Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Avant - V6 3.0 TDI quattro - daytona grey pakiet czerń


BlackM4mba

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.02.2022 o 15:39, BlackM4mba napisał:

Mała zmiana a cieszy :glupek2:

20220201_153310.jpg

20220201_152726.jpg

Mod na plus :) może podłokietnik daj w alcantarze ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2022 o 14:30, BlackM4mba napisał:

Auto Hold zamontowany i działa bez problemu. Dzięki @Muskel1 :wink:

20220205_140419.jpg

To auto i kolor jest zarąbiste, ale co do tej gałki to mam mieszane uczucia. Mam takie wrażenie, ze nie wiadomo od czego ona się tu wzięła i nie gra z niczym. Nie bierz tego za złe, bo pewnie przyjemnie się nią operuje ale pewnie gdyby kiera była w zestawie to by już inaczej wyglądało.

Pozdrawiam,

Vvalery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, vvalery napisał:

To auto i kolor jest zarąbiste, ale co do tej gałki to mam mieszane uczucia. Mam takie wrażenie, ze nie wiadomo od czego ona się tu wzięła i nie gra z niczym. Nie bierz tego za złe, bo pewnie przyjemnie się nią operuje ale pewnie gdyby kiera była w zestawie to by już inaczej wyglądało.

Pozdrawiam,

Vvalery

Nie widać tego na zdjęciu, natomiast ona pasuje do alkantary, którą mam na boczkach drzwi, jak i na fotelach. Wiadomo, kwestia gustu ale mi akurat pasuje czuć pod ręką ten miękki materiał ;) Problem z kierownicą jest dla mnie jeden, a dokładniej nie znalazłem oryginału z logo s i ściętej oraz alkantara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marcin_o23 napisał:

to szukaj kiery z rs4, jest cięta i w alcantarze, do tego wygląda super

Ok, tylko 2 sprawy, kierownica musiałaby mieć białe przeszycia a nie czerwone i  kolejna to logo, mój samochód to A4, a nie RS4 więc według mnie to by się bardzo gryzło. O ile S4 by mi nie przeszkadzało to RS4 już tak. Ale dzięki za podpowiedź

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, BlackM4mba napisał:

Nie widać tego na zdjęciu, natomiast ona pasuje do alkantary, którą mam na boczkach drzwi, jak i na fotelach. Wiadomo, kwestia gustu ale mi akurat pasuje czuć pod ręką ten miękki materiał ;) Problem z kierownicą jest dla mnie jeden, a dokładniej nie znalazłem oryginału z logo s i ściętej oraz alkantara ;)

No własnie tego na zdjęciach nie widać za bardzo ale jak tak jest to OK. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich poszukiwaniach części udało mi się je wreszcie skompletować i założyć dyfuzor z polifta.

20220228_0657081.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1: sam zakładałeś?

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, mam parę zdjęć, które tak na prawdę niczego nie pokazują, bo po zdjęciu zderzaka to już sama przyjemność. https://youtu.be/r1cQRY2mpZs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BlackM4mba napisał:

Jasne, mam parę zdjęć, które tak na prawdę niczego nie pokazują, bo po zdjęciu zderzaka to już sama przyjemność. https://youtu.be/r1cQRY2mpZs

Masz side assist?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, po odkręceniu zderzaka i odsunięciu masz tak na prawdę jedną wtyczkę do odpięcia za wnęką po stronie kierowcy (trzeba ją przełożyć przez otwór w karoserii), a w zderzaku tylko przewód (chyba od otwierania gestem bagażnika) trzeba przełożyć w dokładce zderzaka.20220226_120155_resized.thumb.jpg.2b0f42dc75659e32f79633bb1e2e3f87.jpg20220226_134304_resized.thumb.jpg.a2e4c844ff1992886ccbfc7beebb9c83.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zeszytami naprawczymi, po demontażu zderzaka przy side assist należy przeprowadzić kalibrację radarów. Sprawdzałeś czy poprawnie funkcjonuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, sprawdzę. Nie zauważyłem na razie nieprawidłowości w działaniu. @siemian jak to było u Ciebie? Robiłeś kalibrację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie robiłem a ściągałem zderzak parokrotnie. Wszystko działa bez zarzutu. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrze jest wykoać kalibrację, na wypadek gdyby zderzak nie siadł idealnie tak samo jak był. Pewnie dlatego to zalecają. 

 

20220228_152842.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Myślę, że dobrze jest wykoać kalibrację, na wypadek gdyby zderzak nie siadł idealnie tak samo jak był. Pewnie dlatego to zalecają. 

 

20220228_152842.jpg

Ten zderzak tak siada ze nie ma praktycznie możliwości żeby jakoś inaczej się ułożył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa poprawnie, sprawdzone. Przy okazji zrobię pewnie kalibrację, żeby mieć pewność :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...