Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pietka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pietka odpowiedział(a) na ew89cia temat w Audi A4 B9
    W pełni popieram przedmówce Łopatki działają genialnie - kwestia kliknięcia w odpowiednim momencie - i z pełną świadomością pisze - nie wyjdzie to wolniej niż manual. Jeśli komukolwiek podchodzi serce do gardła podczas wyprzedzania ...to sugeruje przestać wyprzedzać - bo wygląda to na błąd w planowaniu a nie szybkości skrzyni I ...prawdę mówiąc jestem przekonany ze za parę lat ręcznych nie będzie -z prostej przyczyny - nie ma opcji autonomicznej jazdy z ręczną skrzynią - zresztą wkrótce kierowca będzie pasażerem... i to jest trochę przykre...
  2. Pietka odpowiedział(a) na kazimierz temat w Audi A4 B9
    Nie da sie ukryć ze to efekt użytkowania - tez tak trochę mam - albo ja jestem za duzy ...albo samochód za mały - niestety jak dla mnie za nisko się wsiada i często boczek "dostaje" ode mnie....
  3. Pietka odpowiedział(a) na ew89cia temat w Audi A4 B9
    Wiele lat jeździłem manualem i tez miałem wrażenie ze jaki to ze mnie sportowy i rasowy kierowca ( ach to wycie silnika przy czerwonym polu...to nic ze nie przyspiesza samochodu - przyspiesza bicie serca - no i można kobiecie zaimponować - taki ryyyk ) Na serio - nigdy więcej manuala - żadna wygoda, ani szybciej ani lepiej - a jak już naprawdę (szybka) skrzynia nie robi co ja chce....naciskam łopatkę i w ułamku sekundy ( szybciej niż moj 40 letni zestaw noga plus ręka w manualu) mam inny bieg. Rozumiem sentyment. Może nawet i do korbek... ale jeśli mnie życie nie zmusi do manuala nie wrócę.
  4. Tak BTW - kamera nie tylko wychwytuje pojazdy z naprzeciwka ale także rozpoznaje samochód jadący przed nami i bardzo sprytnie wycina wiązkę tak żeby nie oślepiać w lusterku. System cwany - działa sprawnie - jestem bardzo zadowolony.
  5. @heretyk Jak zwal tak zwal - przy hamowaniu wydaje z siebie dźwięk starych drewnianych drzwi... nie za mocno ale jednak. Plastiki na boczkach drzwi ( ten paskudny czarny tuz obok klamki - taki trójkąt - trzeszczy przy dotykaniu i chwytaniu za klamkę... w słupku cos cyka...to samo w drzwiach na wybojach... Delikatnie mówiąc jak "nówkę nie smigana" trochę..."suabo" ;))
  6. Pietka odpowiedział(a) na vico temat w Audi A4 B9
    Czujnik temperatury (bodaj działający na podczerwień)
  7. Sam jestem ciekaw u mnie tez skrzypi.... zresztą jestem trochę zawiedziony jakoscia samochodu - 7k przebiegu we wnętrzu w okolicach drzwi coś stuka, w słupku skrzypi... przy hamowaniu skrzypi...następny będzie znów Touareg- tam jakoś mało skrzypiało ....;)
  8. Jaka cepelia ?? Std. dla wersji S-line... sam tak mam. Skoro Audi tak to wypuściło to podważasz własne stwierdzenie o wysmakowaniu...
  9. Pietka odpowiedział(a) na dawson temat w Audi A4 B9
    Hm.... myślę ze matowienie to niestety wygoda użytkowników ( myjnie automatyczne ) ... Polerka pewnie zmatowienie szybko usunie Ale możliwe ze lakier niemetaliczny jest bardziej miękki co za tym idzie bardziej podatny na zniszczenie... Ja bym brał i narazie nie myślał - 6 lat - wiele moich samochodów w metaliku po 6 latach tez nie miało idealnych lakierów - niestety ( ci którzy otwierają drzwi z impetem obok stojącego na parkingu innego samochodu niech będą wykleci....
  10. Hej, w pełni zgadzam się z powyższym ! Matrix działają świetnie - a adaptacyjne zawieszenie miałem w dwóch poprzednich samochodach i prawdę mówiąc nie warte dopłacenia ( czego nie zrobilem - choć we wjendym z nich to była kombinacja pneumatyki adaptacji co już miało pewien sens ( np w trybie sport obniżenie samochodu ). Co do klimy - ta jednostrefowa - ma naprawdę nieciekawy "interface" - po prostu nie przystoi do dzisiejszych czasów ( te pokrętła z "narysowana" skala ).....no nie... tak jak ktoś wspomniał - wróciłbym np. do VW czy skody i za te pieniądze miałbym ...ładniej i lepiej
  11. Pietka odpowiedział(a) na dawson temat w Audi A4 B9
    Ja mam biały ibis - ale tylko pół roku wiec trudno cokolwiek powiedzieć. Swoja droga kolor/lakier to jedna z ostatnich rzeczy jaka bym się martwił / rozważał przy zakupie używanego Byleby nie różowy.... Swoją droga jakie opinie krążą o tym lakierze ?
  12. @heretyk Koleś z audiforum zakręcony - ale wygląda na to ze mu się ta sztuka udała - choć nie w pełni - masz racje coś mu nie działa nadmuch na nogi. Teoretycznie pewnie możliwe - swego czasu działało to np. w Golfach bodaj w szóstce można było włożyć panel z siódemki - który chodził chyba od ręki... Rozumiem ból tych którzy nie mają - klasyczna klima z podstawowym panelem wygląda jak wygląda - sam wybrałem trzy strefy głównie ze względu na panel
  13. Sam jestem ciekaw ile i co by z tego wyszlo Niestety grupa B9 to nadal bardzo malo ludzi i malo wątków...
  14. Ostatnim zdaniem mnie pozytywnie rozbawiłeś Sam to czasem siedzę w samochodzie żeby posłuchać głośniej muzyki w spokoju
  15. Oj to żeś mi zadał pytanie - może znajdę jeszcze ten AŚ w którym było to opisane ale nie obiecuję - artykuł był jakieś 4-6 tygodni temu....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.