-
B9 Fellows
Bardzo dobry materiał:) też się przyda. ale bardziej mi chodziło o to własnie co oznacza na przykład "awaria z przodu" A z innej beczki, czy a mmi navi plus można odtwarzać filmy z dvd? Czy trzeba cos miec jeszcze dodatkowo?
-
B9 Fellows
Może ktos podrzucić opis komunikatów z audi pre sense ? Dzis rano pojawił mi się komunikat o awarii z przodu i chwile mi zajęło zanim zrozumiałem o co mu chodzi więc jestem ciekawy co jeszcze może mnie spotkać
-
B9 Fellows
No niestety nie mam ACC:( dzieki Panowie :)?
-
Spotkania na drodze
Mój Ojciec też w Zamosciu teraz jeździ moją starą A4 z ramkami więc proszę nie trąbić na Pana z wąsami
-
B9 Fellows
Może to będzie głupie pytanie...ale kto mi powie co to jest? przed zakupem myslalem, że to swiatła przeciwmgłowe...ale chyba jednak nie? Atrapy?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc, Dawno mnie nie było więc witam się ponownie:)
-
B8 TrOOOOp
Panowie, za ile rozsądnie mogę wystawić na sprzedaż moją Lalkę? A4B8 1.8 T Q 160km (po programie 207km, 323Nm) 2009 r, przejechane 150 tys, bez navi
-
Silnik CDHA A4 B8 - podmiana po awarii
Cześć, Auto zostało w łodzi a silnik pojechał do remontu do lublina, trwało to w sumie ze 3 miesiace:) ale koniec koncow po dotarciu juz wszystko smiga. Kosztowo wyszło mniej więcej to samo, ale dostał gwarancje na pol roku
-
B8 TrOOOOp
Panowie, mam ostatnio taki objaw że jak wcisnę ostro pedał gazu na 4,5,6 przy niskich obrotach to czasami zaczyna się dusić i mulić przez chwilę po czym zaczyna przyspieszać. I kiedy tak muli to gaśnie na wyświetlaczu symbol biegu na którym jadę...co to może być?:) A drugi problem to jakiś dziwny hałas (huczenie, buczenie czy jak to nazwać), który wycisza się po przekroczeniu magicznej granicy prędkości 140km/h. Wykluczyłem już opony, bo po zmianie na letnie jest tak samo, łożysko też chyba nie bo kiedy poruszam kierownicą to się nic nie zmienia (chyba że tylne?) Od silnika też to raczej nie jest bo silnik słychać swoją drogą jako oddzielny dźwięk, poza tym kiedy się zatrzymam i wcisnę gaz to tego nie słychać, jedynie podczas jazdy
-
Tacierzyństwo
wlasnie testowalem na agroturystyce pod ciechanowem gdzie nie ma wifi czy tez zasiegu (jest jedno miejsce na gorce pod jabłonią:) ), ale o bluetooth nie pomyslalem zwracam honor, tyle ze miejsce na grilla bylo jakies 200 m od domku wiec jesli sie nie myle to nie ma jeszcze takiej technologii bluetooth co by tak działała. Co do zasięgu to jako ciekawostka, mieszkam teraz 20 km od wawy i uslug mobilnych musze dobrze szukac w domu, a niekiedy i zasiegu - ale z infomracji jakie mam od oragne to buduja nowy nadajnik w okolicy by pokryc dziure
-
Tacierzyństwo
A co do monitora oddechu i śmierci łóżeczkowej to myślę że to temat na inną dyskusję;)
-
Tacierzyństwo
Tyle że jeśli chcesz wyjechać do dziczy to na nic aplikacje:) już to przerabiałem my używamy http://www.euro.com.pl/elektroniczne-nianie/babymoov-simply-care-a014010.bhtml i jestem zadowolony, ma spory zasięg (do 300m) testowałem i działa do 200 m spokojnie (dalej nie sprawdzałem) kiedy dzieci są w domu a my na zewnątrz, ma funkcję włączania się pod wpływem hałasu, ale wielki minus za to że jest na baterie;) nie polecam oszczędzać na tym, lepiej wziąć z akumulatorami. Chciałem oszczędzić 40 zł, ale kiedy okazało się że do jednej wchodzą 4 baterię to był to strzał w kolano;) oczywiście można je podpiąć pod ładowarkę na mini usb i działają bez baterii
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Pewnie już były komentarze, ale w piątek zobaczyłem "Przełęcz ocalonych" Gibsona. Na początku trochę mi się ciągnął jak flaki z olejem ale kiedy się rozkręcił to byłem pod wrażeniem i zostawił sporo przemyśleń po zakończeniu. No i filmy wojenne na faktach to to co lubię więc tym bardziej polecam http://www.filmweb.pl/film/Przełęcz+ocalonych-2016-658802#
-
Dobrzy chiptunerzy
- Dobrzy chiptunerzy
r zabrakło, http://www.gorillaelectronics.pl/ - Dobrzy chiptunerzy