Treść opublikowana przez Kodzak33
-
Drżenie w kokpicie w Audi A6 C7 3.0 TDI
Mam podobnie i w rezonans brzęczenie wpada tunel powietrza między nagrzewnicą a deską. Wyjmij osłonę głośnika centralnego i w czasie brzęczenia włóż tam rękę i dociśnij ten tunel i dźwięk powinien ustąpić. Chyba że u siebie już rozwiązałeś problem inaczej?
-
Audi a6 c7.5 2.0 tdi quattro s line
Witam, Sprzedam swoją a6 c7, polski salon 2 właściciel. Podaję link do ogłoszenia https://autoplac.pl/oferta/audi/a6/c7-2-0-2017r-avant-tdi-quattro-model-2018-7951-5474-HC
-
Poduszka skrzyni s tronik 4m0399153l
Oddam za 50 zł
-
Skoki obrotów w Audi A6 C7 2.0 TDI quattro DL501
Winowajcą skoków obrotów i gaśnica auta była raczej dwumasa. Miałeś inne objawy dwumasy takie jak rezonans czy brzęczenie w desce rozdzielczej?
-
Poduszka skrzyni s tronik 4m0399153l
Sprzedam w bardzo dobrym stanie poduszkę skrzyni biegów s tronik 0b5, 0ck. Wysyłka paczkomat albo odbiór osobisty Warszawa Mokotów
-
Trzeszczące wnętrze w A6 C7
Czy w desce rozdzielczej ta listwa przy szybie może wydawać grzechotanie lub trzeszczenie?
-
Błąd 5353456 - tryb jazdy we mgle aktywny w Audi A6 C7
-
Błąd 5353456 - tryb jazdy we mgle aktywny w Audi A6 C7
Czy to normalne że środek nie jest zaparowany a tylko boki w tym trójkącie kamery? Brak błędu grzałki itp
-
Błąd 5353456 - tryb jazdy we mgle aktywny w Audi A6 C7
W związku z komunikatem czy błędem zwał jak zwał z tytułu znalazłem w kodowaniu 09, bit2. Zastanawiam sie czy po zaznaczeniu i zakodowaniu bit2 nie będzie ten błąd występował?
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Posiadam a6 c7.5 w adaptacjach jest opcja czułości ciśnienia w oponach w skali od 0 do 7. Ktoś się orientuję przy jakiej liczbie jest czulszy ? Fabrycznie jest 5, auto bez czujników
-
Błąd 5353456 - tryb jazdy we mgle aktywny w Audi A6 C7
Byłem dziś na odisie i błąd/ informacja tak jak w vcds tak samo występuje. W wyjaśnieniu jest napisane, że światła się opuszaczaja ze względu na mgłe i nie ma żadnego problemu.
-
Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B9 2.0 TDI DEZE 163 KM MHEV
Zalej 0w30
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Na grupie fb audi a6 c7 polska ,wystawił parę dni temu za 800 zł
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Sprzedawca twierdzi że miał u siebie zakładać, ale auto się sprzedało ?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Czyli sprzedawca w wuja wali... Podsumowując w d4 uszy zwrotnicy są dłuższe
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Mam do kupienia zacisk z d4 356x22, czyli mogę jarzmo dać z d4 a zacisk swój i przewód zasilający będzie wchodził po staremu. Dobrze rozumiem?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Czyli 356x22 z d4 nie wejdą mi do c7. Szkoda, że od razu nie napisałeś. Masz jakiś adapter aby weszły? U siebie założyłeś
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Mając w a6 c7 356/330, mam okazję założyć na tył 356x22. Pytanie czy to będzie grało z przodem ? Czy to ma sens ?
-
Lampy Matrix w Audi A6 C7 nie doświetlają zakrętów podczas jazdy
Być może w adaptacjach można zmienić próg prędkości, ale trzeba wiedzieć gdzie ?
-
Lampy Matrix w Audi A6 C7 nie doświetlają zakrętów podczas jazdy
-
Lampy Matrix w Audi A6 C7 nie doświetlają zakrętów podczas jazdy
Zgadza się to co piszesz, czyli żadne kodowanie nie uaktywni "doświetlania" przy większych prędkościach?
-
Lampy Matrix w Audi A6 C7 nie doświetlają zakrętów podczas jazdy
Posiadając matrix w c7 mam wrażenie, że nie doświetlają zakrętów podczas jazdy. Na postoju z ruchem kierownicy jest doświetlenie jak i np przed skrzyowaniem. Czy matrix posiadają owe doświetlanie zakrętów? Czy bit 0 muszę dokodować?
-
Sterownik maglownicy w A4 B8
Po zalaniu Flash wystarczył?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
W pompie ? Wiesz od ilu stopni taki błąd łapie?