Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 Avant - V6 3.0 TDI quattro - daytona grey pakiet czerń

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
33 minuty temu, BlackM4mba napisał:

Silnik i skrzynia, komplet. To chyba najlepsza opcja

Tak jest.

Opublikowano
W dniu 12.03.2022 o 15:33, BlackM4mba napisał:

Silnik i skrzynia, komplet. To chyba najlepsza opcja

Pogadaj z tunerem aby dopasował Ci w mapce ciśnienie oleju. Mamy u nas w silnikach pompę oleju ze zmienną regulacją ciśnienia, sterowaną właśnie na podstawie mapy. Fabrycznie jest tak, że na wolnych obrotach i częściowym obciążeniu silnika ciśnienie oleju jest zbyt mocno redukowane. W niektórych przypadkach doprowadziło to do zatarcia silników na skutek niedostatecznego smarowania. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Tak wygląda oryginalna mapka ciśnienia zależna od obciążenia silnika. Wiem, że niektórzy tunerzy podnoszą ciśnienie oleju aby zapewnić lepszy obieg i smarowanie.

IMG-20220314-WA0000.jpg

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, Muskel1 napisał:

Tak wygląda oryginalna mapka ciśnienia zależna od obciążenia silnika. Wiem, że niektórzy tunerzy podnoszą ciśnienie oleju aby zapewnić lepszy obieg i smarowanie.

IMG-20220314-WA0000.jpg

Dzięki wielkie za dane !

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Smarowałeś już prowadnice dachu?

Opublikowano

Hej. I jak tam lampki w drzwiach po prawie roku czasu? Widać żeby się coś wypalało i rozmywało? 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Deamian napisał:

Hej. I jak tam lampki w drzwiach po prawie roku czasu? Widać żeby się coś wypalało i rozmywało? 

Nic złego się z nimi nie dzieje :)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Dlaczego sprzedajesz auto?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Dlaczego sprzedajesz auto?

Mam budowę domu rozpoczętą i chciałbym jak najszybciej tam zamieszkać. Niestety to jest niesamowity pochłaniacz kasy, szczególnie w obecnej sytuacji i coś trzeba poświęcić ?

Opublikowano

No tak, budowa domu to studnia bez dna?

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

No tak, budowa domu to studnia bez dna?

Niestety. Ale moja decyzja o sprzedaży nie jest ostateczna, fakt wystawiłem ogłoszenie, ale coraz bardziej jestem przekonany o jego wycofaniu i zostawieniu sobie tego auta. Szkoda mi go, a tym bardziej, że mam wszystko już zrobione pod własne upodobania :)

Opublikowano
W dniu 15.03.2023 o 09:22, BlackM4mba napisał(a):

Niestety. Ale moja decyzja o sprzedaży nie jest ostateczna, fakt wystawiłem ogłoszenie, ale coraz bardziej jestem przekonany o jego wycofaniu i zostawieniu sobie tego auta. Szkoda mi go, a tym bardziej, że mam wszystko już zrobione pod własne upodobania :)

Nie sprzedawaj. Auta poszły w górę i nic sensownego w zamian nie dostaniesz. Masz zarąbiste auto i wiesz o tym. Nic Cię w nim również nie zaskoczy.:thumbup1:

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Ja też na Twoim miejscu bym nie sprzedawał?

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie w temacie się nie działo, autko dalej jeździ bez problemów, ale sprzedałem je ostatecznie i kupiłem od znajomego BMW X5 30d xdrive, które jest zdecydowanie większe i bardziej komfortowe, a w przypadku dwójki małych dzieci i ich fotelików na tylnej kanapie ma to ogromne znaczenie 😀.

Samochód wyposażony praktycznie we wszystko co było dostępne tj. zawieszenie pneumatyczne, tylna oś skrętna, pakiet M, hamulce sportowe M, laserowe światła, HUD, webasto, fotele komfortowe ze skóry merino z ogromną możliwością regulacji, z wentylacją, masażem i grzaniem, tylne również grzane, klimatyzacja 4-strefowa, skóra na desce, dożywotnie pakiety connected, wraz z drive recorder z 4 kamer samochodu, dwa komplety oryginalnych kół itd. poniżej kilka zdjęć.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Edytowane przez BlackM4mba

Opublikowano

ojjj... żeby tak zdradzić markę... nieładnie, ojjj nieładnie...

Opublikowano

Gratulacje i bezawaryjnej jazdy)

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, janusz75 napisał(a):

ojjj... żeby tak zdradzić markę... nieładnie, ojjj nieładnie...

Najgorzej, że ze szwagrem prowadziliśmy odwieczną wojnę, ja za Audi on za BMW, a teraz zamieniliśmy się stronami 😆 ja uważam że trzeba probować różnych marek, wtedy można też wyrobić sobie pewne zdanie 😊 ale została oryginalna mata pod fotelik i koncentrat płynu zimowego z Audi 🫣

Edytowane przez BlackM4mba

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Gratulacje i bezawaryjnej jazdy)

Dziękuję 😀

Opublikowano
53 minuty temu, BlackM4mba napisał(a):

Najgorzej, że ze szwagrem prowadziliśmy odwieczną wojnę, ja za Audi on za BMW, a teraz zamieniliśmy się stronami 😆 ja uważam że trzeba probować różnych marek, wtedy można też wyrobić sobie pewne zdanie 😊 ale została oryginalna mata pod fotelik i koncentrat płynu zimowego z Audi 🫣

szerokości...😊

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Daytona w black i wszystko jasne 👍

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.