Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Domykanie szyb


sebek

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawiłem w moim B8 Convenienc Open dla przednich i tylnych drzwi na ON, jednak domykanie / otwieranie z pilota nie działa. Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz przednia szybe od kierowcy czy Ci sie domyka jak recznie zasterujesz przytrzymujac przez 1 s przycisk na panelu, puszczasz i musi sie sama domknac a nie stanac jak stanie to jest to przyczyna u mnie jest to samo od momentu przyciemnienia szyb ta jedna mi nie dziala jak nalezy i zniklo mi domykanie z pilota dodam ze przyuczenie sterownika nic nie daje :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 03:26 ----------

sterownik przyuczony :banan: uparty był, teraz dziala wszystko jak dawniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podnoszenie auto przy pomocy guzika działa normalnie (po stronie kierowcy, po pasażera nie, czy to norma? ). A w jaki sposób się przyucza? Pamiętam, że robiłem coś takiego gdy miałem a3, ale już nie pamiętam jak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla tego nie dziala Ci domykanie z pilota bo jedna szyba nie dziala jak powinna, otworz ja do polowy zamknij przytrzymujac przycisk jak sie domknie uslyszysz cykniecie pusc i nastepnie przytrzymaj guzik wciskajac go do oporu przez okolo 5 s na zamknietej szybie w pozycji domknij

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem jak napisales ale podniesie sie ze dwa czy trzy razy i znow jest tak samo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dziala prawidlowo przez chwile a po chwili znowu jest tak samo dobrze rozumiem ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokladnie tak jak napisales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem padl sterownik w drzwiach ale to moje zdanie tapicerke sam rozbierzesz i wymienisz jezeli chodzi o koszt sterownika na allegro od 100 zl noi trzeba go pewnie zakodowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylne drzwi nie zawsze mozna otworzyc od strony pasazera. Tak jakby centralny ich nie otwieral bo od wewnatrz mozna. Moze to miec zwiazek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie raz tak zdarzylo i to olalem ale jezeli da sie drzwi otworzyc od srodka manualnie to napewno winna jest elektryka ze nie zawsze otwiera drzwi a w tym przypadku pewnie sterownik trzeba by przejerzec schemat drzwi odnosnie elektryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem zamek w tylnych drzwiach i juz dziala bez zarzutu. Nie ma bledow na kompie, a jednak zaprogramowanie drzwi pasazera nadal nie dziala. Sytuacja bez zmian, tj. udaje sie zaprogramowac, opuszcza i podnosi tylko raz i trzeba programowac od poczatku. Gdzie jeszcze moze lezec przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 1. Jak włączyć opcje (jeżeli można) jak w temacie .Domykanie szyb po zamknięciu auta (nie kluczykiem) automatycznie.

2. Czy ktoś słyszał o opcji w naszych "suniach'' driving school mode jest to pokazane na filmiku na youtube 00:58 sekunda.

3.Pomiar oleju na fisie (fajnie wygląda) http://www.spalacz.pl/dolewania-oleju-ciag-dalszy-20-tfsi-audi-a4

4.Auxiliary Ventilation czy do tego musi być webasto? Czy można uaktywnić bez aby działało np schładzanie auta na parkingu? http://www.audienthusiasts.com/VagCom_AuxVent.html

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez marian2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jeśli ci nie działa zamykanie i otwieranie szyb podczas przytrzymywania przycisku ryglowania lub otwierania na pilocie to bardzo możliwe, że musisz dokonac adaptacji modułu zamykania szyb.

u mnie mechanik rozłączył kostkę z przewodami prowadzącymi do drzwi co poskutkowało tym, że przestało działać zamykanie i otwieranie szyb z pilota oraz zamykanie i otwieranie pojedynczym pociągnięciem lub naciśnięciem przycisku.

aby zaadoptować moduł wystarczy otworzyć szybę, następnie trzymać do momentu zamknięcia i nadal trzymać przez kilka sedund np. 5 sekund. Po tej operacji wszystko wróciło do normy.

Może to napisałem ci pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzięki za odp. ale chodziło mi właśnie o automatyczne domknięcie szyb np. jesli zapomnimy ich zamknąć a uzbroimy auto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Czy ktoś słyszał o opcji w naszych "suniach'' driving school mode jest to pokazane na filmiku na youtube 00:58 sekunda.

mozna to zakodowac poprzez adapatcje w RADIO 56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WRC wiesz może jak zakodować :naughty:

Podpinasz kompa wchodzisz w RADIO 56 ( CONCERT/SYMPHONY) adaptacja 10 kanal ( reszta jest w podpowiedziach VCDS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grzegorz mógłbyś podać całą adaptacje Driving School Mode poniewaz nie mam żadnych podpowiedzi jak wejdę w kodowanie . Z góry dziękuje :hi:.Dodam że mam vcdsa 12.12.

Edytowane przez marian2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...