-
1.9 TDI AFN - Analiza logów
Turbo wyczyszczone i jest ok takze problem z glowy. Dzieki za pomoc
-
1.9 TDI AFN - Analiza logów
Jak dodac film tutaj. Nagralem jak chodzi sztanga i chcialbym dodac Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
1.9 TDI AFN - Analiza logów
Tak mi sie wydawalo. Dzieki za pomoc Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 6 minutes later Ale z jednej strony wlaczalem procedure co rusza sztange i chodzila tylko mozliwe ze nie w calym zakresie? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
1.9 TDI AFN - Analiza logów
Zakladalem na gruche wezyk i strzykawke i chodzila Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
1.9 TDI AFN - Analiza logów
Witam. W moim afnie przeladowuje turbo. Co moze byc przyczyna? http://vaglog.pl/log-001_2u8aJLX.html http://vaglog.pl/log-003_c62Gs.html http://vaglog.pl/log-004_0br8E.html http://vaglog.pl/log-008_12ERl.html http://vaglog.pl/log-010_tg2TO7.html http://vaglog.pl/log-011_mXoa8f.html Przeladowanie jest od momentu kiedy zmienilem sterownik silnika z 038906018P na 038906012AH. W starym sterowniku byl zrobiony chip. Dodam ze mam turbo od awxa ostatnio tez zmienilem wtryski na 216 ale przeladownie wystepowalo wczesniej
-
Rezanie bixenonu
Wolal bym nowe. Napisz na PW ile chcesz
-
Rezanie bixenonu
Mam ori hella a6 C5. Kupilem jakies vertex ale jeden slabiej swieci i szukam oryginalow tylko nie chce tych 5500K tylko szukam 4300K
-
Rezanie bixenonu
Pany jakiej firmy zarniki D2S zalozyc zeby dobrze swiecily i nie byly mega drogie no i zeby to nie byly podroby. Moze ktos na forum ma. Co polecacie?
-
Wtryski
Mam jeszcze pytanie odnosnie wtryskow. Ma seryjnych w AFNie chyba jest cisnienie 190/300. Mozna zalozyc 220/300? Co to wogole zmienia?
-
Zabezpieczenie tarcz hamulcowych przed rdza
Ha ha. Gdzies kiedys czytalem ze mozna to czyms zabezpieczyc ale nie pamietam czym a za te wasze madre pomysly dzieki. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabezpieczenie tarcz hamulcowych przed rdza
Chodzi mi o zabezpieczenie tarcz czyms zeby po myciu nie robil sie rdzawy nalot ale chyba nie ma na to rady Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zabezpieczenie tarcz hamulcowych przed rdza
Witam. Gdzies czytalem chyba kiedys ze mozna czyms zabezpieczyc tarcze hamulcowe zeby nie rdzewialy. Jest cos takiego?
-
Rezanie bixenonu
Ok dzieki za info Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Nie beda swiecic normalnie bo odcialem wtyczke od dlugich i polutowalem kable od przeslony Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Pany mam przerobione lampy na bixa czyli pod drogowe podpieta przeslona a mam kontrole spalonych zarowek. Czy bedzie mi to wywalac blad spalonej zarowki? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka