Jump to content

golfagn

Pasjonat
 • Content Count

  579
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11

About golfagn

Informacje

 • First name
  Jakub
 • Location
  Łódź

Car

 • Car model
  A4 B6
 • Car body
  Avant
 • Year of production
  2002
 • Engine
  2.4 V6
 • Engine code
  BDV
 • Drive
  FWD
 • Gearbox
  Manual
 • Fuel
  PB+LPG

Recent Profile Visitors

1,349 profile views
 1. Ale w czym problem? Jedź na serwis zawieszenia i zdiagnozują wszystko. I tak płaci sprawca.
 2. Powiadomić sąsiada. Jak nic nie pomoże to nagrać filmik i pokazać zarysowania i powiadomić, że jeszcze jedno takie zdarzenie to będzie płacił za lakierowanie. To Tobie powinno chyba zależeć na tym, żeby mieć ładne auto a sąsiadowi, żeby za to nie płacił.
 3. Dołożę swoje 3 grosze: założyłem w weekend wyłącznik. Auto mam wg VIN-u i wpisu w książce do "nowej wersji" (lipiec 2002). Oczywiście było inaczej Kupiłem wszystkie graty do nowej wersji, sam wyłącznik bez problemu podłączyłem do istniejącej instalacji. Kluczyk pasował (ponoć stare nie pasują do nowych). Jazda zaczęła się przy próbie podłączenia kontrolki: Oba piny były zajęte. Zmostkowałem nowe kabelki, podłączyłem lampkę, przeprogramowałem i działa. Więc można stosować oba zestawy zamiennie. Mała podpowiedź- nie trzeba zrzucać tunelu do podpięcia s
 4. Zobacz ofertę Sprzedam przycisk ESP. Stan idealny. Siema, sprzedam przycisk ESP. Stan wizualny jak na zdjęciach-perfekcyjny. W Łodzi możliwy odbiór osobisty. Wyślę najchętniej paczkomatem ew pocztą. Cena 59zł. Paczkomat dyszka. Na innym ogłoszeniu mam wizytownik do kompletu. Pozdrawiam! Cena 49,00 zł Dodający golfagn Wys
 5. Siema, sprzedam przycisk ESP. Stan wizualny jak na zdjęciach-perfekcyjny. W Łodzi możliwy odbiór osobisty. Wyślę najchętniej paczkomatem ew pocztą. Cena 59zł. Paczkomat dyszka. Na innym ogłoszeniu mam wizytownik do kompletu. Pozdrawiam!
 6. Zobacz ofertę Sprzedam wizytownik. Siema, sprzedam wizytownik. Wersja podświetlana. Stan wizualny jak na zdjęciach. Wysuwa się idealnie. W Łodzi możliwy odbiór osobisty. Wyślę najchętniej paczkomatem ew pocztą. Sprzedane. Cena 88zł. Paczkomat dyszka. Na innym ogłoszeniu mam przycisk ESP w stanie perfekcyjnym. Pozdrawiam! Cena 88,00 zł Dodający golfag
 7. Siema, sprzedam wizytownik. Wersja podświetlana. Stan wizualny jak na zdjęciach. Wysuwa się idealnie. W Łodzi możliwy odbiór osobisty. Wyślę najchętniej paczkomatem ew pocztą. Cena 88zł. Paczkomat dyszka. Na innym ogłoszeniu mam przycisk ESP w stanie perfekcyjnym. Pozdrawiam!
 8. Temat nieaktualny. Wszystko już działa. Lu-gi, serio da radę kupić ja za ok 300. Po prostu często sprzedający nie wie co ma. Była w tym roku za 350 bodajże. A czy to zdechlak czy nie kto raczy wiedzieć? To samo z przekładnią za 700 czy 900zł. Temat do zamknięcia.
 9. Tak ciężko wpisać w allegro maglownica audi a4 servotronic? Link
 10. Nie. Wiem co mówię. Sam za tyle dawno temu kupiłem (370zł). Czasem ktoś wystawi i nie wie nawet, że to z servotronic wersja. Wystarczy czasem poszukać nie po numerze przekładni a po numerze obudowy. Aktualnie jest jakiś na allegro za 450.
 11. Allegro komplet 450zł. Jak się zapoluje to da radę kupić za 300zł. Tak, servotronic sprawny na gwarancji.
 12. Masz na myśli oddać na regenerację czy samemu próbować wymienić uszczelki? Wymienić magiel to nie problem, samej maglownicy nie naprawiałem jeszcze. W moim mieście Łodzi za regenerację z wymianą wołają 650zł około. Magiel mogę mieć sporo taniej.
 13. Mam instalację z B7, moja zaczęła sikać i muszę wymienić. Chociaż szczerze mówiąc może założę jakąkolwiek sprawną, bo z czasem na poszukiwania słabo.
×
×
 • Create New...