-
Jaki olej i ile na wymianę do skrzyni biegów S-tronic w Audi?
Litry tak jak wyżej i uszczelka miski ta sama? Kod mojego stronica to 0B5 DL501? Jest tam filtr ssący? @Dev uszczelka miski to 0B5321371F ?
-
Jaki olej i ile na wymianę do skrzyni biegów S-tronic w Audi?
@Dev do WAUZZZ8K9DA020560 będzie taki sam zestaw jak podawałeś wyżej?
-
Zamulony 1.8T BEX - prośba o ocenę logów
czyli kupować nową przepływkę si ?
-
Zamulony 1.8T BEX - prośba o ocenę logów
dzięki Łukasz, Ktoś coś jeszcze ma do dodania ?
-
Zamulony 1.8T BEX - prośba o ocenę logów
Witajcie Mam problem z moim BEXem. Problemem jest niedostateczna moc podczas przyśpieszania, szczególnie przy niższych obrotach. logi na PB: Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_Kdmn1.html Grupy 003, 020, 118: http://vaglogi.pl/log-003_020_118_jVtD1ZA.html Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_bpT51c.html logi na LPG: Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_f7Po1m.html Grupy 003, 020, 118: http://vaglogi.pl/log-003_020_118_6OD8h.html Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_26FpT.html Będę wdzięczny za analizę logów Świąteczne pozdrowienia, slo !
-
Błąd 17536 - spadek mocy
Hej kolego, i błędu już nie wywala ? mam trzy identyczne błędy jak Ty. Czyli czyscici lub wymieniać przepływomierz tak ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Halo koledzy z Warszawy! Potrzebna pomoc kogoś z VAGiem. Znajdzie się ktoś chętny żeby podpiąć się do mnie i zczytać błędy? Pozdrawiam !
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
a może bym tak odświeżył temat ? Jest ktoś za ? ?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
no bez przesady z tym pudełkiem od zapałek - to już by było totalne jajo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam łotry ?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Może żeby uciąć trochę kasy za zwrot kosztów prostowania np..
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
rozumiem. wg mnie koła były proste
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
no ja z czujnikiem zegarowym nie będę sprawdzać felg.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
okay a te linki to mają jakości jakieś ? Są lepsze gorsze? Bo na allegro mozna za 40zl dostać takie cos... http://allegro.pl/linka-hamulca-recznego-audi-a4-b6-quattro-i5891171552.html
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
na pewno ? no co ona pękła czy co ? nie wysmyknela sie po prostu ? to co teraz zrobic zeby zacisk puścił i mozna było jechac ?