-
Klimatyzacja w Audi A5 8T nie chłodzi
Byłem u majstra od klimy, spuscił czynnik było go z 450 gram, a powinno być jak dobrze pamiętam 530, ale sprężarka cytuję " chce ruszyć ale coś ją blokuje" mówił też coś o zaworku w sprężarce że jak auto stało ponad rok to ten zaworek mógł się tam zastać i może trzeba pojeździć z włączoną klimą, co o tym myślicie ?
-
Klimatyzacja w Audi A5 8T nie chłodzi
bardziej mi chodziło o diagnozę, sprawdzenie co tam się dzieje że ona nie chłodzi niż żeby to tym nabić, ale finalnie pojadę na serwis
-
Klimatyzacja w Audi A5 8T nie chłodzi
Nie wiem kiedy robiony był serwis klimy bo mam auto od zimy tamtego roku i mało jezdziłem z racji pracy. Dzisiaj podłączyłem taki sprzęt od znajomego jakiś tani z butelką metalową co można samemu klimę nabić i pokazywał że jest duże ciśnienie w układzie bo strzałka była na czerwonym, czy to ten sprzęt jest lipny czy serio tam się zrobiło jakieś ciśnienie ?
-
Klimatyzacja w Audi A5 8T nie chłodzi
Witam wszystkich, dzisiaj zauważyłem że klima mi nie chłodzi, klikam przycisk AC (świeci się cały czas nie wyłącza się) ale z nawiewów nie leci zimne powietrze tylko takie jak jest na zewnątrz. Sprawdzałem VCDSem i błędów nie ma w klimatyzacji, w blokach pomiarowych jest coś takiego (AC włączone). Znajomy podpowiedział żeby wymienić czujnik ciśnienia klimatyzacji i to może być to (chodzi o ten zaworek 4H0959126B, tylko ja mam z końcówką E u siebie w aucie) Co o tym myślicie ?
-
Jak usunąć resztki kleju i folii z szyby w Audi A4 B8?
a nitro rozpuści troszkę te resztki folii ? Rozcieńczalnik działa na klej bo to już sprawdziłem, ale na to ciemne nie chcę
-
Jak usunąć resztki kleju i folii z szyby w Audi A4 B8?
myślisz że nitro ruszy to jak rozcieńczalnik lakierniczy nie dał rady ?
-
Jak usunąć resztki kleju i folii z szyby w Audi A4 B8?
Witam, mam problem bo zerwałem starą folie która już miejscami sama odchodziła i zostało po niej coś takiego, jak to usunąć bo wygląda to okropnie :/ To coś się wcale nie klei, tak jakby zaschnięty klej czy coś. Używałem już acetonu do paznokci, rozcieńczalnika lakierniczego i nic.
-
Asystent pasa ruchu Audi A5 8T - nowe radary i dużo błędów
Czyli ten drugi jest raczej uszkodzony i do wymiany ? może głupie pytanie ale który to jest sterownik 2? Ten z numerem 568B czyli slave ?
-
Asystent pasa ruchu Audi A5 8T - nowe radary i dużo błędów
aha, czyli to o to chodziło, to troszkę nie zrozumiałem na początku czyli normalnie fleshować i przypisać później, zastanawiają mnie tylko te 2 błędy od sterownika 2 co to jest
-
Asystent pasa ruchu Audi A5 8T - nowe radary i dużo błędów
Byłem dzisiaj u majstra od kodowania i na Odisie jest coś takiego, ponoć trzeba je przefleszować bo mam złą wersję, czy może lepiej je zwrócić i zamówić inne ? jak myślisz ?
-
Asystent pasa ruchu Audi A5 8T - nowe radary i dużo błędów
A ogólnie co daje zmiana regionu w tym miejscu ?
-
Asystent pasa ruchu Audi A5 8T - nowe radary i dużo błędów
Możesz podać mi szybką instrukcję jak zmienić region vcdsem ?
-
Asystent pasa ruchu Audi A5 8T - nowe radary i dużo błędów
a to nawet nie wiedziałem że można to z autoscanu się tego dowiedzieć, zawsze jakaś nowa informacja a jesli chodzi region to jest to możliwe zmiany za pomocą VCDSa ?
-
Asystent pasa ruchu Audi A5 8T - nowe radary i dużo błędów
czyli będę zmuszony raczej pojechać do kogoś kto ma oryginał czyli po przypisaniu, tzw parametryzacji trzeba będzie coś jeszcze robić ? czy wreszcie będę mógł się tym cieszyć
-
Asystent pasa ruchu Audi A5 8T - nowe radary i dużo błędów
widzę że to jest VCP, a chińczykiem da się to zrobić ?
hunter999
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta