Treść opublikowana przez marian2007
-
Aktualizacja sterownika skrzyni biegów S-tronic w Audi A4 B9
A znasz wersje softu którą wgrałeś?
-
Aktualizacja sterownika skrzyni biegów S-tronic w Audi A4 B9
Witam robiłeś update? Jakieś różnice?
-
aktywacja VIM
Bez problemu na nowym sofcie 13 2018r poszlo vcp+vim
-
MMI Navi Plus - cykanie, dziwny dźwięk podczas pracy navi
Podjedz do kogoś z vcp i ogarnie temat , można to wyciszyć ze 100 do 0
-
MMI Navi Plus - cykanie, dziwny dźwięk podczas pracy navi
Masz Soundaktor (niem. „Aktywator dźwięku”) to samochodowy system audio używany do symulacji hałasu silnika w kabinie niektórych samochodów Volkswagena. ... Zgłoszono, że odtwarza cyfrowe nagranie hałasu silnika, ale Volkswagen twierdzi, że te raporty są fałszywe i że odtwarza rzeczywisty hałas silnika samochodu. Na mmi w ADS individual masz możliwość wyboru dźwięku dynamic , comfort, auto . kompem możesz to wyciszyć całkowicie.
-
Bang & Olufsen - optymalne ustawienia
To inna platforma audi w której b&o nie oferuje ustawień basu a z kolei w ASs masz ustawienia basu .
-
Montaż nagłośnienia BANG&OLUFSEN w systemie MMI 3G w Audi A4 B8
Witam koledze w nl zakładali b&0 w a4 b8.5 2014r po zdjęciu cp przestała działać GALA tzw jest możliwość włączenia ale nie słychać podgłaśniania podczas jazdy. Zero błędów w dsp 47 .
-
Montaż nagłośnienia BANG&OLUFSEN w systemie MMI 3G w Audi A4 B8
Adressword : 47 Numer VAG : 8T1035223A Nazwa : System dźwiękowy Opis ster. : J525 DSP Prem Komunikacja : TP2.0, CANT=300 CANE=4DF Wersja SW : 0030 Kodowanie : 00000 Doczego służy to kodowanie ???? Nie wykryto usterek.
-
Wgranie ori Soft cjeb 1.8 tfsi 2014r
Witam dzięki pomocy KYKV wszystko poszło sprawnie i soft został przywrócony do ori w ECU cjeb 1,8 tfsi !!!!
-
Wgranie ori Soft cjeb 1.8 tfsi 2014r
- Wgranie ori Soft cjeb 1.8 tfsi 2014r
Tylko jest problem że kolega jest w nl a chipa robił w pl- Wgranie ori Soft cjeb 1.8 tfsi 2014r
Witam kolega zchipowal benz 1.8 tfsi cjeb 2014 i teraz chce wrócić do poprzedniego Softu ponieważ jak twierdzi za duże jest spalanie pod 12 l na 100 km . Czy jest możliwość wgrania ori Softu który posiada programem vcp lub innym ?- Montaż nagłośnienia BANG&OLUFSEN w systemie MMI 3G w Audi A4 B8
U mnie chodzi na tym radiu 4G0035056J- Montaż nagłośnienia BANG&OLUFSEN w systemie MMI 3G w Audi A4 B8
Tu nie chodzi o mmi high basic czy plusa po prostu musisz mieć radio z końcówką o oznaczeniu 053( Kazdy TUNER z końcowka ......53 obsluguje Banga?)czyli to co masz w bagażniku po lewej stronie jak otworzysz boczek zmieniasz kodowanie i radio ze wzmacniacza przekształca się w tzw przedwzmacniacz czyli tylko przepuszcza sygnał A nie jest już wzmakiem tą funkcję przejmuje wzmacniacz banga ?- Montaż nagłośnienia BANG&OLUFSEN w systemie MMI 3G w Audi A4 B8
Przednia szyba jest bardziej położona w a5 i może dla tego bo blędy w przednich słupkach drzwi też są inne .- Montaż nagłośnienia BANG&OLUFSEN w systemie MMI 3G w Audi A4 B8
Dzięki za odp trochę musiałem spilowac nie wiem w czym robiłeś Ale w a5 nie chciały wejść właśnie magnes przeszkadzał i wtyka- Montaż nagłośnienia BANG&OLUFSEN w systemie MMI 3G w Audi A4 B8
Wie ktoś jak ten głośnik wcisnąć w przednią konsolę pod szybą ? wymieniłem zwykły głośnik od mmi 3g na bang olu fsen Ale nie mogę go włożyć w podszybie- Montaż nagłośnienia BANG&OLUFSEN w systemie MMI 3G w Audi A4 B8
A5 ma na 100 % inne blendy w drzwiach są bardziej wygięte i nie pasuje do a4- Montaż nagłośnienia BANG&OLUFSEN w systemie MMI 3G w Audi A4 B8
Od biedy mikrofon odłącz od mmi jeśli masz dwa i odchacz w zielonym menu że jest tylko 1 mic i nie będzie błędu- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Jak masz mmi to też tam jest opcja w car żeby włączyć lub wyłączyć otwieranie szyb często jest to wyłączone- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czy wie ktoś czym się różni kodowanie pompy abs .org u mnie jest 031544 a po wymianie było .org 161D4C ? To i tamte kodowanie przyjmuje bez problemu .- Usunięcie ochrony komponentu w A4 B8
Witam Znalazłem firmę zajmującą Się ściąganiem CP bez online / zdalnie http://tuning-chip.pl/ ktoś już może robił w tej firmie?- Usunięcie ochrony komponentu w A4 B8
Witam ostatnio w NL pojechałem do warsztatu w którym zajmuja się doposażaniem audi vw i właściciel powiedział mi żeby ściągnąć CP najlepiej jechać do Audi serwisu powiedzieć że mi mrugają kontrolki że coś się dzieje z autem żeby podpieli kompa i nie mówić że coś wymieniałem ?Czy to zadziała samo podpięcie kompa w aso?- Niedzialajacy rygiel w stacyjce
Automat nie ma blokady kierownicy i ryglowania stacyjki- Niedzialajacy rygiel w stacyjce
Witam po wymianie kierownicy i zakodowaniu łopatek w audi a4 2013 3.0 tdi kombi przestał działać rygiel od stacyjki zna ktoś może kodowanie aby przywrócić pierwotne kodowanie ? - Wgranie ori Soft cjeb 1.8 tfsi 2014r