Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Avant - V6 3.0 TDI quattro - daytona grey pakiet czerń


BlackM4mba

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, BlackM4mba napisał:

Silnik i skrzynia, komplet. To chyba najlepsza opcja

Tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2022 o 15:33, BlackM4mba napisał:

Silnik i skrzynia, komplet. To chyba najlepsza opcja

Pogadaj z tunerem aby dopasował Ci w mapce ciśnienie oleju. Mamy u nas w silnikach pompę oleju ze zmienną regulacją ciśnienia, sterowaną właśnie na podstawie mapy. Fabrycznie jest tak, że na wolnych obrotach i częściowym obciążeniu silnika ciśnienie oleju jest zbyt mocno redukowane. W niektórych przypadkach doprowadziło to do zatarcia silników na skutek niedostatecznego smarowania. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda oryginalna mapka ciśnienia zależna od obciążenia silnika. Wiem, że niektórzy tunerzy podnoszą ciśnienie oleju aby zapewnić lepszy obieg i smarowanie.

IMG-20220314-WA0000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Muskel1 napisał:

Tak wygląda oryginalna mapka ciśnienia zależna od obciążenia silnika. Wiem, że niektórzy tunerzy podnoszą ciśnienie oleju aby zapewnić lepszy obieg i smarowanie.

IMG-20220314-WA0000.jpg

Dzięki wielkie za dane !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. I jak tam lampki w drzwiach po prawie roku czasu? Widać żeby się coś wypalało i rozmywało? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Deamian napisał:

Hej. I jak tam lampki w drzwiach po prawie roku czasu? Widać żeby się coś wypalało i rozmywało? 

Nic złego się z nimi nie dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Dlaczego sprzedajesz auto?

Mam budowę domu rozpoczętą i chciałbym jak najszybciej tam zamieszkać. Niestety to jest niesamowity pochłaniacz kasy, szczególnie w obecnej sytuacji i coś trzeba poświęcić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

No tak, budowa domu to studnia bez dna?

Niestety. Ale moja decyzja o sprzedaży nie jest ostateczna, fakt wystawiłem ogłoszenie, ale coraz bardziej jestem przekonany o jego wycofaniu i zostawieniu sobie tego auta. Szkoda mi go, a tym bardziej, że mam wszystko już zrobione pod własne upodobania :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2023 o 09:22, BlackM4mba napisał(a):

Niestety. Ale moja decyzja o sprzedaży nie jest ostateczna, fakt wystawiłem ogłoszenie, ale coraz bardziej jestem przekonany o jego wycofaniu i zostawieniu sobie tego auta. Szkoda mi go, a tym bardziej, że mam wszystko już zrobione pod własne upodobania :)

Nie sprzedawaj. Auta poszły w górę i nic sensownego w zamian nie dostaniesz. Masz zarąbiste auto i wiesz o tym. Nic Cię w nim również nie zaskoczy.:thumbup1:

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...