nocy idealne. Bez dwóch zdań to był dobry wybór.

Opublikowano

VC bez dwóch zdań

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.