Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Telefonicz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć! Pacjent jak w tytule tematu A6 C7 2.0TFSI 252KM 2018r quttro pojawiły się dziwne stuki w okolicach silnika po zgaszeniu auta - choć zdarzyło się, że dźwięki były słyszane nawet w trakcie pracy silnika. Załączam film na którym słychać stukanie. Może ktoś przerabiał ten temat i zna rozwiązanie? att.pqWi4nMGHin9u9WEARF2puJeCrI-ydfG9yEr-oehfgQ.mp4
  2. Panowie, sprawa z @reikeb i @rafalpe została rozwiązana. Niestety nie było możliwości wcześniejszego załatwienia ale podkreślam, że zarówno w jednym jak i drugim przypadku nie było z mojej strony nawet odrobiny złej woli, co mam nadzieje potwierdzą obaj Panowie.
  3. Telefonicz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podbijam pytanie.
  4. Przy jakim przebiegu Cię to spotkało? Jestem właśnie w trakcie naprawy prawie identycznej awarii w jednym ze swoich aut. Przebieg ok. 233 tyś km, sytuacja praktycznie rzecz biorąc analogiczna do Twojej choć u mnie nie od razu wyrwało wtryski. Pęknięcie śruby spowodowało z pewnością jej wcześniejsze poluzowanie na skutek np. wibracji. Jak poradziłeś sobie z wykręceniem pozostałości śruby podpory wtrysków z głowicy? Wtryskiwacz jak się domyślam wymieniłeś na nowy? U mnie pęknięta jest tylko jego dolna nakrętka i zastanawiałem się nad możliwością jej zdobycia oraz przełożenia.
  5. Przecież tu jest wszystko:
  6. Zakładam, że chodzi o A4 B8 2008. 8K0955275 - lewa 8K0955276 - prawa
  7. Telefonicz odpowiedział(a) na ppa4 temat w Audi A4 B8
    8K0511305, występuje w trzech rodzajach, musisz ustalić który jest odpowiedni dla Twojego zawieszenia.
  8. Można w MCE 09 zmienić kodowanie tak, że spryskiwacze reflektorów będą nieaktywne.
  9. Masz podany ten numer. 8W0 857562A 8E0 857561 8E0 857562A 8U0 857562 8U0 857562A
  10. Telefonicz odpowiedział(a) na leewang temat w 3.0TDI
    Raczej nie najlepszy dział na takie pytanie sobie wybrałeś Łańcuchy jak to łańcuchy ale poczytaj w sieci na temat szczelności drugiej miski olejowej w tych silnikach.
  11. Dzięki, już kupuję
  12. Żółte, niebieskie, czerwone? Kolego, ciężko stwierdzić jaki masz gust, rób to pod siebie, Tobie ma się podobać
  13. Nie chodzi o typ żarówki tylko czy fizycznie ze względu na wielkość mieszczą się.
  14. Podeślij jakieś szczegóły.
  15. Orientujecie się czy żarówki przeciwmgłowe LED pasują zarówno do przedlifta jak i polifta?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.