Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 Avant - V6 3.0 TDI quattro - daytona grey pakiet czerń

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
12 godzin temu, BlackM4mba napisał:

Może nie jest to oryginał, ale wg. mnie lampki dają radę :decayed: jak się jakaś spali to idę w oryginały.

20210924_201528.jpg

20210925_001131.jpg

Wygladaja mega masz może link do nich tez na takie poluje. Może być na pw

Opublikowano

Czerwonych lampek w boczkach drzwi jeszcze brakuje:whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pomyślę :wink: 

ciekawe że w samochodzie działa mi tak jakby funkcja auto hold. Nie mam tego przycisku obok ręcznego i działa to tak, że na światłach po zatrzymaniu pociągnę dźwigienkę ręcznego, wtedy zaświeca się na zielono ręczny:eusathink:

Opublikowano

To jest asystent ruszania, serynie w każdej a4 b9, pomaga to ruszyć pod górę aby auto nie stoczyło się do tyłu.

Opublikowano
Godzinę temu, BlackM4mba napisał:

ciekawe że w samochodzie działa mi tak jakby funkcja auto hold. Nie mam tego przycisku obok ręcznego i działa to tak, że na światłach po zatrzymaniu pociągnę dźwigienkę ręcznego, wtedy zaświeca się na zielono ręczny:eusathink:

Tak jest praktycznie w każdym samochodzie z pneumatycznym ręcznym. W moim B8 tak jest i tak samo jeździłem Oplem Astrą i też tak to działało. Auto hold to inna bajka :D

P.S - Bardzo ładne Audi :thumbup1:

Opublikowano

Ręczny jest elektromechaniczny nie pneumatyczny:wink:

Opublikowano
1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Ręczny jest elektromechaniczny nie pneumatyczny:wink:

Racja :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, dazwid napisał:

P.S - Bardzo ładne Audi :thumbup1:

Dzięki bardzo :hi:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała zmiana a cieszy :glupek2:

20220201_153310.jpg

20220201_152726.jpg

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Teraz kierownica i boczki przy tunelu w alkantarę i będzie wszystko pasować :)

 

ps. Ostatnio taką nowa rs5 z ścięta kierownica w alcantarze jeździłem i kierownica robi robotę. 

Opublikowano
9 godzin temu, RaV22K napisał:

Teraz kierownica i boczki przy tunelu w alkantarę i będzie wszystko pasować :)

 

ps. Ostatnio taką nowa rs5 z ścięta kierownica w alcantarze jeździłem i kierownica robi robotę. 

Niestety trzeba o nią dbać, bo jak jest brudna i wyślizgana to już efekt jest mizerny... Na ten moment wybrałbym całość w perforowanej skórze, w innym wątku kolega wrzucił do siebie taką i wygląda mega. 

Opublikowano
51 minut temu, czarny69 napisał:

Niestety trzeba o nią dbać, bo jak jest brudna i wyślizgana to już efekt jest mizerny... Na ten moment wybrałbym całość w perforowanej skórze, w innym wątku kolega wrzucił do siebie taką i wygląda mega. 

Miałem kierownicę w alkantarze, jest przyjemna w dotyku i co najważniejsze nie ślizga się w łapach, skóra przy niej nawet perforowana to dziadostwo

Alkantarę Wystarczy od czasu do czasu  wyczyścić i jest ok.

Jak sciuchram swoją skórzaną to od razu robię w alkantarze.

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

Auto Hold zamontowany i działa bez problemu. Dzięki @Muskel1 :wink:

20220205_140419.jpg

Edytowane przez BlackM4mba

Opublikowano

To superowo :thumbup1::hi:

Opublikowano
W dniu 1.02.2022 o 15:39, BlackM4mba napisał:

Mała zmiana a cieszy :glupek2:

20220201_153310.jpg

20220201_152726.jpg

Na kierze też masz alcantare?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kristof91 napisał:

Na kierze też masz alcantare?

Nie i raczej nie planuję, kierownica zostanie ścięta i perforowana. Mam na boczkach drzwi taką alkantarę i wg. mnie drążek w alkantarze pasuje do wnętrza. 

Opublikowano

Czyli miałeś perfore a zmieniłem na alkantare?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.