Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kuba99

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam , posiadam Audi A4 B5 i podczas jazdy słychać mocny szum wiatru w okolicach lusterek , ściągnąłem tą plastikowa zaślepkę od lusterka i nawet jak jest mocny wiatr na dworze i auto po prostu stoi to w tym miejscu wiatr przedostaje się do środka. Miał ktoś z was tak samo ? a może macie jakiś pomysł ?
  2. Już próbowałem i nic
  3. Witam posiadam Audi A4 B5, po przekroczeniu 50km/h w przednich drzwiach od kierowcy słychać wiatr i nie mogę tego zlokalizować ma ktoś jakiś pomysł ?
  4. Witam , mam problem to znaczy podczas jazdy powyżej 70km/h słychać wiatr w drzwiach po stonie kierowcy jak i pasażera w miejscach gdzie sie odkręca lusterka ale powietrze raczej nie wlatuje do środka. Macie jakis pomysł ?
  5. Witam , mam problem to znaczy podczas jazdy powyżej 70km/h słychać wiatr w drzwiach po stonie kierowcy jak i pasażera w miejscach gdzie sie odkręca lusterka ale powietrze raczej nie wlatuje do środka. Macie jakis pomysł ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.