-
Domykanie szyb
Witam , dziś zauważyłem ze przestały się otwierać/zamykać szyby z pilota. Szyby z przycisków zamykają się tak jak powinny jeśli włożę kluczyk do drzwi i przekręcę szyby otwierają się jak i zamykają ale z pilota już nie chcą czy miał może ktoś taki przypadek ? Dodam ze brak jakich kolejek błędów komfortowe otwieranie jest włączone w MMI jak i VCDS
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Witam , posiadam audi a4 b8 3.0 Tdi moc podniesiona na 290 KM jakie tarcze i klocki na przód polecacie ?
-
Dziwny dzwiek
Dziś aktualizuje moje wideo gdzie słychać dużo lepiej ten dźwięk jak by jakieś łożysko w rolce padalo
-
Dziwny dzwiek
Witam , dzis zauważyłem dziwny dźwięk między 1600 a 1800 obrotów. Samochód to audi a4 b8 3.0 przebieg 220 tys. D60F3B24-227E-47A5-89B1-CF75221E20EF.MOV
-
Sprzęgło S-Tronic 3.0 TDI
Witam , Posiadam A4 3.0 Tdi z S-tronicem KXS z przebiegem 210 tys , jakiś czas temu zauważyłem ze przy dodawaniu gazu obroty lekko spadaja i dopiero zaczynaja rosnac mysle ze to konczace sie sprzęgło , Mial moze ktos podobny przpadek ?
-
ZAŚLEPKA OTWORU SPRYSKIWACZA
znalazłem 8K0955276A może komuś się przyda pozdrawiam
-
ZAŚLEPKA OTWORU SPRYSKIWACZA
Witam zna może ktoś numer części zaślepki otworu spryskiwacza reflektorku
-
Jaki olej do skrzyni biegów
Witam jaki olej polecacie do skrzyni tiptronic KXS 3.0 TDI A4 B8
-
Wartości mierzone DPF jakie powinny być właściwe
Błędów żadnych nie mam , dzięki za odpowiedz . Pozdrawiam
-
Wartości mierzone DPF jakie powinny być właściwe
Tak chodzi o 3.0 tdi
-
Wartości mierzone DPF jakie powinny być właściwe
Witam , mogli byście rzucić okiem na mój dpf 90% jeżdżę krótkie dystanse po mieście ogólnie nic się nie dzieje żadnych błędów , ale ostatnio zauważyłem ze go czasami dusi na niskich obrotach najczęściej na 3 biegu może być to spowodowane zanieczyszczeniem dpf ?
-
Problem z DPF w A4 B8 3.0TDI
Witam , mogli byście rzucić okiem na mój dpf 90% jeżdżę krótkie dystanse po mieście ogólnie nic się nie dzieje żadnych błędów , ale ostatnio zauważyłem ze go czasami dusi na niskich obrotach najczęściej na 3 biegu może być to spowodowane zanieczyszczeniem dpf ?
-
Czujnik cisnienia
Wiesz może czym może być spowodowane spadek mocy na 3 biegu do 2 tys obrotów ?
-
Czujnik cisnienia
-
Podświetlenie przycisków kierownica
Ale gdy by byla taśma uszkodzona to rownież nie działały by przyciski
martindrafts
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta